UogaUoga dulksna „Migla“ ir emulsija „Bangavimas“

2021 m. sausio 31 d., sekmadienis


UogaUoga
man iš esmės tikrai patinka, produktus mielai naudoju, bet ši firma ir jos produkcija niekada nekėlė tokio ekstaziško susižavėjimo, vau jausmo, kad norėčiau skersai išilgai išbandyti kiekvieną siūlomą priemonę, o prie naujienų pulčiau pati pirma. Visgi jų gilaus drėkinimo linija su hialurono rūgštimi ir cidonijų ekstraktu, ko gero, pirmą kartą rimčiau sukirbino smalsumą. Smalsumas sukirbėjo iš esmės dėl to, kad linija orientuota į drėkinimą, o ne maitinimą, ir bent iš pažiūros turėtų užtikrinti bent kiek lengvesnės konsistencijos priemones – kas ir yra aktualiau mano riebiai odai. Įprastai UogaUoga produktai būna ganėtinai smarkiai nukreipti beveik vien į maitinimą, o net ir, tarkime, kremas, skirtas, riebiai odai, yra pirmiausiai sukurtas iš įvairių aliejų. Teoriškai gal ir smagu, praktiškai už po valandos išlendantį blizgesį nedėkoju. Taigi, su šiokiais tokiais lūkesčiais vonioje greta sustojo drėkinamoji dulksna „Migla“ ir drėkinamoji emulsija normaliai/sausai odai  „Bangavimas“.


Pradedant nuo dulksnos, visi ingredientai skamba tiesiog  *chef's kiss*: be hialurono ir cidonijų, sąraše matomas ir glicerinas, alavijų ekstraktas bei hidrolizuotas beta-gliukanas (jei norite išsamesnės informacijos apie kiekvieno šių ingredientų naudą, UogaUoga tikrai gerai juos išdėsto šios linijos produktų aprašymuose). Žodžiu, tikra drėkiklių bomba, kuri smagia dulksna išsisklaido ant veido ir nepalieka lipnumo jausmo. Tik, įtariu, būtent dėl sudėtyje taip pat esančio rožių vandens tonikas, na, nelabai kvepia. Aš pakankamai pripratusi prie natūralių kvapų ir jau nebeprisimenu, kada rimtai traukiau nosį, bet įsivaizduoju, kad kai kurie žmonės tikrai priskirtų tokį kvapą prie smirdančių kategorijos (girdėjau itin smirdančių atsiliepimų ir apie toniką „Purkšt!“, kur taip pat pirma nata groja rožių vanduo). Žodžiu, jei kvapas yra nr. 1 dalykas kosmetikoje, gali norėtis šią priemonę aplenkti.


Kalbant apie efektą: ar „Migla“ prisideda prie papildomo odos drėkinimo? Taip. Ar ji tai daro kažkaip išskirtinai geriau nei kitos mano turėtos dulksnos? Lyg ir ne. Nirvanos nepatyriau, oda magiškai nesusitvarkė. Bet buvo smagu naudoti. Turbūt verta priminti, kad apskritai tonikas nėra būtina veido priežiūros priemonė. Odą drėkinti galima pasitelkti ir serumus ar veido kaukes. Taigi, ką noriu pasakyti – tarsi negaliu dulksnos nei rekomenduoti, nei ne, nes, tarkime, džiaugsmo man ji suteikia, odą drėkina, bet jei dingtų, tai kaip ir nepasigesčiau – tepčiau drėkinančius serumus. Tad jei apskritai mėgstate savo rutinoje dulksnas, tuomet patiks ir ši – beje, didelis drėkiklių kiekis pateisina kainą. Na, o jei nesate bandę, manau, bus smagu išbandyti, ypatingai, jei oda kenčia nuo drėgmės trūkumo – purkškite dulksną, ir dar nespėjus jai visiškai nudžiūti, tepkite serumą ar kremą „užrakindami“ drėgmę. Summa summarum, taip, priemone esu patenkinta ir iš esmės skatinčiau išbandyti.


Emulsija sukėlė įvairių minčių. Jei liniją nagrinėjote, pastebėjote, kad veido kremai yra siūlomi du: riebiai-kombinuotai ir normaliai-sausai odai. Nors turiu pirmo tipo odą, visgi turiu antro tipo priemonę. Taip nusprendžiau pastebėjusi, kad abiejuose kremuose iškart po vandens eina simondsijų (jojobos) aliejus. Nors jis yra iš lengvųjų aliejų kategorijos, ir pasižymi drėkinančiomis savybėmis, visgi tai vis tiek yra aliejus – sunkesnis ingredientas. Bijojau, kad jis sudarys šiokią tokią plėvelę, dėl kurios odos blizgesys dieną išlįs dar greičiau – kiek skaičiau atsiliepimų, bent daliai taip ir atsitiko. Taigi, bet kokiu atveju UogaUoga gelį ar emulsiją, kaip galvojau, būčiau naudojusi naktį. Na, o jei jau naudoti naktį, tai kodėl ne turtingesnį produktą? Abiejų kremų sudėtis labai panaši, bet emulsija normaliai-sausai odai dar praturtinta vitaminu E, pora emolientų ir saulėgrąžų aliejumi – kitaip tariant, dar keliais maitinančiaisi ir raminančiais ingredientais, kas, tiesą sakant, žiemą yra ganėtinai pravartu.


Ir kaip riebios odos savininkei, man emulsija nakčiai tikrai patiko. Pakankamai lengvos konsistencijos (nors tai visgi nėra gelis, tad tam tikras maitinantiems produktams būdingas kremiškumas jaučiasi) ir pernelyg ilgai neužtrunka, kol susigeria. Išties, produktas daugiau drėkina, užtat tas šiek tiek maitinimo yra lygiai tiek, kiek reikia riebiai odai, kad ji ryte atsibustų patenkinta. Jei oda sausa, įsivaizduoju, įspūdis gali pasirodyti kitoks: kremą norėsis naudoti ryte. Kadangi sausai odai reikia maitinimo lygiai tiek pat ar net daugiau nei drėkinimo, tai įtariu, kad tokia oda išties supras šią emulsiją kaip išties labai lengvą produktą, tinkamą dienai.


Tiesa, grįžtant prie kvapo – emulsija man kvepėjo visai maloniai, neįkyriai. O štai mamai – smirdėjo... Tad vėlgi viskas individualu (nors rožių vandens čia ir nėra, tai jei kvapas ir nebus malonus, bent jau ne tiek nemalonus). Užtat tikru šaukštu deguto tampa priemonėje naudojami eteriniai aliejai. Kam, na, kam? Dar sakyčiau, kad jie išties priverčia produktą kvepėti maloniai – bet juk ne, kaip ką tik sakiau, štai vis tiek atsiranda, kam smirda. Žinoma, jeigu anksčiau esate susidūrę su eteriniais aliejais ir problemų nebuvo, naudokite ir emulsiją. Jei alergiją turite, ko gero, žinote. O jei bijote, pirmiausiai išbandykite produktą ant nedidelio odos ploto – ar nebus reakcijos. Bet vis vien, šiaip ar taip, alergiškiems žmonėms UogaUoga priemonė iš pasirinkimų sąrašo atkris... (kaip, beje, ir daugelis kitų firmos produktų)


Trumpai apibendrinant, aš priemonėmis patenkinta, manau, kad savo kainos jos vertos, naudojasi smagiai ir mano lūkesčiai išpildyti. Bet dėl to nepuolu rekomenduoti: manau, apžvalgoje gana aiškiai surašiau niuansus, tad belieka skaityti eilutes bei tarp eilučių, ir taip nuspręsti patiems, ar produktai verti dėmesio, ar ne.


Kaina. Dulksnos – €14,95, emulsijos – €19,95.


Sudėtys.


Dulksnos. Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Pyrus Cydonia Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Hydrolyzed Beta-Glucan, Xylitol, Glucose, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenethyl Alcohol, Citric Acid, Citronellol, Geraniol.


Emulsijos. Aqua, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Tocopherol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Hydrolyzed Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Pyrus Cydonia Seed Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Xanthan Gum, Helianthus Annuus Seed Oil, Xylitol, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Glucose, Phenethyl Alcohol, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol.

Rašyti komentarą

© vinilina