Lancôme Monsieur Big blakstienų tušas

2021 m. sausio 14 d., ketvirtadienis


Kaip ilgamečiai skaitytojai žino (na, tikiuosi, dar tebėra čia tokių), tušas man yra tas vienas produktas, kuriam tikrai nesu linkusi išleisti per daug pinigų ir nemanau, kad tai daryti verta – tiesiog aplinkui yra per daug gerų pigesnių. Ir visgi egzistuoja keli kultiniai tušai, apie kuriuos girdėti milijonai gerų atsiliepimų. Neslėpsiu, juos išbandyti yra paprasčiausiai smalsu. Taigi, kai buvo gera akcija, nukoviau vieną jų – Lancôme Monsieur Big.


Tušas apibūdinamas kaip tankinantis, ir taip, tankina jis išties puikiai. Tankina tiek, kad net kiek lipina, tad su juo reikia šiek tiek atsargumo, šiek tiek darbo. Bet jei skiriama truputis papildomo laiko, pripažinsiu, blakstienos tikrai atrodo vau. Žinoma, be tankinimo priemonė blakstienas ir ilgina, o taip pat ir visai neblogai riečia. Jei turite ir taip riestas blakstienas, problemų apskritai nebus, bet maniškėms tiesioms ir svyrančioms rasti gerai riečiantį tušą – gana varginanti užduotis. Su dauguma, net jei ir iš pradžių ir užriestos, mano blakstienos nusvyra dienos eigoje. Kaip yra su Lancôme? Ne, pilno pradinio užrietimo visgi neišlaiko, bet iki tiesumo irgi nenusileidžia – lieka tokie 2/3 pradinio efekto. Dar norisi pridurti, kad tai vienas iš tų tušų, kurie gerai pasirodo nuo pat pradžių, t. y., nereikia laukti, kol kiek padžius. Ir apskritai uždžiūsta gana lėtai, naudojau šį tikrai gerokai ilgiau nei įprastus pigesnius tušus. 


Be abejo, esminis klausimas, į kurį norėjau pati sau atsakyti, tai ar Lancôme Monsieur Big bus geresnis už mano numylėtą L'Oreal Unlimited. Tikrai close call, bet manau, kad širdis linkst link L'Oreal – jis gal ir ne taip blakstienas ištankina, bet išlaiko jas pilnai užriestas visą dieną, ir tas efektas man viską atperka. Be to, L'Oreal visgi irgi tikrai labai gerai tankina, man jo pajėgumų užtenka. O jei pavyktų kažkaip abu šiuos tušus sujungti į vieną, tai turėčiau savo svajonių tušą. 


Taigi, iš esmės Lancôme yra pirmas tušas iš brangių kategorijos, kuriam ne tik, kad negaila išleistų pinigų ir sutikčiau tai padaryti dar kartą, bet ir rekomenduočiau kitiems – sakyčiau, nemenkas laimėjimas! Jei mėgstat vau blakstienas, tankinančius tušus, ir mokat dirbti su kiek lipinančiais, tikrai siūlau išbandyti.


Kaina. ~27-29, bet siūlau truputį panardyti ir paieškoti pasiūlymų, tikrai galima rasti pigiau. Aš akcijos metu už pilną dydį + kelioninę miniatiūrą sumokėjau 22.

Rašyti komentarą

© vinilina