Dr. Jart+ Cicapair Tiger Grass spalvą koreguojantis kremas

2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis


Apie stebuklingą korėjiečių firmos Dr. Jart+ pudrą-ne-pudrą viena ausimi vis tekdavo nugirsti, tačiau rimtai susiruošiau išbandyti tik tuomet, kai pabandžiusi draugė patvirtino – patinka. Kuo ši priemonė ypatinga? Net sunku papasakoti, nes kaip ir visi korėjiečių produktai, taip ir šis yra kažkoks įdomus ir kitoks, kitoks nuo to, ką galima rasti tarp amerikietiškų ar europietiškų firmų asortimento. Ko gero, bet kas, bandęs korėjietišką kosmetiką, patvirtins, kad analogų jos produkcijai rasti sunku – nors tarsi net negalėtum pasakyti, kuo gi ji taip skiriasi. 


Cicapair Tiger Grass spalvą koreguojantis kremas – turbūt pavadinimas jo koncepciją geriausiai ir atspindi. Priemonė tepasi kaip žalias, vidutinio sunkumo veido kremas, tačiau vos po poros minučių prisitaiko prie odos ir tampa maskuojančios kūno spalvos. Atspalvis išties šiek tiek prisitaiko prie natūralios veido spalvos, bet turit omenyje, kad tai yra korėjiečių produktas, visgi kremas orientuotas į šviesesnio gymio merginas bei moteris – verta turėti tai omenyje. Jo maskavimu labiausiai džiaugsis tos, kurios nori itin lengvo maskavimo arba turi į raudonį linkusią odą – pirmiausiai būtent tam produktas ir skirtas, mat žalia spalva, kaip turbūt yra tekę girdėti, neutralizuoja raudoną. Kremas-pudra nepadaro daug: net nesakyčiau, kad labai maskuoja, o atskirus spuogelius tuolab tikrai reikės maskuoti papildomai. Tačiau priemonė nuostabiai išlygina veido odą ir, negana to, oda vis vien atrodo tarsi oda. Ji nėra uždengiama ir paslėpiama pudros sluoksnio – atrodo, kad Dr. Jart+ kūrinys tiesiog susilieja su oda, pagerina jos išvaizdą, tačiau tai daro neužgoždamas natūralaus grožio ir tekstūros. Galbūt tai patiks ir tiks ne visoms, todėl ir stengiuosi kuo labiau pabrėžti, kad efektas tikrai labai natūralus. Tačiau pačiai, metams einant stengiantis vis labiau puoselėti filosofiją „makiažas turi pabrėžti, ne paslėpti“, priemonė labai prilipo.Aišku, labiausiai efektu mėgausis sausos odos savininkės. Priemonė ne tik neparyškina jokių pasausėjimų, bet ir iš savęs sukuria sveikos, švytinčios odos efektą. Žinoma, dėl tos pačios priežasties tai nėra geriausias pasirinkimas mano riebiai odai, bet aš taikstausi su viskuo, nes tas lengvas tavo-oda-bet-geriau efektas mane visiškai papirko. Net kai dienos eigoje riebi oda, be abejo, pradeda švytėti iš savęs, tai kremo efekto negadina. Nes, tarkime, sunkesnės pudros kartais laikui einant tarsi net atšoka nuo odos, ima ryškiai ir labai negražiai ant jos matytis – sunku nupasakoti, bet manau, kad su tuo „dėvėjau pudrą 12 valandų“ efektu yra susidūrusi bene kiekviena, ir reta pudra jo neiššaukia. O čia – nieko. Taip, oda švyti, bet švytėjimą lengva numušti su kompaktine pudra, o oda vis dar atrodys puikiai. Žodžiu, nuostabus produktas dienai. Labai puiku ir tai, kad jis turi SPF 30. Apskritai visa Cicapair Tiger Grass serija yra sukurta į raudonį linkusiai, jautriai odai. Ji skirta padėti mažinti raudonį, raminti sudirgusią odą ir stiprinti jos barjerą, už tai, manau, verta užmesti akį ir į likusius serijos produktus – ir pati turiu kelis dalykus savo norų sąraše. Negana to, ir mano apkalbamas kremas, nors teoriškai lyg ir labiau yra dekoratyvinės kosmetikos priemonė, visgi yra praturtintas tokiais šauniais ingredientais kaip niacinamidas ir įvairūs žolelių ekstraktai.


Tiesa, viena sunkinanti šios meilės aplinkybė – kremą gana sunku įsigyti. Vienu momentu beieškodama galvojau, kad nusišausiu. Kurį laiką jis buvo ASOS, tačiau, kai susiruošiau pirkti, jau buvo iš ten išnykęs. Daugiau tuo metu kremo prieinamuose populiaruose puslapiuose niekur nebuvo, tačiau artėjo Kalėdos ir buvo neblogų kalėdinių rinkinių įvairiose kitose vietose. Taigi, sugalvojau jį nusipirkti Lenkijos Sephora, pagalvojus, kad, na, velniop, sumokėsiu tuos €10 už siuntimą. Tačiau vėlgi, kai susiruošiau pirkti, rinkinį išpirko ir šis išnyko. Atrodė, kad daugiau niekada ir nebepasirodys. Tad galiausiai, peržvelgusi dar ir kitų šalių Sephora tinklą, ištaikiau nusipirkti Prancūzijoje. Siuntimas kainavo žvėriškus €20, tačiau rinkiniui buvo taikoma po-kalėdinė 50% nuolaida. Užtat sumoje man išėjo 45 – lygiai tiek, kiek kainavo pats rinkinys, kurį sudarė normalaus dydžio Cicapair Tiger Grass spalva koreguojantis kremas (50ml), mažesnė kelioninė 15ml jo versija ir dar 5ml tos pačios linijos serumo mėginėlis. Dabar tiek mažesnį (apie €15) pabandymui, tiek normalų (apie €40) dydį galima įsigyti Cult Beauty arba, kas mane šiek tiek nustebino, lietuviškoje Cascada bei Eurovaistinėje. Tiek Cult Beauty, tiek Cascada turi ir gana fainą (greičiausiai kalėdinį) rinkinį (apie €25), kuriame galima rasti 15ml Tiger Grass kremą, veido kaukę ir 2x5ml to paties serumo, kuris buvo pridėtas ir man. Summa summarum, ar rekomenduoju? Jei oda jautri, raudona, ieškote labai lengvos priemonės, manote, kad nemėgstate tokio daikto kaip pudra apskritai – vienareikšmiškai taip!

Rašyti komentarą

© vinilina