Madara apsauginės priemonės nuo saulės: pienelis ir spindesio suteikiantis kremas

2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis


Vasara jau įpusėjo, tačiau pastaraisiais metais turime ir gana saulėtą rugsėjį, tad manau, kad pakalbėti apie apsaugines priemones nuo saulės vis dar pravartu. Tiesą sakant, pravartu apie jas kalbėti kiaurus metus – juk žiemą saulė niekur nedingsta. Kodėl apskritai reikia apsaugos ir viską apie ją apkalbėjau čia >, ir būtent šiame įraše minėjau, kad kaimynų latvių natūralios kosmetikos firmos Madaros priemonės – vienos iš nedaugelių, atitikusių mano, pasirodo, tokius sunkiai išpildomus kriterijus. Tiesą sakant, čia apžvelgiamus apsauginį pienelį nuo saulės ir spindesio suteikiantį kremąMadaros atstovų gavau dar pernai, tačiau baiginėju tik šiemet – užtat nuomonė tvirtai susiformavusi.

Pienelis gali pasirodyti apgaulingas. Iš pradžių jis tikrai neatrodo nei lengvos konsistencijos, nei lengvai pasidengiantis. Tačiau išmasažuoti netrunka, balto šydo nelieka, o ant veido jaučiasi... stebėtinai maloniai – tikrai galvojau, kad veidas liks nuriebintas, bet priemonė nepaskatino greitesnio odos riebalavimosi net ir dienos eigoje. Žinoma, normali/sausesnė kūno oda tuolab liko patenkinta. Žodžiu, pienelis patiks visų tipų odai. Taip pat širdis dainuoja dėl saugios sudėties: joje yra ir saugūs mineraliniai filtrai, ir drėkinantys bei maitinantys odą ingredientai, ir antioksidantai. Visiškas bingo! Išskyrus vieną dalyką – tikrai norėtųsi didesnio SPF, bent jau SPF30 (pienelis turi SPF20). Taigi, rezultate tai nebūtų priemonė, kurią imčiau prie jūros ar į atostogas, kur norisi didelės ir geros apsaugos nuo gana tiesioginės, intensyvios ir nuolatinės saulės. Tačiau mažiau saulėtoms dienoms, ankstyvam pavasariui/rudeniui ar greitam kasdienių reikalų tvarkymui – tobula. Tiek įvairių tipų odai, tiek veidui ir kūnui. 

O štai spindesio suteikiantis kremas, nors jo šiek tiek bijojau, bet tapo visišku atradimu, kurį ypatingai rekomenduočiau visoms toms, kurios vasarą vaikšto su pėdkelnėmis, nes oi, kojos baltos, nors savaiminio įdegio kremo irgi bijo. Šis kremas tepasi maloniai, taip pat yra saugios ir puikios sudėties, iš pradžių primena kreminę pudrą, tačiau tikrai nepadengia odos dirbtiniu pudros sluoksniu. Gana sunku nusakyti efektą – oda tarsi atrodo šiek tiek rudesnė, bet labiau tiesiog lygesnė ir gražesnė. Tas vadinamasis mano, bet dar geriau efektas. O geriausia dalis – išėjus į saulę, pasimato, kaip nuostabiai oda spindi. Blizgučiai pakankamai atskiri ir stambūs dėl sudėtyje esančio žėručio, tad niekas to nepalaikys natūraliu efektu – tačiau atrodo tikrai skoningai ir vasariškai. Šis kremas nėra pirmo būtinumo produktas, bet jei norisi smagios atrakcijos – pirmyn! Ypatingai tobula priemonė vasaros vakarams, saulei leidžiantis... Mat kaip apsaugos nuo saulės aš šio kremo nenaudočiau – vėlgi tik SPF15, kurio yra per mažai labai intensyviai saulei. Trumpai tariant, manau, idėją supratote: dekoratyvinis produktas, kurį elementariai smagu naudoti progomis ar norint truputį kilstelint pasitikėjimą savimi. Tačiau jo apsauginę funkciją nuo saulės vertinčiau kaip antrinę.

Nepaisant mano iš esmės labai teigiamių įspūdžių, realiai nei apie vieną iš dviejų priemonių nesinori šaukti, kad šią dabar visi eitų pirkti. Tiek aš pati, tiek, manau, ir dauguma, ieškodami apsauginių priemonių nuo saulės, nori pirmiausiai kažko efektyvaus. Tam šių priemonių SPF yra tiesiog  per mažas, o ir kainos nėra menkos kaip ne pirmo būtinumo produktams. Bet. Išbandžiusi šias priemones galiu pasakyti, kad Madaros firma apsauginiu poveikiu nuo saulės klausimu tikrai nusipelno dėmesio. Madara turi ir kitų, su didesniu SPF priemonių – užmeskite akį į jas. Kiek galiu spręsti, konsistencijos ir dengimas labai malonūs, sudėtys saugios. Kainos nėra mažos, tačiau ypatingai vasaros laikotarpiu daug kur yra siūlomos ir iki 30% akcijos. Ir, tiesa, čia bent jau kaina tikrai sumokama už kokybę. Summa summarum, aš ir pati ateityje dairysiuosi į Madarą, ieškodama priemonių su SPF.

Kaina. Pienelio už 150 ml – 22,95, kremo už 100 ml – 21,95. 

Sudėtys:

Apsauginis pienelis nuo saulės. Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Zinc Oxide, Isoamyl Laurate, Dicaprylyl Carbonate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Glycerin, Cetyl Ricinoleate, Sorbitan Sesquioleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Aroma, Sodium Chloride, Cera Alba, Glyceryl Caprylate, Sorbitan Caprylate, Cellulose, Rhus Succedanea (Wax Tree) Fruit Wax, Shorea Robusta Resin, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Xanthan Gum, Propanediol, Benzoic Acid, Aluminum Tristearate, Potassium Hydroxide, Aqua, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Phytatėe, Tocopherol, Geraniol.

Spindesio suteikiantis kremas. Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Dicaprylyl Carbonate, Isoamyl Laurate, Zinc Oxide, Glycerin, Sorbitan Olivate, Mica (CI 77019), Cera Alba, Lecithin, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Silica, Titanium Dioxide (CI 77891), Aroma, Sodium Chloride, Sorbitan Caprylate, Cellulose, Palmitic acid, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Stearic Acid, CI 77491 (Iron oxide), CI 77492 (Iron oxide), Propanediol, Benzoic Acid, Aqua, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Phytate, Tocopherol, CI 77681 (Tin Oxide), Potassium Hydroxide, CI 77499 (Iron Oxide), Geraniol.

Rašyti komentarą

© vinilina