Phyto Šampūnas Dažytiems Plaukams

2018 m. spalio 2 d., antradienis


Nors rašau apie Phyto priemonę tik dabar, iš tikro su šia firma esu pažįstama pakankamai ilgai. Turėjau net 4 šampūno mėginius po 50ml (o iš tiek išeina pilnas dydis), taip pat tokių ir dar padoresnių dydžių mėginių kaukių, kondicionierių, aliejuko ir etc. Kadangi visų tų produktų aprašinėti niekada neketinau, tai bent dabar jaučiu pareigą palikti trumpą atsiliepimą - minėtos priežiūros priemonės apart šampūno mano besipučiantiems, storiems ir ant sausumo-normalumo ribos stovintiems plaukams pasirodė per lengvos, tačiau manau, kad plonesniems, normaliems ir riebiems plaukams turėtų patikti. O su šampūnais santykiai kiek kitokie, ir kadangi turėjau pilną dydį Phyto šampūno dažytiems plaukams Phytomillesime, nutariau parašyti platesnę apžvalgą. Tačiau net jei ir nedažote plaukų, o prekės ženklas domina, siūlau skaityti toliau.

Tiesą sakant, per visą tą laiką, kol šampūną naudojau, pati plaukų irgi nedažiau, tad iš esmės komentuoti, ar jis tikrai saugo spalvą, negaliu. Pasak gamintojų, šampūnas turėtų "užrakinti" spalvos pigmentą, bet man atrodo, kad spalvą išsaugoti turėtų labiau padėti tiesiog tai, kad šampūnas labai švelniai plauna. Kita vertus, nors atsisakyta SLS, vietoje jo įdėta ne vienas ir ne du plovikliai, ir tik maždaug pusė jų yra visiškai saugūs - likusių vis vien norėtųsi atsisakyti. Tiesa, po ploviklių yra tikrai smagių ingredientų, kurie, ko gero, irgi turėtų padėti saugoti spalvą: minkštiklių, drėkiklių,  antioksidantų, kondicionuojančių bei raminančių medžiagų - nuo gerai žinomų lipidų ir pantenolio iki egzotiškai skambančio jamaikinių kinrožių žiedų ekstrakto. Tačiau vėlgi visi šie ingredientai eina po aršaus konservanto fenoksietanolio, kuris išlenda pirmoje sąrašo pusėje...

Tiek šis, tiek kiti Phyto šampūnai yra skirti sausiems, normaliems plaukams, taip pat norinčioms, kad kaltūnas nesišiauštų. Tad nors mano šaknys riebios, bet man labai patinka Phyto efektas ant likusio plauko ilgio - ševeliūra tampa šiek tiek labiau priplota, slidesnė, švelnesnė ir, aišku, plaukai neišsausinami. Ant kitos rankos, šio Phytomillesime plovimas dar švelnesnis nei įprastai, tad aš pati vis pakaitydavau su SLS turinčiais šampūnais, nes kas kelias dienas atsirasdavo jausmas, kad Phyto ne viską išplovė. Dar kalbant apie fizines savybes, visų, taip pat ir šio, Phyto šampūnų kvapai labai neintensyvūs ir nenusakomi, užtat uoslės neturėtų dirginti. Tik vienas dalykas, kuris groja mano nervais, yra pakuotė - ji smagi, graži, kokybiška (metalinė, užrašai nenusitrina), bet pilant šampūną, kuris yra tikrai gana skystas, anga jam išbėgti yra labai plati, todėl man amžinai išbėga per daug produkto ir tenka jį bandyti kažkaip suturėti atgal.

Nežinau, ar rekomenduočiau būtent šį šampūną, bet apskritai į Phyto atkreipti dėmesį siūlyčiau - kiti jų šampūnai ir geresnių sudėčių, ir šiek tiek geriau plauna. Ne visoms jie gali patikti, bet manau, kad kažkam gali būti atradimas, ypatingai turint sausus, normalius ar storus ir šiauštis linkusius plaukus. Na, o kiti priežiūros produktai, kaip minėjau įrašo pradžioje, labiau turėtų patikti normaliems, riebiems, ploniems plaukams. Šiek tiek net keista, kad priemonių tinkamumas varijuoja tokiame plačiame plaukų charakteristikų spektre, bet yra kaip yra. Phyto kainos nėra mažos, tačiau jei galite sau leisti ir ieškote priemonių su geresniais ingredientais, kas nors tikrai turėtų įtikti.

Kaina. Šis - apie 22 už 200ml, o šiaip Phyto šampūnų kainos svyruoja apie 20, tačiau, pavyzdžiui, Eurovaistinė dažnai taiko 25% nuolaidas, be to, pardavinėjami tiek pabandymui, tiek kelionėms labai pravartūs 50ml dydžiai po maždaug 6.

Sudėtis. Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Aqua/Water/Eau, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Cocamidopropylamine Oxide, PEG-2 Dimeadowfoamamidoethylmonium Methosulfate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, PEG-15 Cocopolyamine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sucrose Cocoate, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hexylene Glycol, Pyrus Malus (Apple) Flower Water, Coconut Acid, Panthenol, Phospholipids, Tetrasodium EDTA, Glycine Soja (Soybean) Oil, Leontopodium Alpinium Extract, Sodium Benzoate, Oryza Sativa (Rice) Seed Protein, Hydroxycitronellal, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Glycolipids, Malus Domestica Fruit Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Gluconolactone, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate. 

Rašyti komentarą

© vinilina