Maybelline Dream Matte BB kremas

2018 m. rugsėjo 21 d., penktadienis


Jei skaitote mano tinklaraštį pastarąjį tūkstantį metų, galbūt prisiminsite, jog anuometinės naujienos, t. y. Maybelline BB kremo apžvalga, buvo viena iš pirmųjų čia parašytų. Negana to, po tušo ir lūpų blizgesio tai buvo pirma rimtesnė naudota dekoratyvinės kosmetikos priemonė. Nuo to BB kremo ir prasidėjo visa meilė kosmetikai, užsisuko ši platforma ir apskritai pasikeitė mano gyvenimas (beveik neperdedu). Tad turbūt nenuostabu, kad gavusi testuoti naują versiją – Maybelline Dream Matte BB, pajutau jam švelnią nostalgiją ir palankumą. O nuostabiausia tai, kad pirminis palankumas buvo pateisintas.

Tiek tada, tiek dabar man Maybelline BB kreme labiausiai patinka tai, kad tai ir yra BB kremas. Kiek teko bandyti įvairių variantų po to, tai arba jausmas būdavo toks, kad ant veido tepu kažin kokį riebalą, arba BB kremas labiau panašėdavo į kreminę pudrą. O čia kremas išties labiau primena kremą nei dekoratyvinės kosmetikos priemonę. Mano spalva 03 Light nėra lavono atspalvio, tačiau man kaip šviesiaodei (sugalvojau orientyrą – jei tektų vertinti savo išbalimo lygį 5 balų sistemoje (nuo 1 kaip šviesiausio), duočiau sau 2) tiko, ir netgi šiek tiek adaptuojasi prie odos. Pasiskirsto labai lengvai, tikrai nėra juntamas ant odos, bet dekoratyvinių savybių duoda. Tiesą sakant, jis man primena pradinio BB kremo dar geresnį variantą. Tik jei kas prisimins pradinį variantą, tai kalbu apie tą su rožiniu dangteliu, nes mėlynasis (berods, matinis) buvo tragedija - tiek atspalviais, tiek dengimu, pažadais ir t. t.


Naujas Maybelline BB šiek tiek labiau maskuoja nei tai darė jo pirmtakas. Aišku, maskavimas vis vien yra lengvas, tačiau ne tik išlygina odos spalvą, bet ir vos vos rimčiau pamaskuoja (vėlgi pasitelkiant penkiabalę sistemą, kai 1 yra odos spalvos išlyginimas, 3 – vidutinis maskavimas, o 5 – pilnas, tai šiai priemonei skirčiau dvejetą). Nepaisant to, kaip minėjau, kremas nėra sunkus ir ant odos jausmas paprasčiausiai fainas. Tvirtinama, kad būtent šis variantas turėtų būti matinis, tačiau nepasakyčiau, kad taip yra, ir plokščio vaizdo nereikėtų baidytis – lengvas spindesys vis vien išlieka, oda atrodo natūraliai. Be to, dabartinis BB kremas šiek tiek geriau išsilaiko nei pirmtakas. Skirtumas nėra milžiniškas, bet juntamas.

Aišku, kad ant riebios odos jis vis vien ilgai nesilaiko. Aišku, kad blizgesys išlenda po poros valandų (na, su normalesne oda, žinoma, rezultatai turėtų būti geresni ir matinį variantą netgi drąsiai rekomenduočiau sausos/normalios odos savininkėms). Aišku, kad be užtvirtinamųjų pudrų, makiažo bazių ir purškalų viskas netrukus plaukia velniop. Bet jei būtų kitaip, Maybelline BB kremas nebūtų nei toks lengvas, nei malonus ant odos, nei suteiktų tokį gražų ir natūralų, tačiau visgi kur kas gražesnės odos nei buvo įspūdį. Tai toks produktas, kurio norisi griebti neįpareigojančiomis dienomis, turint vieną paskaitą, lekiant į parduotuvę ar užsinorėjus no makeup makeup. Paprastas, bet būtent todėl labai ne prastas – rekomenduoju visoms, ieškančioms to BB kremo ar šiaip lengvo makiažo gerbėjoms. Pirmą kartą BB kremą išbandžiau iš Maybelline, ir per penkerius šio tinklaraščio gyvavimo metus taip ir neatradau nieko geresnio. O čia dar ir patobulino į gerąją pusę. Be to, SPF 15 ir sudėtyje esanti salicilo rūgštis – tikrai malonios smulkmenos.

Kaina. Apie 8 už 30ml.

Rašyti komentarą

© vinilina