Maybelline Lash Sensational blakstienų tušas

2018 m. liepos 10 d., antradienis


Jau esu minėjusi, kad Maybelline tušai – mano vieni mėgstamiausių. Jei tarp Bourjois ar L'Oreal ne kiekvienas tampa atradimu, tai Maybelline daugiau ar mažiau patinka beveik visi, negana to, dažnai atrodo geresni už kur kas brangesnes alternatyvas. Lash Sensational tušą, apie kurį šiandien ir noriu palikti atsiliepimą, senų senovėje jau esu aprašiusi – jei dar kas prisimenate ir, vadinasi, skaitote tinklaraštį taip seniai, tai šaunu jums virtualų sumušimą delnais. Tuometinius mano įspūdžius galima apibūdinti trumpai: nepatiko. Neprisimenu, kodėl tiksliai, bet lyg ir netenkino efektas, nes tušų atžvilgiu natūralumas nėra tas rezultatas, kurio kada nors buvau užsimaniusi siekti. Tiesą sakant, kai radau šį tušą tarp Maybelline naujienų, šiek tiek sutrikau ir net nenorėjau bandyti. Tačiau padariau logišką prielaidą, kad jei jis tarp naujienų, tai turbūt tikrai kažkuris tušo aspektas buvo patobulintas, o už tai ir nutariau duoti antrą šansą.

Nežinau, kas konkrečiai pasikeitė naujoje versijoje, bet paprastai tariant, man šis tušas prilipo taip, kaip net pati nesitikėjau. Kita vertus, šepetėlis lyg ir nepasikeitė, tad imu galvoti, kad galbūt tiesiog per kokius penkerius metus galėjo pasikeisti mano blakstienų dažymo maniera / ėmiau norėti kiek kitokio efekto / pasikeitė tam tikros preferencijos. Kad ir kaip bebūtų, visgi šįkart tušui norisi net paploti. Visų pirma, jis tikrai gerai riečia (turbūt natūralu to tikėtis žvilgtelėjus į šepetėlio formą). Niekada nesižvalgiau būtent riečiančių tušų, bet, ko gero, pakeisiu taktiką – gerai užriestos blakstienos išties lemia akivaizdų skirtumą. Žinoma, ir anksčiau turėti kai kurie tušai neblogai riesdavo, tačiau svarbiausia, kad Lash Sensational parietimą ir išlaiko beveik dieną, o su visais ankstesniais tušais blakstienos bėgant dienai galiausiai daugiau ar mažiau nusvirdavo.


Be rietimo, šis tušas taip pat puikiai ilgina. Tikrai nepasakyčiau, kad gerai tankina, ir tankumo man norėtųsi kiek daugiau, tačiau ilginimui bei blakstienų atskyrimui priekaištų neturiu. Be to, geras užrietimas bei išilginimas labai pabrėžia blakstienas, ir todėl jos atrodo išraiškingos net ir nebūdamos itin tankios. Būtent todėl Lash Sensational ir įsimylėjau, ir būtent tuo jis man primena Benefit They're Real! tušą – manau, Maybelline variantas yra kuo geriausia alternatyva, o Benefit tušui pati pinigų nebemesčiau. Nusivalo normaliai, gramdyti nereikia (nors lengviau nusivalančių tušų už Bourjois taip ir neradau), nusiverkia lengvai, netrupa, man paakių netepa (bet man nei vienas tušas jų netepa, čia nesu objektyvi), konsistencija puiki, ne per skysta.

Trumpai tariant, Lash Sensational turbūt kol kas tampa mano mėgstamiausiu Maybelline tušu. Žinau, kad tą patį sakiau ir apie Total Temptation, bet visgi palyginus abu tušus, mano atveju itin tankios blakstienos vs. itin pabrėžtos blakstienos laimėjo pastarasis variantas. Tenka pripažinti, kad Total Tempation parietimas nusvyra greičiau, o kai visos blakstienos itin tankios, nematyti jų atskiro išraiškingumo. Šiek tiek keista tai rašyti, nes juk esu tankinimo gerbėja, bet labai rekomenduoju šį tušą išbandyti. Negana to, jis gana universalus – lengva ranka dažant ir nesluoksniuojant, galima išgauti ir gana natūralų vaizdą. Na, o galiausiai, jei esate bandę minėtąjį Benefit tušą, déjà vu jausmas garantuotas.

Kaina. Apie 11.

Rašyti komentarą

© vinilina