L'Oreal Paradise kolekcija

2018 m. birželio 4 d., pirmadienis


Vis pasigirsta skundų, kad L'Oreal grupė su tinklaraštininkais varo jau praktiškai užknisantį PR. Kita vertus, tai neturėtų užknisti, jei skaitomi tinklaraštininkai yra nuoširdūs, skiria pakankamai laiko produktą išbandyti ir rašydami ko nors nenutyli. Nes tiesa ta, kad nors L'Oreal išleidžia daug meh, pinigų nevertų ir šiaip abejotinų priemonių, kai kada išleidžia tokių perliukų, kad jie tampa puikia alternatyva brangesniems variantams, ir dar kartais tuos brangesnius netgi pranoksta. Na, o kas gi verta dėmesio, o ką praleisti, būtent ir duoda žinoti tinklaraštininkai. Pati skaitinėdama kitas tinklaraštininkes jaučiuosi joms dėkinga, nes esu ne vieną ir ne du produktus išbraukusi iš norimų sąrašo, kai paskaičiau konstruktyvius vertinimus. Taigi, šįkart atsiliepimas apie L'Oreal Paradise kolekcijos priemones: šešėlių paletę, antakių gelį ir blakstienų tušą. Viena nepatiko, kita patiko net labai, o trečiai likau abejinga. Jei užmatėte naujienas parduotuvėse, galbūt padėsiu apsispręsti.

Pradėsiu nuo mažiausiai patikusio produkto. Atrodo, tušas kaip tušas. Ypatingai man patiko tūbelė, kuri yra pakankamai siaura, ir todėl labai kompaktiška, nes pastaruoju metu pastebiu, kad tušų pakuotės darosi tik griozdiškesnės. Žodžiu, malonu laikyti rankoje ir lengvai telpa kosmetinėje. Aplikatorius irgi patogus, šereliai tankūs, tušas juodas, asmeniškai man netepė paakių (nors man nei vienas netepa, verta turėti šitai omenyje), netrupėjo, nusivalė pakankamai lengvai – gramdyti nereikėjo.

Bet manęs tiesiog netenkina efektas. Blakstienos atrodo tarsi išsiklaipiusios. Ne sulipusios, ne menkai nudažytos. Vienintelis žodis, kurį randu šiam efektui yra išsiklaipiusios. Žinot, kaip kartais būna, kai atsibundi po miego, visą naktį miegojusi veidu į pagalvę, ir blakstienos susiguli? Tai va. Kitaip sakant, vaizdas paprasčiausiai neatrodo gerai. Ir tiek. Manau, šis tušas yra visiškai hit or miss, nes girdėjau, kad yra merginų, kurioms jis patiko labai ir labai, tačiau man tai – visiškas šūvis pro šalį. Taigi, jei skaitote mane ilgą laiką ir jūsų tušų skonis sutampa su manuoju, manau, Paradise galite aplenkti. Kitu atveju, iš tikrųjų, nežinia, galbūt gali patapti ir stebuklu. Paskutinė pastaba, kurią norisi padaryti, tai kad šis tušas yra labiau tankinantis nei ilginantis ar riečiantis.


Su palete santykis išėjo 50/50. Pirmiausiai akį patraukia palečių koloritai, kurių yra pačių įvairiausių. Tačiau kas mane sužavėjo labiausiai, tai ne vien natūralių atspalvių rinkiniai, o tai, kaip tarp neutralių atspalvių kai kuriose paletėse įterpta po vieną ar dvi ryškias. Užtai akimirksniu susižavėjau Feminist variantu, kuris turėjo tamsiai žalią spalvą – pagalvojau, kad puikiai derės prie mano akių.

Na, tai pirmiausiai tą žalią spalvą ir pakabinau šepetėliu. Bet vėlgi, kaip ir su tušu, taip ir su šešėliais gavosi kažkokia košė makalošė. Pirmas sluoksnis neišėjo itin intensyvus (be bazės). Aišku, nenustebau, nes su ryškesnėmis spalvomis (ir labai šviesiomis) dažnai būna problemų. Tačiau kai ėmiau bandyti dengti antrą sluoksnį, pirmas tarsi kažkaip išsisklaidė. Lyg bandydama pridėti dar spalvos, tiesiog nuvalydavau senąją – tas pats atsitiko ir bandant į kampą įvesti tamsią rudą. Finale, kaip sakiau, gavosi spalvų košė. Galiausiai, padariau eksperimentą ir riebiai užtepusi ant rankos kiekvieno atspalvio, tiesiog pabandžiau papūsti. Ir 2/3 pigmento ėmė ir nusipūtė. :) Be to, šešėliai gerokai byra.

Su neutraliomis spalvomis situacija kiek geresnė. Dieniniam makiažui naudojant vieną ar dvi spalvas, lengvai dirbant su šepetėliu, rezultatas išeina kaip ir geras. Spalvos kiek labiau pigmentuotos, kiek geriau laikosi ir sklaidosi. Bet elementariai nežinau, ar dėl to apsimoka produktą pirkti. Gal tenoriu pasakyti, kad gavus dovanų ar pan. šią paletę, ją galima sunaudoti. Bet panašios kainos kategorijoje tikrai galima rasti kur kas kokybiškesnių neutralių (ar ryškių) atspalvių palečių. Jei su tušu dar galite pataikyti, tai paletę tvirtai rekomenduoju praleisti.

Už tai antakių gelis man su kaupu atpirko pirmas dvi nepatikusias priemones. Užbėgsiu už akių ir iškart pasakysiu, kad gelis labai patiko ir norisi jį rekomenduoti. Konsistencija yra šiek tiek kietesnė nei kitų mano bandytų variantų. Tačiau kita vertus, tai yra gerai, nes L'Oreal gelis vis vien yra labai pigmentuotas, todėl kietesnė konsistencija apsaugo nuo per didelio produkto pakabinimo kiekio – visgi su geliais verčiau dirbti imant po mažai ir neskubėti.

Tiesa, Lietuvoje lygtais siūlomi tik 2 atspalviai (bet, tarkime, FeelUnique yra 5), tačiau bent jau mano turimas, skirtas brunetėms (104 Brunette), yra pakankamai universalus – tai nei per tamsi, nei per šviesi ruda, be to, linkusi į šaltesnį pilkumą (angl. taupe), kuri turėtų gerai tikti daugumai odos atspalvių. O šiaip gelis kaip gelis – galima išgauti tiek griežtą, tiek švelnesnį rezultatą, jei tik nesitrini į pagalvę, vaizdas išlieka visą dieną.

Dar norisi pridurti, kad nustebino pridėtas šepetėlis. Paprastai pridėtiniai šepetėliai būna nieko verti ir juos paprasčiausiai išmetame. Tačiau šis yra pakankamai presiciziškas ir niekuo nenusileidžia mano turimam kirstam iš Sigma. Aišku, patogumo dėlei norėtųsi ilgesnio kotelio, tačiau šiaip, kai tenka dažytis naudojant šį šepetėlį, dažytis su juo ne tik įmanoma, bet ir visai smagu. Žodžiu, jei ieškote naujo gelio arba svarstote apie tokios priemonės išbandymą ir nenorite išleisti daug pinigų, drąsiai siūlau L'Oreal. Žinoma, jei tiks spalva, bet kalbant apie savybes, neturiu ko prikišti. Galbūt verta paminėti tik tai, kad gelis uždžiuvo greičiau nei kiti mano turėti brangesni. Kita vertus, ir kaina dvigubai ar net trigubai mažesnė.

Kaina. Tušo – apie 14; paletės – apie 10; antakių gelio – apie 12.

Tad tokios tokelės. Gal jūs irgi jau spėjote kažką išbandyti? Gal nuomonė skiriasi nuo maniškės? Visada įdomu išgirsti skirtingas patirtis! Beje, o gal šiaip turite perliukų iš L'Oreal? Aš vis prasuku pro stendą karts nuo karto, kai kas užkabina akį, bet taip ir neapsisprendžiu, verta ar neverta pirkti. Todėl rekomendacijos visada laukiamos.

1 komentaras

  1. Aš antakių gelio dar neaptarusi bloge, tai turiu pasakyti, kad man jis irgi labai patinka. Turiu aš Benefit, tai tiesą sakant, kadangi abu guli toje pat dėžutėje, imu tą, kuris pirmas papuola į akiratį :). Atspalviai skiriasi šiek tiek, o visa kita kabai panašu.
    O tušo tik atsparią vandeniui versiją bandžiau, toks visai vidutinis tikrai, nepalyginsi su nauju Maybelline kokosiniu atspariu, kurio abi versijos man vienodai patinka.

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina