Maybelline Tattoo Brow

2018 m. balandžio 11 d., trečiadienis


Turbūt dauguma merginų net nusigąs po mano prisipažinimo: niekada nesu ėjusi tvarkytis antakių. Nei pešioti, nei dažyti. Jau kažin kiek metų pešiojuosi pati. Tiesa, nėra ko slėpti, iš pradžių buvo tikrai gerų liapsusų, esu antakių galus ir iki siūlo nusipešiojusi, bet galiausiai išmokau ir dabar esu savo įgūdžiais patenkinta. O dažymo poreikio niekada nejaučiau, nes pakankamai greitai ir nesunkiai nusipiešdavau antakius makiažo pagalba. Tai toks smagus paradoksas, kad net kai gyvenimas pasiūlė antakius nusidažyti, vis tiek išpuolė galimybė tai pasidaryti pačiai namuose. O kalbu apie Maybelline Tattoo Brow.

Iš pradžių žvelgiau į šį PR siuntinuką labai įtariai. Tačiau peržiūrėjusi kelis video youtube, norėdama išvysti, kaip merginos kuo efektyviau šią priemonę naudoja, mano nuomonė ėmė keistis – rezultatai atrodė net labai neblogai. Iš esmės Tattoo Brow yra kažkas panašaus į antakių dažus, tačiau visgi priskiriama dekoratyvinės kosmetikos sričiai, nes rezultatą turi išlaikyti tik apie 3 dienas, kai normalūs antakių dažai, kiek teko domėtis, išsilaiko apie 2-3 savaites. Kita vertus, šio dalykėlio užtektų kur kas ilgesniam laikui ir finansiškai atsipirktų labiau nei vaikščiojimai į saloną.


Konsistencija tikrai pakankamai lipni ir tarsi gliti (?) ir tiek ji, tiek kvapas primena klijus. Aplikatoriumi naudotis nerekomenduoju, nebent užtepti pradinę masę – vėliau ją verta sklaidyti ir apskritai visą kontūrą apvesti su klasikiniu kirstu antakių pieštuku, nes naudojant aplikatorių prescizišką rezultatą matysite kaip savo ausis. O presciziškumo ir kantrybės tikrai reikia, nes šie Maybelline dažai nudažo ne tik plaukelius, bet ir odą, tad kiekviena klaida atsilieps. Praėjus 20-30 min. dažai sustingsta, bet šiaip neskubėkite ir leiskite jiems gerai nudžiūti. Tuomet nusiplėšia visai lengvai, nereikia bijoti, kad nuplėš ir visus antakius ar pan. Aš pati švelniai pakrapštau priekį su pincetu, kad bent šiek tiek atsiklijuotų, o tuomet nuėmu viską su pirštais.

Rezultatas atrodo tiek natūraliai, kiek gali atrodyti dažai. Nuotraukoje po antakis atrodo šiek tiek griežtai įrėmintas, tačiau patikinu, kad realybėje kontūras atrodo natūraliau, ypatingai praėjus keletui valandų (ne iki galo moku paaiškinti), o jei dar perbrauki su antakių žele, spalvota ar ne, išvis rodosi, kad su tokiais antakiais gimei ir augai. Ir būtent šituo aspektu Tattoo Brow man pasirodė nerealus dalykas trumpoms kelionėms, festivaliams ir pan. Ypatingai tuomet, jei nesidažai, o visgi kažkokio veido bruožų pabrėžimo norisi. Asmeniškai, kai aš nesidažau ir tik antakius su, tarkime, antakių geliu pabrėžiu, jie kažkaip iškrenta iš bendro vaizdo. Tada jau norisi arba dažytis pilnai, arba išvis neliesti makiažo. Tuo tarpu rezultatas, gautas su Tattoo Brow, įsilieja į bendrą vaizdą puikiai. Net sunku nupasakoti – reikia tiesiog pamatyti / išbandyti realybėje. Gal nuotraukoje kontūras atrodo kiek griežtas, tačiau žiūrint iš toliau rodosi kitaip.


Rezultatas išties išlieka tris dienas. Tiesa, pati pamiršau nufotografuoti trečios dienos vaizdą, bet įsivaizduokite vaizdą po 3 kartus byškesnį – diena po dienos dažai pamažu blunka. Ir šiaip siūlau palaikyti dažus ne dvidešimt minučių, o bent valandą, kad trečią dieną vaizdas dar tenkintų ir nesinorėtų kažko papildomo su antakiais daryti. Dar reikėtų atkreipti dėmesį, kad dažai spalvų atžvilgiu tiks tikrai ne visoms – tik šiltą / neutralų odos atspalvį turinčioms. Spalva nėra ryža (bent jau mano tamsiausias atspalvis  Dark Brown), tačiau ruda visgi yra pakankamai šilta. Na, užsienyje dar mačiau spalvą Grey Brown (Lietuvoje tik trys rudos variantai), kuri turėtų tikti šaltam odos tonui, tačiau čia jau, aišku, reikėtų užsiimti medžiokle (beje, atsiprašau už nuotraukose kiek išsifokusavusį vaizdą – labai sunku kokybiškai pagauti detales).

Taigi, iš esmės man produktas tikrai patiko. Nemanau, kad naudočiau jį 2-3 kartus per savaitę nuolatos –man paprasčiau užtrukti porą papildomų minučių ryte, nei rasti papildomo laiko kas kelias dienas ir užsiimti su antakiais daugiau. Žodžiu, piknaudžiaut nepiknaudžiausiu, bet, kaip sakiau, kelionėms ir pan. – super. O dar ir nenubėga, nedingsta. Jaučiu, kad čia tikrai gali būti vasaros hitas.

Kaina. Apie ~€15, bet juk visada galima rasti akcijų.

2 komentarai

 1. Siulau nors karta pabandyti antakiu dazyma su Chna dazais ;) spalvu pasirinkimas tobulas, o ir chna yra zoleliu pagrindu, tad plaukeliams nekenkia arba labai jau minimaliai. Jau ne pirma menesi naudojuos sia paslauga ir esu patenkinta (spalva ant odos laikosi apie 3 savaites, o ant plaukeliu iki 5 savaiciu). Tad viena karta nudazius juos, esi laisva nuo darbo su antakiais menesiui arba daugiau (na, neskaitant pesiojimo). O sis Maybelline gelis tai man buvo tragedija.. ant mano veido jis ziurejosi, kaip ryzu ryza deme ir vos laike spalva, nors laikiau 3 valandas priemone... :( jei buciau pati pirkus sias prekes, tai liudesio kupina buciau, bet kaip darbo elementas - tai dziaugiuos ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Turėsiu chna omeny. :) Na, šiaip nedažau antakių salone dar ir dėl tos priežasties, kad esu kosmetikos fanatikė ir man smagu atradinėti produktus antakiams ne ką mažiau nei kitoms veido sritims. :D Galų gale, ir dažytis ryte man ne kančia, o malonumas - antakius irgi! Bet maža ką gyvenime, tai tikrai ačiū, žinosiu.
   Dėl Maybelline - gaila, kad negatyvi patirtis. :/ Bet pas jus gal ir spalva kita? Kaip matyti iš nuotraukos, Dark Brown yra šilta, bet ryžumu nelabai kvepia. Kita vertus, buvau ir pati pagalvojusi, kad šviesesnės spalvos gali nueiti į ryžumą... Na, o dėl laikymosi vėl turbūt labai individualu - kitoms juk net microblading'as nelaiko, susigeria į odą, išblunka, išnyksta, ką jau apie Maybelline bekalbėti. :D Eh, žodžiu, su kosmetika kaip visada. Bet vėlgi ačiū už komentarą, turbūt reikės update'inti įrašą su šia info.

   Panaikinti

© vinilina