Aubrey Organics tonikas su fragonijomis

2018 m. balandžio 7 d., šeštadienis


Dabartiniu momentu tenka tikrai daug skaityti studijoms – tiek mokslinių knygų, tiek grožinių kūrinių, bet nors knygos įdomios, jos nėra skirtos atsipalaidavimui. O kartais taip norisi paskaitinėti ką nors lengvo, bet tokio, kas įdomumu pernelyg neatitrauktų dėmesio nuo studijų. Taigi, prisiminiau Guodos Azguridienės knygą Kosmetika: ką mes darome su ja, o ji su mumis. Buvau knygos pristatyme dar pernai, bet skaitymui prievartos netaikau ir laukiu, kada mane knygos pačios pasikvies. Žodžiu, dabar ir skaitinėju pamažu prieš miegą – gal net atskirą apžvalgą parengsiu, kad jau šis tinlaraštis apie kosmetiką. Be to, būnant pristatyme, kiekviena dalyvė gavo po šiokį tokį natūralios kosmetikos lauknešėlį. Ir štai beskaitydama knygą pagalvojau, kad gal jau laikas parašyti atsiliepimą apie tikrai ilgokai naudojamą Aubrey Organics purškiamą veido toniką su fragonijomis.

Tonikas – vis dar naujiena mano veido priežiūros rutinoje, tačiau pati nepastebėjau, kaip puikiai jis ten įsipaišė ir kaip mielai yra naudojamas. Tiesa, šis tonikas buvo įdomesnis, nes purškiamas, o ir Aubrey Organics firma buvo girdėta, dominanti ir nebandyta. Apie ją žinau kaip labiau besikoncentruojančią į plaukų priežiūrą, tačiau ir tonikas, kaip tuoj bus matyti, pasirodė vertas dėmesio – tikiu, kad kada nors išbandysiu ir priemones plaukams.

Tonikas sertifikuotas NSF sertifikatu, kuris užtikrina, kad sudėtyje bus ne mažiau kaip 70% ekologiškų ingredientų, o ant pakuotės dar rašoma, kad visi yra ir 100% natūralūs. Ir tikrai ingredientai džiugina. Alavijo sultys, fragonijos, glicerinas ir lecitinas odą drėkina bei minkština. Medetkų, melisų, ramunių ir apynių žiedų ekstraktai pasižymi antibakterinėmis, antioksidacinėmis savybėmis, odą ramina ir tonizuoja. Apskritai tonikas tikrai turėtų gerai odą drėkinti, atlikti toniko funkcijas bei paruošti ją tolesniam serumo ir / ar kremo naudojimui. 

Ir vis tiek beskaitydama užtikau... alkoholį (?). Negana to, gana aukštai sudėtyje – tai turėtų reikšti, kad alkoholio yra daugiau nei kai kurių vertingų ingredientų. Likau sutrikusi. Taip, alkoholis yra / buvo labai populiarus ingredientas tonikuose, nes odą dezinfekuoja ir sutraukia. Tačiau dauguma kosmetikos firmų seniai alkoholio atsisakė dėl jo neigiamų efektų ir pakeitė kitais šią funkciją atliekančiais ingredientais. Dar besidomėdama paskaitinėjau, kad kituose Aubrey Organics gaminiuose alkoholis žymimas ne alcohol, o alcohol denat. (38B, lavender). Pati firma štai čia turi visų naudojamų ingredientų sąrašą ir, kaip suprantu, ką tik minėtas alkoholio variantas yra kažkaip natūraliai išgaunamas ir susijęs su levandomis (išgaunamas iš jų?). Ir visgi toniko sudėtyje minima paprastojo alkoholio forma. Kas yra dar įdomiau, oficialiame puslapyje pateikiamame toniko ingredientų sąraše alkoholio išvis nėra. Nors ant pakuotės yra ir parduotuvių internetiniuose puslapiuose irgi yra. Gal pastaruoju metu atnaujino sudėtį, o aš naudoju bei prekyboje vis dar išparduodama senoji versija? Štai tokie niuansai, susiję su alkoholiu.


Kad ir kaip bebūtų, alkoholis efektui įtakos nepadarė, bent jau šio toniko atveju. Naudodama jį po veido nuprausimo prausikliu, jaučiu, kad oda papildomai sudrėkinama, turint omeny ingredientus, tikiu, kad ir tonizuojama bei geriau įsisavina toliau naudojamas veido priežiūros priemones. Purkštukas pasirodė be proto malonus daiktas – turiu ir antrą, įprastą toniką, kurį reikia užpilti ant vatos diskelio, bet link Aubrey Organics ranka tiesiasi dažniau, nes naudoti kur kas paprasčiau, o aš juk, kaip gerai žinoma, esu didelė tinginė. Purkšt purkšt ir viskas. Srovė pasklinda plačiu lanku, pati dulksna labai lengva ir gaivi, maloniai nusėda ant veido ir netrukus susigeria / nudžiūna. Turi tam tikrą žolinį ar tai gėlinį kvapą, bet naudojančius natūralią kosmetiką jis nenustebins, o šiaip, nors ir specifinis, man nepasirodė nemalonus ir greitai pripratau. Naudojasi netikėtai skalsiai, nes kiek teko susidurti, purškiami produktai pasibaigia kur kas greičiau.

Kadangi tonikas purškiamas, galima sugalvoti įvairiausių naudojimo būdų. Aš pati jį naudoju dažniausiai vakarais, tačiau kartais ir rytais – paprastai rytais jokio veido kremo netepu, tačiau kai norisi papildomo drėkinimo, Aubrey Organics tonikas šį norą puikiai išpildo. Galima naudoti ir vidury dienos norint veidą atgaivinti arba purkšti ant makiažo (kaip sakiau, dulksna itin lengva) – makiažas įgaus kiek natūralesnį vaizdą. Taigi, nors alkoholis mane sutrikdė, bet šiaip tonikui nieko prikišti negaliu – gera priemonė, atliekanti savo funkciją, naudojasi maloniai, dirginti neturėtų, kaina įkandama.

Kaina. Livinn ~9, iHerb ~5,5 už 100ml. 

Sudėtis. Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Leuconostoc / Radish Root Rerment Riltrate, Glycerin,  Alcohol, Agonis Fragrans Branch / Leaf Oil, Lecithin, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Calendula Officinalis Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Melissa Officinalis Flower / Leaf / Stem Extract, Humulus Lupulus (Hops) Flower Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract.

Rašyti komentarą

© vinilina