Urban Decay All Nighter pudra

2018 m. kovo 6 d., antradienis


Prieš pusantrų metų rašiau apie savo lobį pudrų kategorijoje – MAC Studio Fix Fluid. Aišku, net geriausi dalykai kada nors baigiasi, tad ir šios pudros su gailesčiu išlašinusi paskutinius lašus, ėmiau dairytis kažko naujo. Šiaip gal būčiau linkusi tiesiog kartoti gerą produktą, bet smalsumas ir tinklaraštininkės atsakomybė privertė pasidairyti naujienų. Kaip visada, turėjau kelis variantus, bet prisiskaičiusi milijoną atsiliepimų ir dar išgirdusi gerą draugės rekomendaciją, apsistojau ties Urban Decay All Nighter Liquid Foundation.

Deja, kartais net ir labai atidžiai bei apgalvotai renkantis produktą, tenka prašauti. Ir išties liūdna tai rašyti, nes vien dėl išleistų pinigų norėjosi su priemone susidraugauti. Visgi minusų ji turi daugiau nei pliusų. Tiesa, turbūt verta pradėti nuo teigiamų dalykų. Man tikrai patiko tiek gražus, tiek funkcionalus produkto dizainas – ne tik matosi, kiek priemonės liko, tačiau yra įtaisytas ir modernus mechanizmas, kurį kol kas teko matyti tik Youngblood silikoninėje bazėje: kai produkto kažkiek išspaudžiama iš tūbelės, likusi pudra tarsi pastumiama aukštyn iš apačios ir užtikrinama, kad galiausiai susinaudos viskas iki paskutinio lašo. Be to, yra pompa.

Ir pagrindinis dalykas, dėl kurio Urban Decay pudra man labai patiko, yra jos neįtikėtina pigmentacija bei matinis užbaigimas. Taip, ji maskuoja dar geriau nei minėtoji MAC. Veido padengimui reikia mažiausio įmanomo kiekio. Jei su MAC labai probleminėse vietose kartais pasluoksniuodavau, tai UD, rodosi, iškart viską paslėpia. Tačiau čia pliusai baigiasi. Pagalvojau, kad minusus šįkart bus paprasčiau išdėstyti punktais:
  • Mano turima spalva – 1 – yra pati šviesiausia geltono tono kategorijoje (0,5, 1,5 ir t. t. atspalviai reiškia, kad jie bus labiau rausvi, o 1, 2 ir pan., kad gelsvi) ir man idealiai tinka. Tačiau dienos bėgyje oksiduojasi. Na, kruopščiai padengus veidą ir kaklo liniją, viskas atrodo vis vien daugiau mažiau gerai, tačiau mokant didelius pinigus norėtųsi, kad oksidacijos išvis nebūtų.
  • Matinis užbaigimas man iš esmės patinka. Bet su UD net man jo pasirodė per daug. Pudra tarsi kažkaip per daug nusėda, sunkoka paaiškinti, bet žinot, kaip pudra atrodo dienos gale – juk tikrai nebelabai kaip, ar ne? Tai All Nighter, ypatingai padauginus arba jeigu odos būklė nekokia, gali tokia atrodyti vos pasidažius. Situaciją sušvelnina tik terminio vandens dulksna, kitaip gaunasi toks cakey rezultatas (nerandu lietuviško žodžio atitikmens, bet jei kas, galite pagooglinti, kaip tai atrodo), arba labai atsargus plono sluoksnio dengimas, dar geriau – su kempinėle.
  • Blizgesį sulaiko porą valandų ilgiau nei MAC, tačiau nusitrina daug greičiau – tai turbūt man labiausiai nepatiko. Už brangias pudras tam ir noriu mokėti daugiau, kad man nereikėtų papildomai naudoti makiažo bazių ar fiksuojamųjų purškiklių, tačiau UD, priešingai nei MAC, visiškai negaliu pasitikėti, kad net praėjus nemažai valandų, vis dar atrodysiu gerai.
  • Kemša poras. Man – nesmarkiai. Tačiau vis tiek nemalonu, todėl pudros negaliu naudoti kiekviena dieną. Be to, mano oda apskritai nelinkusi kimštis nuo kosmetikos produktų, tad jei jau man kemša nesmarkiai, neįsivaizduoju, kaip turėtų kimšti toms, kurių poros labai į tai linkusios. Kita vertus, tas kimšimasis šiek tiek keistokas, nes sudėtis – tikrai ne iš pačių prasčiausių, o pirmuoju smuiku griežia silikonai. Darau prielaidą, kad galbūt mano odai nepatiko kuris nors vienas ar pora specifinių silikonų, nes šiuo metu turiu visai nemažai makiažo bazių-gruntų, visose yra daugiau ar mažiau silikonų, tačiau nei viena jų porų nekemša.
  • Nepaisant to, kad pudra naudojasi labai skalsiai (ant rankos išsispaudžiu tikrai nedidelį kiekį), vis tiek, pažvelgus į buteliuką, apima jausmas, kad naudojasi lyg ir greičiau nei turėtų...
Tai tokie bjaurūs pastebėjimai. Šiaip mačiau, kad UD turi tos pačios serijos maskuoklį – manau, jį pirkti verta daug labiau. All Nighter maskavimas, norisi dar kartą pasikartoti, yra tikrai pribloškiantis, o maskuojant tik problemines vietas ir dengiant priemonę siaurose zonose, išvengsite minėtų minusų. Ko gero, ir pati likusią pudros dalį (nebent oda rimtai išprotės) sunaudosiu kaip maskuoklį. Ir, tiesą sakant, po šito bandymo noras eksperimentuoti kiek atšoko, ypatingai turint omeny kainos kategoriją – manau, kad tiesiog vėl nusipirksiu MAC Studio Fix Fluid, jei tik kas nors super įdomaus nepatrauks akies. 

Kaina. Pudros: Douglas – 39,95; FeelUnique – 35,40 (nemokamas siuntimas į LT nuo €95); LookFantastic – 33,95 (siuntimas visada nemokamas). Maskuoklio: Douglas – 26,95; FeelUnique – 24; LookFantastic – 23,45. Aš pati pudrą pirkau iš FeelUnique palaukusi bent kažkokios nuolaidos, tad mokėjau €30.

Rašyti komentarą

© vinilina