Mano Pirmoji Grožio Dėžutė! | Lookfantastic

2018 m. kovo 29 d., ketvirtadienis


Kas yra grožio dėžutės, pasakoti turbūt nereikia. Ir visgi esant tokiai gausybei pasirinkimų, šiai tradicijai gyvuojant taip ilgai, ir dar man pačiai esant lengvai pamišusiai dėl kosmetikos, niekada nei vienos neužsisakiau. Kodėl? Nėra paprastesnio atsakymo – nei viena rimtai nesuviliojo. Bėda, kad tikrai nesu kenčianti nuo pinigų pertekliaus, todėl kaskart, kai ką nors perku, mėgstu žinoti, ką konkrečiai perku. Ar bent jau, kad dalykas mane stipriai domintų. Bet kiek žvelgdavau į grožio dėžutes, nesvarbu, ar tik į skelbiamas firmas, ar jau pamačiusi galutinius spoilerius, vis pasirodydavo, kad ai, tai tas nedomina, tai anas, šios firmos nemėgstu, to nenaudosiu... Tiesa, suprantu, kad nerealių reikalavimų kelti nereikia, tad mielai būčiau leidusis į kompromisus – jei vienas produktas nepatiktų, tiek jau to (kalbu ne apie efektą, kai jau priemonę išbandai, o apskritai pirmą įspūdį pamačius), tačiau dažniausiai pamatydavau būtent tik vieną patinkančią. 

Ir visgi pastaruoju metu vis pamatau neblogų pasiūlymų. Turbūt labiausiai viliojo Grožio Gurmanės dėžutė – ir firmos atrodė nuostabios, ir žadami produktai, o galiausiai, pamačiusi spoilerius, net atsidusau. Deja, tuo laiku ši dėžutė atrodė ne pagal kišenę ir pinigų reikėjo kitiems dalykams. Nors puoselėju viltį, kad gal kada išeis antra dėžutė ir tą jau galėsiu leisti sau įsigyti.

O bet tačiau, kartais gyvenime nutinka netikėtų dalykų. Ir toliau rimtai nesidomėjau grožio dėžutėmis, tačiau pasipainiojo man internetuose Lookfantastic kovo mėnesio dėžutė. Pamačiau spoilerius, apmečiau mintyse, koks neįtikėtinas kainos ir kokybės santykis, pažiūrėjau, kad daugiau mažiau visos priemonės domina, ir pati nepastebėjau, kaip nukeliavo į pirkinių krepšelį. Žodžiu, moralas tas, kad jei dalykas domina, bet tuo metu nieko gero nerandate, neverta nusiminti ar pirkti bet ko – ilgainiui vis tiek loterijoje iškris kas nors gero. Taip ir aš, nors ir ilgai laukiau, bet savo pirmąja grožio dėžute nei kiek nenusivyliau ir žinau, kad viską panaudosiu.


Įprasta dėžutės kaina yra 20, tačiau jei prenumeruojate ilgesniam laikotarpiui (3 mėn., 6 mėn. ar metams), prisideda vis didesnė nuolaida – prenumeruojant metams vienos dėžutės kaina jau tampa 15,50. Daugiau informacija neužversiu, viskas, ką reikia žinoti, taip pat ir mano minėtieji dalykai, yra čia. Aš pati toliau neprenumeravau, nes, kaip sakiau, katės maiše pirkti nemėgstu, o toli gražu ne visos Lookfantastic dėžutės būna tokios įspūdingos. Bet, tiesą sakant, man ir 20 buvo negaila, nes žadama vertė – apie 150. Neblogai, ar ne? Vos ne 8 kartus didesnė. 

Na, o kas dėžutės viduje? Ar tikrai siekia 150?

P. S. Kokio grožio pati dėžutė! Turbūt pagaliau radau namus visiems mini kelioniams dydžiams sukrauti. • ELLE UK mažesnio formato žurnalas. Kiek žinau, jis su dėžutėmis atkeliauja visada. Niekada neatsisakau gero žurnalo apie madą, tad tikrai maloni smulkmena. Ir visgi dėžutė sukasi aplink kosmetiką, todėl žurnalo vertės į bendrą apskaitą neįtrauksiu.
 • Darphin micelinis prausiklis, 30ml. Tokio tipo priemonę dabar naudoju iš Lierac, tad bus įdomu palyginti. Žodžiu, džiugina, sunaudosiu. Tiesa, ši priemonė buvo tarsi dar viena papildoma dėžutės dovana, kuri atsirado įpusėjus mėnesiui – užsisakiusieji anksčiau šio micelinio prausiklio negavo. Bet bala nematė, aš gavau, tad priskaičiuosiu – vertė €8,45 (pilno 125ml – 33,95).
 • STYLondon ovalus pudros šepetėlis. Visada norėjau išbandyti tokio tipo šepetėlius, bet vis atidėliodavau. Nežinau, ar patiks, bet tikrai vertinu galimybę išbandyti. Normalios kainos niekur neradau (net ir nežinau, kur reikėtų internete pirkti, radau tik kelis pasiūlymus eBay), tačiau atrodo, kad preliminari kaina yra apie 6.
 • RENU kaukė prieš senėjimą, 30ml. Žada skaistinti, gerai drėkinti, kovoti prieš senėjimą. Na, nežinau, kaip dėl senėjimo. Aš labiau pasitikiu ingredientų sąrašais, tad kaukę vis tiek naudosiu, nepaisant to, kad ji skirta brandžiai odai. Dabar besikeičiant orams kaip tik odai vis maga išprotėti, tai gal kaukė padarys kokį stebuklą. Iš pirmo žvilgsnio sudėtis atrodo gana neblogai, tad vėl džiaugiuosi. Vertė – 12,30 (pilno 100ml – 40,95).
 • skinChemists šaldantis ir putlinantis lūpų blizgis. Ooo, čia tai nostalgija... Dvi dekoratyvinės kosmetikos priemonės, kurias labai gerai prisimenu savo dažymosi karjeros pradžioje, yra Essence juodai rožinis tušas ir šaldantis lūpų blizgis. Be proto jį mėgau ir labai liūdėjau, kai kažin kur pamečiau, o iš prekybos išėmė. Turbūt nuo to laiko nesu taip gedėjusi kosmetikos produkto. Nuo to laiko naujo niekur ir neįsigyjau, nors prieš pusmetį sužinojau, kad tokius blizgius pardavinėja AVON. Bet ai, vėlgi, aš kartais labai tingiu medžioti daiktus, o čia dar su tais katalogais... Tad skinChemists variantas dėžutėje be galo nudžiugino, tuolab, kad ir šiaip jau porą mėnesių svarsčiau apie kokio nors blizgio įsigyjimą O dar šaldantis, tai išvis. Labai mėgstu šaldančius dalykus, net šaldančią skalpą plaukų kaukę esu naudojusi. Blizgis kvepia pipirmėtėmis, apie efektą kol kas nieko pasakyti negaliu. Sakyčiau, neblogai pasistūmėjau nuo Essence laikų, nes skinChemists – kur kas brangesnis ir prabangesnis prekės ženklas. Šis blizgis Lookfantastic kainuoja net €52,95! Tiesa, oficialioje svetainėje kaina kur kas mažesnė – €29,56. Na, galima dar pridėti siuntimo kaštus, bet vis tiek gausis €37,43. 15 antkainis Lookfantastic man atrodo hm, įdomus. Tebūnie šioje vietoje išvesiu vidurkį ir tarsiu, kad blizgio kaina yra maždaug €45. Aišku, kaina kosminė, bet už tai grožio dėžutė ir puiki, juk taip?
 • Doucce mono šešėliai. Du šilto atspalvio šešėliai, o daugiau komentuoti nėra ir ką. Gražios spalvos, pagaliau turėsiu kažką, ką galėsiu įsimesti į kelionę. Tik atidarymas-uždarymas man rodosi baisiai klibantis, turbūt reikėtų vežiotis dėžutėje. Ir visgi kaina atrodo didoka, tad bus įdomu patikrinti, ar pati tiek mokėčiau. 8 už vnt., tad x2 – 16.
 • Skimono maitinanti kaukė kojoms. Dar vienas daiktas, kurio pati greičiausiai nepirkčiau, bet pasilepinti bus labai smagu. Kojoms nuolat pamirštu skirti deramą dėmesį, už tai tokia priemonė, ir dar prieš basučių sezoną (duok Dieve, kad jis ateitų apskritai), bus labai naudinga. Vnt. kaina – 11,95.
 • Omorovicza veido kremas riebiai odai, 30ml. Štai čia ir yra visos dėžutės žvaigždė, dėl kurios ir svarsčiau, ar užsisakyti dėžutę, tik maždaug kokias tris sekundes. Dar brangesnę ir prabangesnę už skinChemists firmą žinau jau seniai – nuolatinės žiūrimų vloggerių pagyros kaukėms ir purškikliams neleidžia užmiršti ir ramiai miegoti. Bet, žinoma, kainos toli gražu ne mano kišenei, tad geresnės progos išbandyti ką nors iš Omorovicza negalėjo būti. Tiesa, kažkodėl galvoje buvo susišvietę, kad čia bus žymusis purškiklis, o visgi gavau veido kremą. Aišku, nieko baisaus, tuolab kad kremas, kaip tyčia, yra skirtas riebiai veido odai (maniškė, primenu, tokia ir yra), tik šiaip atidarius dėžutę trumpam ištiko disonansas. Žodžiu, rimtai nekantrauju išbandyti – seniai taip besidžiaugiau dėl kosmetikos priemonės. Vertė - €66 (pilno 50ml - 110).
Taigi, suskaičiuota dėžutės vertė – 165,7. Vadinasi,  dar didesnė nei deklaruota iš pradžių ir apskritai tikrai net 8 kartus didesnė! Ne viskas džiugina vienodai, vieni dalykai mažiau, kiti daugiau, tačiau bendroje sumoje dėžute esu labai patenkinta. Sakyčiau, pirkinys nusisekė ir vėl lauksiu kokio nors tokio nuostabaus pasiūlymo, tuolab kad šįkart didžioji dalis priemonių buvo iš tikrai brangių prekės ženklų kategorijos.

O koks jūsų santykis su tokio tipo dėžutėmis? Gal turite kokią nors mėgstamiausią, kurią nuolat perkate? Beje, lauksiu komentarų ir jei norėtumėte atskiros apžvalgos apie kurį nors produktą. Omorovicza kremą ketinu apžvelgti ir taip, tačiau dėl kitko nesu nusprendusi.

3 komentarai

 1. Na, apie mano santykį su dėžutėmis turbūt neverta kalbėti :) Aš, jei turėčiau milijoną, turbūt jas visas pirkčiau :) Kodėl? Kam? Jokio racionalaus paaiškinimo. Beje, aš įsigijau skinChemists veido prausimo aparatą. Kažkas panašaus į foreo, bet įdomiau nes ne foreo. Bet tik iš dėžučių sužinojau apie tokią kompaniją, kuri sudaro geros įvaizdį. :)
  Smagu, kad tau patiko!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi, tai jei turėčiau milijoną, aš irgi pirkčiau - vien kad gyvent smagiau būtų. :) Tikrai neneigiu, kad grožio dėžutės be proto fainas reikalas, tik kai studentiški finansai varžo, tai va ir galvoji, sveri, ar čia tikrai reikia... Bet jei galėčiau, irgi be paaiškinimų pirkčiau. ;) O dėl aparačiuko mačiau, įdomus pasirodė, lauksiu apžvalgos!
   Beje, o man smagu, kad tu išbandai tas dėžutes, nes žiū, šito lobio ir būčiau nepamačiusi. :D

   Panaikinti
  2. Buvau padariusi pertrauką, bet labai pasiilgau ir užtaikiau ant šio lobio kaip tik, nors kita dėžutė jau nebus tokia efektinga, manau :). Apžvalgą būtinai parašysiu. Pati pirkau membershope, kiek apgadinta pakuote, na žinai, jie gi išparduotuvė, tai už patrauklią kainą, tik nežinau ar kam iš skaitytojų bus įdomu konkrečiai toks nepopuliarus daiktas, bet galvoju, gal šiaip patirtis pasirodys įdomi :)

   Panaikinti

© vinilina