L'Oreal makiažo bazės: poros & raudonis

2018 m. kovo 22 d., ketvirtadienis


Jei prisimenate, vasarą rašiau apie L'Oreal Lumi Magique makiažo bazę. Visaip išgyriau, net spindėjimas man netrukdė, o dar kaina ne kosminė... Deja, vasaros gale netyčia per daug pasibuvo saulėje ir sugedo – dėl to buvo liūdna, nes produktas tikrai nesimėtė parduotuvėje ant kampo. Šiuo metu Lietuvoje galima rasti tik Save24. O bet tačiau, kai pamačiau, kad L'Oreal į rinką paleido net 4 naujas makiažo bazes, nuoširdžiai nudžiugau. Šias jau ir rasti lengva, ir pasirinkimas didesnis, be to, po Lumi Magique turėjau tam tikrų lūkesčių. Maloniai sutapo, kad dvi bazes gavau išbandyti, tačiau net jei ir nebūčiau sulaukusi siuntinio, vis tiek bent vieną būčiau nusipirkusi. Kaip sakiau, dabar turiu dvi: užpildančią poras (rausva) ir neutralizuojančią raudonį (žalia).

Pakuotės paprastos, iš esmės niekuo neypatingos, tačiau spalvos leidžia lengvai priemones įdentifikuoti, dar ploju už pompą ir, be to, bazės tikrai kompaktiškos. Ne visada tenka į tai atkreipti dėmesį, bet kai keliauju, pastebiu ir įvertinu. Labiau mane masino žalioji bazė – visgi raudonis yra, ko gero, didžiausia mano veido odos problema. Iš pradžių nustebino konsistencija, kuri buvo tikrai neįtikėtinai skysta, vos tirštesnė už vandenį. Na, ir spalva, jei su tokiu produktu susiduriate pirmą kartą, gali išgąsdinti – ryškiai žalia, tokia, kaip ir pakuotės. Pasiskirsto lengvai, nusėda akimirksniu. Bandžiau tepti daugiau, bandžiau mažiau, bet veidas vis tiek lieka šiek tiek pažaliavęs. Skamba juokingai, bet tikrai ne baisiai, t. y. žalumas nėra toks kaip Šreko. Labiau kaip kremo nuo saulės baltumas, toks tarsi šydas. Apie raudonio mažinimo aspektą man spręsti, tiesą sakant, buvo sunkoka. Gal kad pudras moku gerai dengti ar kas, bet raudonį užsimaskuoju be bazės taip pat gerai kaip ir su ja. Na, gal ir norisi sakyti, kad procesas tampa šiek tiek paprastesnis, bet šiaip manau, kad rinkoje egzistuoja tikrai geresnių bazių, skirtų būtent raudonio problemai. Tiesa, makiažas, kaip ir priklauso, išsilaiko gerokai ilgiau. Galiausiai, norisi paminėti, kad žalioji bazė nepadaro veido matiniu ir jo papildomai tokiu neišlaiko. Atvirkščiai, oda šiek tiek spindi.

Rožinės bazės, turinčios užpildyti poras, konsistencija buvo kur kas tirštesnė, panaši į Lumi Magique ir labiau tokia, prie kokios esu pripratusi. Šiek tiek jaučiasi silikoniškumas, tačiau ne per daug, priemonė nėra labai slidi. Šios bazės spalva vėlgi tokia, kokia ir buteliuko – rausva, nors patikinu, kad veidas rausvas nelieka. Deja, porų klausimas man irgi yra toks ne itin komentuotinas. Taip, kaip riebios odos savininkės, mano poros yra platesnės nei įprasta. Tačiau jų maskavimo problemų niekada nekilo, o ir pudros nesubėga. Kita vertus, įvertinau bazę savaip. Man patiko, kad veidas atrodė vizualiai lygesnis (tad darau prielaidą, kad poras bent kažkiek užpildo), užbaigimas – matinis. Tą matinį vaizdą man kaip riebiaodei dar papildomą valandėlę ir išlaiko, taip pat ir viso makiažo laikymąsi gerokai prailgina.


Žodžiu, jei tektų rinktis vieną, rinkčiausi rausvąją bazę. Jos konsistencija pasirodė malonesnė ir, sakykime, paprastesnė (t. y. jokio papildomo atspalvio nesuteikia), be to, visada dedu pliusą už matiškumą, nors makiažą vietoje išlaiko taip pat gerai abi bazės. 

Gavosi turbūt keisčiausia apžvalga per visą tinklaraščio istoriją – produktai lyg ir netiko pagal paskirtį, bet tiko savaip. Nors aš iš bazių daug nereikalauju, primenu, kad tik vieno vienintelio dalyko – noriu, kad jos man išlaikytų makiažą vietoje ilgiau, nes su dauguma pudrų po 4-5 valandų imu kęsti rimtą ir nemalonų tų pudrų plaukiojimą bei bėgimą. Ir abi L'Oreal makiažo bazės man šią funkciją atliko vienodai puikiai, tik rausvoji dar ir matiškumo efektą šiek tiek ilgiau išlaikė ir sudėtimi geriau pasirodė. Beje, abi su pudromis draugauja puikiai.

Taigi, net nežinau. Jei norite kovoti su raudoniu, žaliąją bazę, manau, galite ir aplenkti. Norinčios užpildyti poras bent kažkokio efekto sulauks, tačiau stebuklo turbūt irgi neišvys. Kadangi bazių iš viso yra 4, norisi nukreipti skaitytojus ir į Salomėjos įrašą, kur ji apžvelgė 2 kitas visiškai skirtingo tipo bazes. Jei iš mano apžvalgos matote, kad nei viena bazė jums netiks, galbūt tiktų kuri nors iš likusių dviejų. Nes apskritai man priemonių nurašyti tikrai nesinori, tiesiog šioje vietoje viskas labai priklauso nuo asmeninių poreikių ir bazė gali tapti hit or miss. Nors tiek pačiai išbandžius, tiek paskaičius Salomėjos įrašą, atrodo, kad iš 4 bazių labiau hits turi šansų tapti dvi: užpildanti poras ir suteikianti švytėjimo. Jei kils klausimų, skatinu užduoti!

Kaina. Apie €11 už 20ml.

Rašyti komentarą

© vinilina