Bioderma Sensibio prausiklis

2018 m. kovo 8 d., ketvirtadienis


Bioderma yra viena iš tų firmų, kurios produktais dar nesu nusivylusi. Vieni patiko labai, kiti mažiau, bet visiškai nuvylusių nebuvo. Kita vertus, sąmoningai kai kurių produktų neperku, nes iš sudėčių matau, kad man jie gali nepatikti. Pavyzdžiui, Bioderma šampūnų ingredientų sąraše groja ir Sodium Laureth Sulfate – žinau, kad plaukai itin patenkinti neliks, šiaušis ir neklausys. Dėl to paties SLS niekada nepirkau ir Bioderma Sebium prausiklio. Tačiau ne taip ir seniai rinkoje esantis Bioderma Sensibio Gel Moussant sudomino savo kur kas geresne sudėtimi.

Kaip ir visos Sensibio linijos, prausiklio buteliuko spalva taip pat neleis supainioti, kokiam odos tipui produktas skirtas, t. y. jautriai, sausai, galimai raustančiai ir pan. Tiesa, mano oda nei sausa, nei jautri, tačiau kaip ir ne viena mergina bei moteris esu linkusi rinktis būtent sausai odai skirtus prausiklius – jie būna kur kas švelnesni. Jei tik galėčiau, patarčiau ir jums daryti tą patį. Mano žodžius puikiai įrodo minėtasis SLS, esantis Sebium (riebiai odai) skirto prausiklio sudėtyje – SLS tokiai odai tikrai nepadės, tik išsausins ir privers gaminti dar daugiau riebalų. Grįžtant prie temos, buteliukas yra smagios, akį traukiančios rausvos spalvos, turi pompą (aleliuja) ir nors nėra visiškai skaidrus, tačiau gerai matosi, kiek produkto lieka.

Naudojasi vidutiniškai skalsiai – amžinybei neužteks, tačiau verkti, kad piniginė tuštinama per dažnai, irgi neteks. Prausiklis skaidrus, gelinės konsistencijos, kvepia iš kategorijos neapibūdinami švelnūs vaistinėse randamų priemonių kvapai, neputoja, tik išvirsta į kreminę konsistenciją. Tai kasdieninio naudojimo prausiklis, todėl neverta tikėtis, kad giliai išvalys poras ar pan. Tačiau kaip kasdieninio naudojimo priemonė, Sensibio kūrinys tarnauja gerai – tiek ryte, tiek vakare nuplaunant dienos nešvarumus, tiek įveikiant makiažą. Nors aš pati niekada vien prausikliu nepasitikiu ir taip pat valau veidą su miceliniu vandeniu – norint visiškai pašalinti makiažą vien su prausikliu, turbūt vertėtų veidą nuplauti bent du kartus. Tačiau kaip tarsi pirminis valymas, nuplaunantis didžiausią dalį makiažo, šis produktas pasiteisino. Dar primenu, kad su prausikliais niekada nevalau akių makiažo, o girdėjau, kad kai kurioms Sensibio prausiklis akis dirgino, tad dėl visa ko įspėju.


Ir visgi po prausiklio oda kremo nori. Šiek tiek tempia. Ne baisiausias variantas, bet bet koks tempimas nėra itin malonus. Tačiau dėl drėkinančių ingredientų šiaip oda išsausinama nėra, o ir apskritai sudėtis saugi, net kvapiklių nematyti, tuolab nesaugių konservantų – turėtų tikti visiems odos tipams (nors, žinoma, negaliu duoti garantijos, kad jautri oda neims ir neišprotės – maža ką. Tačiau bent jau tikimybė nedidelė). Apskritai Sensibio prausiklis nesukėlė kažkokių vau-mirštu-negaliu gyventi be jo-daugiau nieko kito nebepirksiu jausmų, tačiau neturinčioms savo šventojo gralio siūlau išbandyti ir pati iš esmės nieko blogo nei turiu, nei noriu pasakyti. Visapusiškai geras produktas, tik trūksta to paskutinio magiško cinkelio. Kita vertus, ar gali turėti tokia priemonė kaip prausiklis cinkelį? 

Beje, tik dabar pamačiau, kad Bioderma turi dar vieną prausiklį, skirtą jautriai, pleiskanojančiai ir paraudusiai odai – Sensibio DS+ Foaming Gel, o juk iki šiol galvojau, kad egzistavo tik Sebium prausiklis... Pažadu, kad išbandysiu ir šį, nes aprašymas atrodo daug žadantis (nors priemonė ir be pompos...). Gal net tempimo jausmo nesukels ir turės cinkelį?

Kaina. Priklauso nuo vaistinės, tačiau apie €12-13. Kaip visada, verta paieškoti nuolaidų ir akcijų. 



Sudėtis. Aqua/Water/Eau, Sodium Cocoamphoacetate, Propanediol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Citrate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Mannintol, Xylitol, Laureth-2, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate.

Rašyti komentarą

© vinilina