Avène TriXera kūno losjonas

2018 m. kovo 27 d., antradienis


Šiaip jau nesu pernelyg didelė flegmatikė, bet kai reikia pristatyti kosmetikos naujienas, flegmatiškumu manęs niekas nepralenks. Juokingiausia, kad kompanijos siunčia produktus tikėdamosis to marketinginio pirk dabar efekto, o aš prisiruošiu jas aprašyti, geriausiu atveju, po kelių mėnesių. Nesunkiai ir pusmetis praeina (beje, tikiuosi, kompanijos neskaito šio įrašo, nes hm...). Visgi, gal taip ir geriau? Praeina naujienos bumas, skiri priemonei daugiau laiko, nuomonė kaip ir tvirtesnė. Žodžiu, ir Avène TriXera kūno losjono pristatyme buvau jau rudenį, o apžvalga – pavasarį. Bet geriau vėliau negu niekada, ar ne?

Ne tik losjono, bet ir TriXera prausiklio pagrindinė savybė – universalumas, t. y. priemonės turėtų tikti įvairaus amžiaus visos šeimos nariams, be to, jas turėtų būti galima naudoti tiek kūnui, tiek veidui. Losjonas, kaip ir priklauso tokio tipo produktui, yra pakankamai skystos konsistencijos, baltos spalvos, turi švelnų pudrinį ir firminį Avène kvapą, lengvai dozuojasi. Maloniai tepasi, tikrai greitai susigeria ir nepalieka riebumo jausmo. Na, losjonui taip ir priklauso – tai neturėtų būti riebi priemonė. Ir visgi drėkina odą tikrai gerai. Ne taip kaip sunkesnis kremas, ne taip kaip aliejus – nereikėtų to tikėtis. Tačiau losjonai mane dažnai nuvilia, kad drėkina ne lengvai, o išvis nedrėkina. Lyg ir užsitepei, lyg ir susigėrė, bet kažkaip netrukus norisi užsitepti dar ką nors. Todėl kūno losjoną mano vonioje išvis retai pamatysi. Bet Avène maloniai nustebino! Kam patinka losjono tekstūra, savybės ir apskritai tokio tipo priemonės, rekomenduoju atkreipti dėmesį.


Bandžiau tepti ir ant veido. Na, nieko neatsitiko, nemalonių reakcijų neiššaukė, kaip ir kūną, taip ir veidą lengvai padrėkino. Alerginių reakcijų tikimybė maža. Priemonė sudaryta daugiausiai cheminių drėkiklių pagrindu, nors yra ir pora natūralių aliejų. Vėlgi negaliu teigti užtikrintai, tačiau iš visos turimos informacijos ir asmeninių potyrių susidariau vaizdą, kad losjonas tikrai gerai turėtų tikti visai šeimai, nepakenks ir naudojant kaip veido kremą. Tiesa, gal griebčiausi to daugiau esant tam tikroms situacijoms, tarkime, leidžiant laiką gamtoje, kai norisi įsidėti kuo mažiau priemonių. Tiesiog tenka įsitikinti, kad priemonės, skirtos konkrečiam dalykui, jam ir tinka geriausiai, priešingai nei 2in1 produktai. Tad jei nesusiklosto ypatingi atvejai, verčiau turėti atskirą veido kremą.

Žodžiu, kaip galima suprasti, mano įspūdžiai teigiami, ir jei ieškote naujo losjono, Avène turėtų patikti! Tiesa, aš turėjau 200ml variantą, skirtą sausai odai. Skirto normaliai galima rasti tiek 200ml, tiek didesnes 400ml taras.

Kaina. Tiek sausai, tiek normaliai skirtų 200ml – apie €20-21, skirto normaliai 400ml – €26. Primenu, kad visada galima paieškoti nuolaidų.

Sudėtis. Avène Thermal Spring Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Myreth-3 Myristate, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzoic Acid, Caprylyl Glycol, Carbomer, Fragrance (Parfum), Glycine, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, PEG-32, PEG-400, Pentyl Rhamnoside, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Water.

Rašyti komentarą

© vinilina