VIVI 12 vaistažolių šampūnas ir kondicionierius

2018 m. vasario 17 d., šeštadienis


Aš tikrai retai išsikraustau iš proto dėl kosmetikos produkto. Žinoma, dievinu kosmetiką čiupinėti, kilnoti, bandyti, bet pamatau kitą priemonę ir lekiu link jos. Ir visgi kartais pasitaiko, kartais išprotėju, nes daiktas paprasčiausiai yra geras. Turiu draugę, kuri kartais pas mane nakvoja. Ji taip pat nėra abejinga kosmetikai, tad žinoma, kad leidžiu pasirausti savo kloduose. Ir būna, kad vakare ji pasitepa mano kremu, išsiplauna galvą su šampūnu ar pan., ir kitą rytą sako – Vasare, mano oda atrodo gerai. Ir tas jos gerai man yra iškalbingesnis už tūkstantį žodžių – kai ji taip pasako, turiu geriausią įmanomą patvirtinimą, kad produktas tikrai puikus ir puikus ne tik man. Tai va, būtent toks geras yra VIVI 12 vaistažolių šampūno ir kondicionieriaus duetas.

Jau esu minėjusi, kad VIVI yra labai įdomi firma – jų produktai yra visiškai hit or miss, ir niekada nežinai, kaip bus su kita priemone. Tačiau kai rudenį svarsčiau, kad laikas įsigyti naujų plaukų plovimo priemonių, į galvą toptelėjo VIVI. Na, iš tikro daugiausiai dėl to, kad turėjau 44% nuolaidą. Bet vėliau prisiminiau ir Živilės 12 vaistažolių šampūno paminėjimą (kartais pati stebiuosi, kokio dydžio sandėlis yra mano atmintis – niekada nežinau, ką ten rasiu), o po to daugiau ir nebesvarsčiau – nukulniavau į parduotuvę ir nusipirkau.

Tiesą sakant, man sunku rašyti kažkokią objektyvią apžvalgą – norisi tiesiog imti ir rėkti, kokios priemonės nuostabios, ir kad lėktumėte greičiau jų pirkti. Kuo jos tokios nuostabios? Viskuo! Gerai, gerai, pabandysiu detaliau. Visų pirma, tai natūralūs produktai, tad neturės SLS – yra žmonių, kuriems tai bus pliusas. Tačiau net ir būdamas natūralus, šampūnas tikrai neprastai putoja, išties puikiai išplauna plaukus, o naudojant kartu su kondicionieriumi daro iš mano ševeliūros stebuklus: išsidžiovinu galvą ir plaukai atrodo kaip iš salono. Rimtai, taip gražiai krentančių plaukų turbūt nesu turėjusi. Plaukai pamaitinti, žvilga, yra be proto švelnūs, nesielektrina, minimaliai šiaušiasi (bet jau tiek minimaliai, kiek tik įmanoma – kad visai nesišiauštų, turbūt turėčiau apipilti savo plaukus silikonais), tačiau purumo nepraranda. Norisi atsisėsti lauke prie staliuko ir palaukti, kol visi vaikinai išsirikiuos mano eilėje.Už tokias auksines pagyras galima pagalvoti, kad VIVI turėjo man šampūną ir kondicionierių mažų mažiausiai atsiųsti dovanų, tačiau patikinu, kad taip tikrai nebuvo – pati savarankiškai pamečiau galvą. Iš pradžių net nustebau dėl tokios didelės savo simpatijos, nes bemazgojant galvą šampūnas ypatingų jausmų nekėlė, o kondicionierius pasirodė labai jau lengvas. Ir visgi, matyt, puiki sudėtis atliko savo darbą. 12 minimų vaistažolių yra išties egzotiškos ir man pačiai ne visos girdėtos: pilkasis viršūklis, cikorija, kaštonas, agrastinis lapainis, azijinė centelė, dirvinis asiūklis, ajeras, apynis ir dar keli. Pasak gamintojo, šie ingredientai turėtų plaukus puoselėti, maitinti ir stiprinti. Belieka patikėti, kai matai puikų efektą savo akimis.

Tiesa, priemonės turi porą minusų. Pirmiausiai, jos tikrai nėra skalsios. Atrodo, išsispaudžiu padorų kiekį, tikrai ne per daug, bet vis vien net nemalonu stebėti, kaip greitai tuštėja buteliukai (tik reikia prisiminti, kad bent jau aš perplaunu galvą 2 kartus). Aišku, tai nebūtų taip baisu, jei ne kaina, o man kaip tai, kuri anksčiau išleisdavo šampūnui daugiausiai 10 litų, dar dabar mokėti 10 eurų yra ne tokia ir maža suma. O bet tačiau, VIVI nuolaidos nuolat bado akis – vien užsiregistravę jų naujienlaiškiui gausite 20%, o po to ir individualūs pasiūlymai ateina. Man paskutinė suteikta nuolaida buvo 35%. Žodžiu, gyventi ne tik galima, bet su tokiomis nuostabiomis priemonėmis dar ir labai norisi. Žinoma, negaliu garantuoti, kad priemonės būtinai tiks ir patiks, ypatingai jei turite plonesnius plaukus – tikėtina, kad VIVI šampūnas ir kondicionierius juos dar apsunkins. Bet negaliu susilaikyti ir nerekomenduoti, jei turite tokius plaukus kaip mano: be galo storus, besišiaušiančius ir sunkiai tramdomus, su riebiomis šaknimis ir sausu-normaliu likusiu plaukų ilgiu. Beje, man šis duetas buvo dar vienas puikus įrodymas, kad gerinti plaukų būklę reikia pradėti ne nuo kaukių, serumų ir įvairių papildomų priemonių, o nuo pačių pagrindų: gero šampūno ir gero kondicionieriaus. Pasirodo, šios bazinės priemonės gali daryti stebuklus.

Kaina. Šampūno – €12,70, kondicionieriaus – €11.

Sudėtis.

12 vaistažolių šampūno. Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lactate, Vegetable Glycerin, Aroma Natural (Mango), Betaine, Acacia Catechu Leaf/Wood Extract, Terminalia Chebula Extract, Papaver Somniferum Seed Oil, Avena Sativa Grass Extract, Trifolium Pratense Extract, Equisetum Arvense Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Cichorium Intybus Root Extract, Humulus Lupulus Flower Extract, Emblica Officinalis Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid.

12 vaistažolių kondicionieriaus. Aqua, Humulus Lupulus Hydrosol, Acorus Calamus Hydrosol, Mentha Piperita Hydrosol, Anthemis Nobilis Hydrosol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Citrus Medica Limonum Oil, D-panthenol, Hydrolyzed Keratin, Cannabis Sativa Oil, Terminalia Chebula Extract, Acacia Catechu, Equisetum Arvense Extract, Aesculus Hippocastanum, Cichorium Intybus, Centella Asiatica Leaf Extract, Emblica Officinalis Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol.

2 komentarai

  1. kažkada seniai seniai bandžiau, tai nepatiko, bet tada dar nesubrendusi buvau :D ačiū, gal reiks pabandyt, nes NU JOKS šampūnas man nesutvardo to nenormalaus plaukų riebalavimosi, o kondicionierių perku išvis bet kokį, kad tik natūralesnis būtų

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Na kaip, man ir kažkokių stebuklų nedaro, vis tiek plaunu galvą kiekvieną dieną. :D Bet plaunu kasdien, kad ir kokį šampūną naudočiau, tai tiesiog pastaruoju metu žiūriu, kad tas kasdieninis procesas bent mažiau plaukus alintų, už tai man VIVI ir patiko. Nežinau, kokius tu plaukus turi, bet jei storus, tai verta pabandyti, gal kas nors per keletą metų pasikeitė. :)

      Panaikinti

© vinilina