Maybelline: drugelio sparnų mostelėjimu – Total Temptation tušas ir Pink Edge šešėlių paletė

2018 m. vasario 13 d., antradienis


Šįkart pristatydami naujienas, Maybelline padirbėjo kaip reikiant – net aš gavau siuntinuką! Net aš! Atrodo, kas tas Maybelline, kai kartu padirbėti siūlo kur kas solidesnės firmos, bet čia kažkoks blogeriškas kompleksas, kurį, pastebėjau, turiu ne viena aš – atrodo, Maybelline pas visas sklando, tai kodėl ne pas mane?? Bet štai ir ant maniškio stalo atsidūrė naujienos: The City Kits: Pink Edge paletė ir Total Temptation blakstienų tušas. Atstovai dar pasiūlė sudalyvauti konkurse, tad šia proga (ne)patingėjau pasidaryti makiažą bei parodyti, kaip paletės spalvos ir tušas atrodo realiai. Įdomumo dėlei stengiausi iš pakampių surinkti visus turimus Maybelline produktus.

Kur kas labiau už paletę mane intrigavo Total Temptation tušas. Pirmasis tušas mano gyvenime buvo iš Essence, už tai iškart po to atradau Maybelline. Ir nepaleidau ilgą laiką – kaskart džiugiai mėgindavau naujienas. Realiai negaliu pasakyti, kad kažkuris tušas labai nuvylė, gal tik vieni patiko mažiau (Colossal serija, Lash Sensational), o kitus kartojau ir kartojau (One by One, The Rocket). Tačiau jau kelerius metus atrodo, kad aplinkui tiek daug tušų, kad prie Maybelline grįžti vis pamiršdavau – norėjosi gerai išbandyti Bourjois, po to L'Oreal. Bet kaip priminė Total Temptation, be reikalo buvau tokia užuomarša, nes šįkart tegaliu nuoširdžiai susižavėjusi šūktelėti vau!

Tušas paliko tokį įspūdį, kad – dėmesio – esu linkusi jį įrašyti į pirmą vietą kartu su Bourjois Push Up Volume Glamour. Pastarasis tope laikosi turbūt jau gerus 3 metus, tad net man pačiai buvo netikėta atrasti tokį konkurentą.

O kai kuriais aspektais Maybelline netgi geresnis už Bourjois. Priemonės šepetėlis gana didelis ir tankus, tačiau galiu patikinti, kad valdyti jį tikrai labai lengva – net ir norėdama negalėčiau išsiteplioti viršutinių vokų. Oficialiai Total Temptation yra tankinantis tušas, tačiau kažkada minėjau, kad tankinantys neretai atlieka visas funkcijas. Tas pats galioja šiuo atveju: tušas ne tik tankina, bet ir ilgina, riečia, puikiai nudažo ir atskiria blakstienas. Tiesą sakant, tai turbūt geriausiai blakstienas atskiriantis tušas, kokį kada nors esu turėjusi. Tušas pakankamai universalus – jis gali patikti tiek natūralistėms, tiek ieškančioms dramatiško efekto. Pati esu iš antrųjų ir patikėkite žodžiu tos, kuriai blakstienų apimties ir išraiškingumo niekada nėra gana – Total Temptation duos tiek dramos, kad net rūks. Rimtai, kasryt negaliu atsigėrėti savo blakstienomis. Negana to, norint dramatiško efekto, su tušu tikrai nereikės vargti 10 minučių. Pati turiu trumpas, tiesias ir neišraiškingas blakstienas, todėl dažnai ilgokai pasėdžiu prie veidrodžio, kol susikuriu norimą efektą, tačiau su Maybelline pirmą kartą sutaupau laiko.

Nusivalo vidutiniškai lengvai, nors visgi linkčiau prie paprasčiau nusivalančiųjų – man jį įveikia ir Bioderma vandenėlis. Žodžiu, tušui – tik vienareikšmiški ir gausūs aplodismentai. Tikrai ne veltui karts nuo karto išgirstu, kad Maybelline tušai – geriausi rinkoje. Ai, ir vos nepamiršau paminėti paskutinio promo akcento – juk šis tušas kvepia kokosais ir vanile. Iš tikrųjų nežinau, kam šis faktas gali lemti pirkimą, bet visgi patvirtinu, kad išties -–kvepia. Saldokai, neįkyriai. Nors man ir įprastas cheminis tušo kvapas kažkuo patinka.


Pink Edge paletės atžvilgiu tokių stiprių jausmų nepajaučiau – nei jai atvykstant, nei pradėjus naudoti. Tačiau šis abejingumas – daugiau asmeninis ir subjektyvus, o šiaip manau, kad paletė turi privalumų ir gali atrasti savo pirkėją. Labiausiai bijojau, kad nuvils pigmentacija – iki šiol, kai tik pasirodydavo Maybelline paletės, stebėdavau jų fiasko tinklaraštininkių tarpe. Ir visgi maloniai apsirikau. Netgi šviesi spalva pasirodė pakankamai gerai pigmentuota, o tokios spalvos dažnai juk ir brangesnėse paletėse šlubuoja, ką bekalbėti apie pigesnes. Iš šešėlių 3 spalvos yra blizgios, 5 matinės. Visos daugiau mažiau byra, kas turbūt užknisa labiausiai, nors blizgios byra mažiau. Pigmentacija tokia kaip tik – ji egzistuoja (džiugu), tačiau didelio pavojaus vienu ypu padauginti nelabai yra. Blizgios spalvos geriausiai atrodo tiesiog padengus visą voką jomis pirštu – tuomet pigmentacija atsiskleidžia išvis žavingai. Paletė orientuota į pavasarį, spalvos švelnios, rausvos, labiau šalto tono, dera tarpusavyje ir siūlo tikrai puikų kombinacijų pasirinkimą. Gerai pagalvojus, paletė man priminė vasarą apžvelgtąją iš Isadora, nors jei tektų rinktis, siūlyčiau verčiau rinktis Maybelline. Taip pat ši paletė pasirodė nebloga gerokai brangesnės UD Naked 3 alternatyva. Pink Edge yra labiau skirta gaiviam dienos įvaizdžiui, tačiau pasitelkus fantaziją galima susikurti ir įvaizdį vakarui.

Matiniai skaistalai man pasirodė viena stipriausių paletės pusių – neutraulios rausvos spalvos jie yra tikrai pigmentuoti, sklaidosi lengvai ir atrodo gražiai. Tiesa, Salomėjai jie pasirodė ne itin pigmentuoti – produktas tas pats, o kaip skiriasi nuomonės, ar ne? Net pačiai keista, bet darau prielaidą, kad šioje vietoje viskas susivedė į šepetėlius (galbūt). Tikrai ne kartą teko pastebėti, taip pat esu skaičiusi ir kolegių pasvarstymų, kaip vieni ar kiti šepetėliai lemia produkto kokybę. Trumpai tariant, prieš perkant priemonę visada verta paskaityti keletą atsiliepimų. Vienintelė tikrai silpna paletės pusė – šviesą atspindinti priemonė. Pirmiausiai, tai ji turi stambių blizgučių. Bet kas keisčiausia, net brūžindama ant skruosto iki negalėjimo, disko kamuolio efekto niekaip neišgavau – man skruostai vos vos subtiliai švyti ir viskas. Didelio nusivylimo šviesinamąja priemone nepatyriau, bet įspėju, kad vertinančios šį makiažo produktą rinkoje gali rasti ir kažką geriau. Kita vertus, esu mačiusi apžvalgose, kad ir Maybelline siūlo tikrai geras šviesą atspindinčias priemones, tik kažkodėl iki Lietuvos jos neatkeliauja.

Iš esmės man patiko paletės universalumas, patiko ši pigesnė Maybelline alternatyva, t. y. nesu didžiausia rausvų šešėlių gerbėja, o vien dėl kartkartėmis užeinančios užgaidos išlaidauti, tarkime, Naked 3 - niekada nesinorėjo, todėl gera turėti štai tokią smagią ir kompaktišką paletę po ranka, jei vieną dieną atsibusčiau norėdama rausvų šešėlių. Kaip sakiau pradžioje, paletė nėra bloga, tiesiog specifiška ir turi rasti savo pirkėją.


Kalbant apie makiažą, galvojau šiek tiek išsikraustyti iš proto ir sukurti kokį nors įvaizdį, įkvėptą Lisos Eldridge kurtų vintažinių makiažų, tačiau būkime biedni ir teisingi – patingėjau galvodama, kaip po to reikės viską valytis ir tada iš naujo dažytis dienai. Tai tiesiog maliavojausi ir žiūrėjau, kas gausis. Gavosi gerai, bet tas gerai nė velnio neatsispindi nuotraukose. Net tušo fantastiškumas neatsispindi nuotraukose. Bet vis tiek keliu, ką jau padarysi. O makiažo visa idėja buvo labai šviesus rausvai blizgantis vidurys ir tarsi tamsūs išsklaidyti lankai atplinkui. Nežinau kodėl, bet žiūrėdama į veidrodį galvojau apie drugelius, plasnojimą akimis ir kažkokį kitokį sentimentalų šūdą (matyt, pastaruoju metu skaitomas S. Parulskis veikia), tai taip įvaizdį ir pavadinau. Iš tikro drugeliais net nekvepia, bet turbūt labai pasiilgau pavasario. Svarbiausiai – nepamirškite, kad norint atrodyti puikiai, brangių priemonių tikrai nereikia! Ačiū Maybelline už naujienas ir pavasario laukimą. O gal ir jūs kažką jau išbandėte? Ar šiaip kokių įžvalgų, prisiminimų, pastebėjimų turite? Netylėkite! 

Kaina. Total Temptation blakstienų tušo - €13, Pink Edge paletės - €16.

3 komentarai

 1. Ir kokį šepetėlį naudoji skaistalams? Aš Real Techniques didelį purų :). Visgi tuo pačiu metu bandžiau "Wet n Wild" bei "Maybelline" produktus. Tai WnW visiškai ne man, ten toks ryškumas, lyg guašu tapytum :D, po jo "Maybelline" švelnutis ir kuklutis :). Gal dėl to palyginimo man taip susirodė? Apskritai aš skaistaluose nemokša.
  O dėl tušo, tai man įdomu ar atsiras kas nors kam nepatiks, nes tikrai topinis!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš viskam tebenaudoju savo rinkinį iš Sigma, tai ten toks klasikinis kirstas šepetėlis skaistalams yra. Bet nežinau, čia turbūt reikėtų atsisėsti ir su abiejais (tavo ir mano) pabandyti, nes teoriškai nekažką palyginsim. :D Ai, o koks čia mokša-nemokša skaistaluose, taigi kaip su visu makiažu - paimi, tep lep tą aną ir viskas:)) Tiesa, labai laukiu atsiliepimų apie presuotus WnW produktus (pvz šešėlius)! Turbūt labiausiai domina. Ir dėl tušo, tai geras pastebėjimas!

   Panaikinti
  2. Apie WnW rašysiu, tiesa, apie skaistalus tai ne, nes tik pabandžiau "Eurokos" apžvalgai visą savaitę, bet aš tokio daikto įprastai nenaudoju, tai ir nerašau :).

   Panaikinti

© vinilina