Green Feel Dušo Želė

2018 m. sausio 17 d., trečiadienis


Šiandien, norėdama įsivažiuoti į produktų apžvalgas (vajėj, jau pusė sausio praėjo, o dar nei vienos neparašiau!), labai trumpai apžvelgsiu labai paprastą produktą – Green Feel dušo želę su goji uogų ekstraktu. Paskatinta pirmos geros pažinties su firma, pakankamai entuziastingai nusprendžiau išbandyti dar ką nors. Atrodo, dušo želė – toks elementarus daiktas, bet patirtis rodo, kad kuo daiktas neįmantresnis, tuo sunkiau gamintojams jį sukurti gerą. Taip pat ir su dušo želėmis – tikrai patinkančią atradusi esu turbūt tik vieną. Bet Green Feel pasirodė irgi visai neblogai.

Kiekio ir kainos santykiui tikrai nėra ko prikišti. Želė pakankamai skalsi, normaliai putoja (putos labiau į kreminę pusę), užteks ilgam ir funkciją atlieka kaip priklauso. Kvepia energetiniu gėrimu – nors pati šiuo daiktu per daug nesižaviu, bet rytais gaivus, šiek tiek saldokas kvapas prablaško. Dozuojasi patogiai.

Svarbiausias klausimas – ar sausina odą? Pasakysiu taip: priemonė geresnė nei rinkoje esančios su SLS, bet prastesnė už natūralius, aliejinius ir kt. prausiklius, kurie su oda elgiasi dar švelniau. Teoriškai sudėtyje esantys plovikliai neturėtų sausinti, tačiau ne aš viena esu pajutusį sausinimo poveikį. Tiesa, prausiklyje yra įdėta glicerino, migdolų aliejaus, goji uogų ekstrakto ir pantenolio – šie ingredientai turėtų atsverti sausinantį poveikį, tačiau, deja, to nepadaro iki galo.

Taigi, reziumuojant, produktas nėra prastas, tiesiog galėtų būti dar geresnis, o ir nesužavėjo taip labai kaip Green Feel atkuriamasis šampūnas. Visgi sausina odą, kaip sakiau, kur kas mažiau nei produktai su SLS, tad jei tik pradedate pažindintis su kosmetikos sudėtimis, šis prausiklis gali būti neblogas pereinamasis žingsnis. Beje, mačiau, kad Green Feel dar turi aliejinę dušo želė su šaltalankių aliejumi, tad pabaigusi dabartinę, ko gero, išbandysiu ir tą – bus proga palyginti ir galbūt aliejinis variantas prilips labiau.

Kaina. Apie €6 už 500ml.

Sudėtis. Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Coco-Glucoside, Coco-Betaine, Glyceryl Oleate, Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil,  Panthenol, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid.

2 komentarai

  1. Aš turėjau ir šitą (šį rytą pabaigiau), ir aliejinį. Abu vienu metu, todėl galiu palyginti. Visgi aliejiniame yra SLS pusbrolis MIPA-LAURETH SULFATE, kuris irgi nelaikomas švelniu putokliu. Įdomu, kaip tau jis dėl sausinimo pasirodys :) Man tas kreminis visai nieko - bet Weledos ar Dr. Hauschka kreminius sunku perspjaut :) Tuos pamėgink - malonumas didžiulis, sudėtys puikios, oda lepinama, kaina baisinga :))

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kreminis visai nieko - tai čia turi omeny aliejinį, ar ne? Na, tikrai reikės bandyt. :) O tavo minėtieji tai tikiu, kad nuostabūs, jau vien, tarkime, Dr. Hauschkos brendas pats už save kalba! Tiesa, baisingos kainos ir atbaido, kažkaip, rodos, jei turiu pinigų, tai norisi investuot į kažkokį geresnį veido kremą ar prabangesnį lūpdažį... Bet jei kada pasitaikys proga, turėsiu omeny. :)

      Panaikinti

© vinilina