Geriausia Kosmetika 2017

2018 m. sausio 5 d., penktadienis


Ar mėgstate tokio tipo įrašus? Gal neskaitote, o gal pabodo? Aš pati visai mėgstu, tuolab, kad blogosferoje, bent jau šiemet, dar nedaug kas juos rašė - kol kas užmačiau tik Salomėjos sąrašus. O šiaip pasižiūriu užsienio vlogger'ių topus. Tai dar viena proga aptarti praėjusius metus ir išskirti geriausius produktus. Pati sugalvojau tokį sąrašą padaryti pirmą kartą. Nesu ta tinklaraštininkė, per kurią priemonės eina konvejeriu, dažnai vieną produktą naudoju visus metus. Todėl galbūt šis įrašas bus labiau proga prisiminti, ką gi gero 2017 metais atradau ir ką tikrai rekomenduočiau išbandyti. Neaprašinėsiu ir neišskirsiu priemonių kiekvienoje kategorijoje, nes, tarkime, kūno kremus nors ir naudojau, kažkokio, sukėlusio vau efektą, taip ir neradau. O kokia čia geriausia kosmetika, jei nebuvo nieko vau? Žodžiu, kad jau įvedžiau šį terminą, tai ir pasiruoškite, kad visi produktai čia bus vau (mano subjektyviai objektyvia nuomone). Beje, pati nustebau, kad kainos atžvilgiu priemonės sukrito santykiu 1:1 - tai tik įrodo, kad kaina nelemia efektyvumo!


O. D. A. Prausiklis su glikolio rūgštimi 10%. Trumpai tariant, tai nuostabus produktas visiems odos tipams (tik galbūt kai kuriems tipams reikėtų rinktis mažesnę rūgšties koncentraciją). Glikolio rūgštis - naudingas ingredientas, skatinantis odos regeneraciją, atliekantis švelnesnį, ne mechaninį šveitimą ir, mano atveju, nemažai prisidedantis prie kovos su jaunystės akne bei veido raudoniu. Spauskite ant pavadinimo ir būsite nuvesti į išsamesnę apžvalgą su naudinga nuorodoma apie AHA rūgštis.

2017 tapo metais, kai į savo rutiną įtraukiau tonikus. Netgi parašiau straipsnį, kuriems galams jie reikalingi. O šiaip visus metus naudojau Kiehl's toniką (2017 taip pat apskritai susipažinau su šia firma). Iki galo nebuvau įsitikinusi, ar man jis patiko vien dėl to, kad apskritai pirmą kartą tokį daiktą naudojau, ar tiesiog jis tikrai geras. Tačiau dabar naudoju kitos firmos toniką ir patvirtinu, ką rašiau ir įraše, kad Kiehl's veido tonikas su medetkomis yra puiki priemonė, kurios užteks mažiausiai pusmečiui. Patiko, kartočiau!

Kalbant apie šią firmą, be toniko, man didelį įspūdį paliko Kiehl's Pure Vitality veido kremas. Šiuo metu kabinu paskutinius likučius ir net norisi nubraukti ašarą - skalsus, labai įdomios ir malonios konsistencijos, o oda ryte, kaip apibendrino mano draugė, tiesiog atrodo geriau. Ir tuo viskas pasakyta.

Geriausios kaukės kategorijoje laimi drėkinanti Avene Tolerance Extreme. Pusiau kaip itin riebus veido kremas (taip aš kaukę ir įsigudrinu dažnai naudoti), Avene kaukė tikrai išgelbės net labiausiai dehidratavusią odą. Jei kankina sausumas (ypatingai dabar, žiemą), rekomenduoju nepagailėti pinigų. Kol kas tai ne tik šių metų, bet apskritai geriausia drėkinanti kaukė, kokią tik esu naudojusi.


Abi priemones, kurias paminėsiu, atradau tik rudenį, tad dauguma skaitytojų turėtų jas prisiminti. Visišku atradimu ne tik plaukų kategorijoje, tačiau apskritai per visus metus (!) tapo Green Feel Atkuriamasis šampūnas - be SLS, puikiai putoja, maloniai kvepia, gerai plauna, nedaug kainuoja, nesunkiai randamas - ko dar gali reikėti iš tokio tipo priemonės?

Antra verta dėmesio priemonė - Klorane sausas šampūnas. Man jis nukonkuruoja visus kitus sausus šampūnus. Brangokas, tačiau absoliučiai vertas kainos - iki šiol negaliu patikėti, kad jį panaudojus tikrai atrodau, lyg tądien būčiau plovusi galvą.

Na, jeigu jau su plaukų priemonėmis man sunku (nejaučiu joms jokios aistros), tai su kūno - išvis prastai. Šioje kategorijoje turiu tik vieną produktą, bet... užtat kokį! Kalbu apie Bioderma Atoderm rankų kremą. Patirtis skalambija, kad vidutiniškų ir prastų rankų kremų - nors vežimu vežk (vieną tokį ir dabar naudoju, nes reikia sunaudoti), todėl tikrai geras ir efektyvus rankų kremas man yra tarsi šventasis gralis. Gerai maitinantis, bekvapis, ne per ilgiausiai susigeriantis ir ne karvę kaštuojantis - dar vienas metų favoritas, kurį kada nors tikrai kartosiu.


Smagiausia dalis, ar ne? Kategorijos apdovanojimus noriu pradėti nuo Urban Decay All Nighter Setting Spray. Galbūt norisi ne tiek įtraukti konkrečiai šią priemonę, kiek patį jos tipą. Būdama riebios odos savininkė, vis susiduriu su problema, kaip išlaikyti makiažą vietoje visą dieną. Turiu pripažinti, kad makiažo fiksatoriai labai palengvina šią užduotį ir Urban Decay darbą taip pat atlieka puikiai - nesigailiu nei vieno išleisto cento. Be to, jį galima naudoti ir kaip makiažo bazę. Tai nebus visiems aktuali priemonė, tačiau jei ieškote gero fiksatoriaus, siūlau pasidairyti po UD stendą. Tiesa, čia senas fiksatoriaus varianto (ar bent jau pakuotė tai tikrai), tačiau nemanau, kad naujas leidimas būtų prastesnis.

Artima priemonė fiksatoriams - makiažo bazė / pagrindas. Šioje vietoje džiaugiuosi nuostabiu atradimu iš L'Oreal Paris - Lumi Magique. Beje, ar matėte, kad L'Oreal bazės atkeliavo ir į Lietuvą? Kaip suprantu, tai nauji produktai, net 4 bazės skirtingiems poreikiams. Tačiau vis tiek manau, kad jos turėtų būti panašios į Lumi Magique, net ir pakuotė panaši, tad kurią nors šiemet būtinai planuoju išbandyti. Grįžtant prie aptariamo makiažo pagrindo, L'Oreal tiesiog siūlo puikų kainos ir kokybės santykį - bazė pakankamai gerai išlaiko makiažą vietoje, tačiau nesausina odos, užglaisto išsausėjusius plotus ir nekemša porų.

bareMinerals Blemish Remedy mineralinė pudra - vėl norisi minėti ne produktą, o jo tipą. Jau nežinau kelintą kartą kartoju, bet tikrai, jei dar nebandėte mineralinės pudros, 2018 būtinai prisiruoškite! bareMinerals gal ir nebuvo stebuklas, tačiau ją naudojau visus metus (ir dar bent pusė liko), tad štai ji ir sąraše. Apskritai tai nėra bloga mineralinė pudra, ypatingai gerai turėtų tikti sausos / normalios odos savininkėms, tačiau noriu tikėti, kad riebiai odai egzistuoja ir geresnių. Tiesiog ji man patiko būdama mineralinė pudra kaip tokia.

Kai kalba pasisuka apie antakius, nesu didelė kitokių priemonių nei gelis gerbėja. Taip pat ir pieštukų. Tačiau Isadora antakių pieštukas įrodė, kad aš klystu - tai dar vienas didelis metų favoritas ir buvo be galo gaila, kai jis baigėsi. Neįprasta forma netrukdo presciziškumui, spalva ideali, išlieka gerai, brėžiasi lengvai, o dar ir turi šepetėlį kitame gale. Vienintelis gaminio minusas, tai kad jis pernelyg greitai baigiaisi.

Iš šio įrašo tuoj pasirodys, kad dvi mano mėgstamiausios dekoratyvinės kosmetikos metų firmos buvo L'Oreal ir Isadora. Be makiažo bazės, L'Oreal mane įtikino, kad gamina ir tikrai puikius tušus. Išbandžiau visus 3 Telescopic variantus, nors tinklaraštyje aprašytas yra tik L'Oreal Telescopic False Lash sidabrinė versija. Sunku nuspręsti, kuris patiko labiausiai - galbūt auksinis variantas. Tačiau siūlau išbandyti visus variantus, nes visgi favoritas priklausys nuo turimų blakstienų. Tenoriu pasakyti, kad jei ieškote gero tušo, į Telescopic liniją verta atkriepti dėmesį.

Na, ir grįžtant prie Isadoros bei pabaigiant šį įrašą, norisi paminėti Isadora lūpų pieštuką. Išrinkti geriausią priemonę lūpdažių kategorijoje visada būna sunkiausia, bet turiu pripažinti, kad šiemet Isadora pieštukas neturėjo konkurentų. Geras spalvų pasirinkimas, puiki pigmentacija, nesausina lūpų, maloniai dėvisi, ilgai išlieka. Tik vėlgi - greitai baigiasi. Tačiau nepaisant to, mielai priglausčiau daugiau spalvų ir tikrai rekomenduoju!

______________________________________________


Tad tokie mano TOP13 produktai 2017. O kokios priemonės jums šiemet įsiminė? Tikrai lauksiu rekomendacijų ir atsiliepimu, nes pati visada ieškau, ką naujo ir gero galėčiau išbandyti!

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.