Bioderma Sensibio micelinis vanduo

2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis


Kartais akivaizdūs dalykai yra sunkiai pamatomi. Jau nežinau kiek buteliukų, nuo 100 iki 500 ml, esu sunaudojusi Bioderma Sensibio micelinio vandens, o tinklaraštyje apžvalgos iki šiol nėra. Ir turbūt jau visi girdėjote, turbūt visi jau žinote, ir turbūt jau visiems bloga. Bet dėl šventos ramybės vis vien jaučiu pareigą parašyti dar vieną trumpą apžvalgą. Jei iki šiol dvejojate, ar tikrai reikia, galbūt bus postūmis pagaliau išbandyti.

Kaip, ko gero, ne kartą girdėjote, micelės – tokios stebuklingos dalelės, traukiančios prie savęs nešvarumus. Jų garbei visame pasaulyje išpopuliarėjusi priemonė ir yra pavadinta. O micelinio vandens revoliucijas pradėjo kelti Bioderma, todėl kad ir kiek gamintojų dabar turi savo variacijų, Bioderma išlieka nr. 1 tikrai ne tik mano lentynėlėje.

Kodėl? Atsakymas paprastas – tiesiog Bioderma siūlo geriausią kainos, kokybės ir kiekybės santykį. Žinoma, nesu bandžiusi visų įmanomų micelinių vandenų, tačiau iki šiol nei vienas iš pigesnės kategorijos mano lūkesčių nepateisino. Kiti bandyti iš vaistinės dažniausiai būdavo brangesni, ir nors tokie pat puikūs kaip Bioderma, tačiau kam tuomet permokėti? 

Asmeniškai mano rutinoje Sensibio H2O padarė revoliuciją. Nuo jo atsiradimo ir atradimo nesu įsigijusi jokio kito makiažo valiklio – su juo valau tiek veido makiažą, tiek akių, veidą tiek ryte, tiek vakare. Tiesa, mama skundžiasi, kad jai rožinis vandenėlis tušo neįveikia, bet čia jau matyt kažkokie individualūs valymo įpročiai, nes man įveikia puikiai (o dažnai dar ir tuos pačius tušus naudojame). Gal tik vandeniui atsparių neįveiktų, tačiau šiaip – palaikykite šiek tiek vatos padelį prie akies kol tušas suminkštės, ir jis turėtų lengvai pasišalinti. Lygiai taip pat nesunkiai pašalinu ir prie lūpų tiesiog prikimbančius skystus matinius dažus.

Bioderma Sensibio H2O ne tik valo, o ir gaivina bei drėkina. Kad ir ką maltų liežuviais teisingoji visuomenė, aš micelinio vandens nenuplaunu paprastu vandeniu (nebent kažkokie likučiai pasišalina vėliau valant veidą su toniku, bet kartais ir tą purškiamą naudoju), tačiau iki dabar jokių neigiamų reakcijų nepatyriau ir šiaip viskas gerai. Ir, svarbiausiai – Bioderma priemonė nedirgina akių. Štai dėl ko man šis pasirinkimas visada išliks nr. 1. Lipnumas, prastesnis makiažo pašalinimas, kvapas ar dar kas – galėčiau susitaikyti. Tačiau iki šiol visi pigesnės kategorijos micelinis vandenys man dirgino akis. Tiesa, Sensibio H2O esantis propileno glikolis teoriškai galėtų dirginti akis (jei tik į jas patenka, žinoma), tačiau man iki šiol to nepasitaikė ir jokių reakcijų nesukėlė. O jei jau man nesukėlė, tai patikėkite, akių suerzinimo galimybė – beveik nulinė, nes maniškės valikliams yra tikrai be proto jautrios.

Pati čia rekomenduoju būtent rožinį Sensibio variantą, skirtą normaliai-sausai ir jautriai odai. Esu turėjusi žalią Sebium, skirtą riebiai, bet jis man patiko ne taip labai – ir akis jau šiek tiek dirgino, ir lyg ne taip drėkino. Dar mane domina mėlynas Hydrabio variantas – kaip suprantu, jis skirtas labai sausai odai, todėl turėtų geriau drėkinti, nors dėl to ir yra brangesnis. Jei kas mėgino, lauksiu atsiliepimų komentaruose! O ir šiaip – tai kuris gi micelinis vanduo jums pats pačiausias? Kokios jūsų patirtys?

Kaina. Priklauso nuo kiekio, tačiau kainų ribos yra 6-15. Aišku, visada verta gaudyti akcijas ir turbūt dar nesu mokėjusi pilnos kainos. 500 ml neretai pavyksta nukauti už maždaug 11.

Sudėtis. Aqua/Water/Eau, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Fructooligosaccharides, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Propylene Glycol, Cetrimonium Bromide, Disodium EDTA.

2 komentarai

  1. Esu bandžius visus, tačiau skirtumo tarp jų kaip ir jokio nepajutau, tik kad kvapas kažkiek skiriasi. Hydrabio kvapas, regis, mane erzino visai. Sensibio tikrai maloniausias :)
    Dar verta atkreipti dėmesį į vaikišką micelinį, kaina žymiai mažesnė :D bet, turiu pripažinti, man trūkdavo švaros jausmo po jo

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina