Colourpop Ultra Matte & Ultra Satin Lūpų Dažai

2017 m. lapkričio 10 d., penktadienis


Nors lapkritis paprastai esti baisiausias metų mėnuo (mintyse braukiu ašarą dėl lapkritį gimusių) – nuolatinė dargana, 8 valandas besitęsianti diena (jei tą pilkumą galima vadinti diena) ir mokymosi įstaigose užgriūnanti rudeninė atsiskaitymų lavina, – visgi dėl vieno dalyko lapkričio laukiu. O kalbu apie Juodąjį Penktadienį. Mane kaip studentę visada pagauna azartas kur nors sutaupyti (tačiau dėl to neatsisakant kokybiškų daiktų / paslaugų), tad ir JP yra proga pamedžioti ir įsigyti priemones sutaupant daugmaž 30% sumos, kurią išleisčiau šiaip (dar galima ir kalėdinį šopingą įvykdyti!). Žodžiu, Juodasis Penktadienis artėja, o ta proga pagalvojau, kad būtų tikslinga papasakoti apie ColourPop lūpų dažus. Tikėtina, kad per JP ColourPop siūlys nemokamą siuntimą, kuris įprastai kainuoja $10, + įvairių akcijų, 2už3 pasiūlymų ir pan. Žodžiu, pats laikas skaityti atsiliepimus ir žiūrinėtis spalvas. Jau esu rašiusi apie ColourPop šešėlius čia, o šiandien, kaip ir sakiau – atsiliepimas apie lūpų dažus. Anąkart irgi užšokau ant 2už3 akcijos, tad pas mane atkeliavo 3 Ultra Matte lūpdažiai ir dovanų buvo pridėtas dar 1 Ultra Satin mini lūpdažis.

Mano turimos spalvos: Bumble, Love Bug, Knotty (Ultra Matte) ir Prim (Ultra Satin). Deja, Knotty prekyboje nebėra, tačiau patys ColourPop mini, kad į ją labai panaši spalva yra Likely, tik užbaigimas jau ne matinis, o satininis. 

Pirmas dalykas, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį – spalvos yra tamsesnės nei atrodo pakuotėje ar daugumoje swatchGoogle. Pavyzdžiui, įsimesdama spalvą Love Bug tikėjausi maždaug plytų spalvos rusvos, tačiau gavau labai tamsią raudonai-rudą spalvą (Love Bug esu pasidažiusi šiame įraše). Nežinau kaip, tačiau swatch'uose spalvos atrodo tokios, kokios lyg ir turėtų būti, tačiau gerai įsižiūrėjus galima pamatyti, kad kai kurie pavieniai variantai skiriasi, atrodo tamsesni / ryškesni. Žinokite, kad ko gero, tai ir bus tikroji lūpdažio spalva. Nepaisant to, beveik visos spalvos, nors ir neatitiko pradinio įsivaizdavimo, man tiko, tad su džiaugsmu vis vien jomis dažausi. Tik su Knotty prašoviau, pasirodė visgi esanti per šviesi – aš vis noriu save įtikinti, kad galiu tokiais atspalviais dažytis, bet kiek bandau, niekaip. Pats aplikavimas patogus, kaip paprastai ir esti su tokio tipo skystais lūpų dažais – pieštuko nenaudoju.

Ir, tiesa, užrašai ant pakuočių nėra itin kokybiškai padaryti. Kadangi priemones prisiruošiau nufotografuoti tik rašydama šį įrašą, galite matyti, kaip prekinė išvaizda atlaikė prabėgusį pusmetį. Kita vertus, neverta šokti aukščiau bambos su norais už atitinkamą kainą.


Jei esate susidūrę su įprastai blizgesių tūbelėse esančiais, tačiau grynai matiniais lūpdažiais, tuomet Colourpop nepateiks jokių staigmenų. Tai absoliučiai matiniai ir itin pigmentuoti lūpų dažai, kurių tikrai užteks vieno sluoksnio, o nusėdę į lūpų raukšleles dažai nesijudins visą dieną. Jie nėra tobuli – šiek tiek sausina lūpas, šiek tiek jas traukia (turbūt jausmas irgi pažįstamas?), tačiau esu turėjusi tikrai dar stipriau tai darančių variantų (tarkime, Sleek Matte Me). Visgi per dieną laikosi gerai ir tai turbūt svarbiausia. Iš esmės atlaiko tiek vištienos salotas, tiek sriubas – lūpų vidinė pusė minimaliai apsitrina, tačiau galima gyventi ir spalvos neatnaujinus, didelio skirtumo nebus. Taip pat man patiko, kad nors, kaip minėjau, lūpas truputį sausina, visgi jei tepate dažus ant jau šiek tiek pašerpetojusių lūpų, ColourPop tarsi užglaisto tuos išsausėjimus. Taip sakau, nes esu turėjusi lūpdažių, kurie tikrai itin pabrėžia šerpetojimus ir reikalauja tobulos būklės lūpų. O ColourPop su tuo tvarkosi gerai. Žodžiu, man patiko! Rečiau renkuosi kasdienai, nes paprasčiausiai turiu patogesnių formulių lūpdažių, tačiau jei žinau, kad laukia ilga diena arba einu kur nors vakare, tuomet ranka tiesiasi link Colourpop – galiu būti tikra, kad nereikės nei atnaujinti, nei žvilgčioti į veidrodėlį. O dar turint omeny kainą, tai išvis pralenkia daugumą tokio tipo lūpų dažų. Pavyzdžiui, labai mėgstu šiuos Inglot dažus, tačiau iš esmės jie yra tokie paties tipo kaip Colourpop (dar netgi truputį silpniau pigmentuoti, reikia dviejų sluoksnių), o kainuoja 4 kartus brangiau.

Na, o kuo gi skirias Ultra Satin variantas? Iš esmės labai minimaliais, bet svarbiais aspektais. Kaip sufleruoja pavadinimas, užbaigimas turėtų būti satininis. Ir yra – ant lūpų matomas šioks toks žvilgesys. Visgi realiai dažai lygiai taip pat nusėda ant lūpų, o priglaudus servetėlę spindėjimą galima nuimti ir rezultatas taps matiniu, tad satin variantas – labiau universalus. Taip pat ir patogesnis – nesausina, lūpų netraukia. Tik todėl išlieka trumpiau, greičiau apsitrina valgant. Žinoma, palyginus su įprastais lūpdažiais – vis vien išlieka labai ilgai, tačiau šįkart lyginu būtent su matte versija.

Opa, rankas aukštyn tie, kuriuos užknisa apšvietimas lapkritį!

Negaliu rekomenduoti vieno ar kito užbaigimo lūpų dažų, nes kiekvienos mūsų poreikiai skirtingi. Jei norite išsilaikymo visą dieną ir galite nepaisyti šiokio tokio diskomforto, rinkitės Ultra Matte, jei norisi patogumo ant lūpų su trumpesnio (nors vis tiek ilgo) išsilaikymo sąlyga, tuomet Ultra Satin. Pati sulaukusi lapkričio 24 d. turbūt visgi užsisakysiu keletą Ultra Satin lūpdažių – norisi pažiūrėti, kaip atrodo šviesios spalvos + man patinka universalumas. Na, o kalbant apskritai, išmėgintos ColourPop priemonės prekės ženklui tikrai augina lolajumą, nes kainos ir kokybės santykis puikus, sudėtys beveik be priekaištų, dabar dar ir dolerio kursas krenta... Skatinu išbandyti ir jus!

Kaina. $6 už vieną, tačiau pati su akcija mokėjau $12 už tris.


6 komentarai

 1. Spalvos tiesiog puikios, taip ir norisi paimt ir paciai ismeginti juos ;)
  norejau paklausti: esi minejus viename irase, kad apsiperki kartais feelunique puslapyje. Mane labiausiai domina ar Lietuvoje tau neprideda muito mokescio papildomai? ar tai nuo kazkokios sumos priklauso, ar jo tiesiog nera? :) nes ieskojausi informacijos butent apie tai ir feelunique, bet nieko neradau..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, tuomet siūlau sulaukti lapkričio 24 d. ir tada jau nebelaukti nieko. :))
   O dėl feelunique - kadangi tai yra Anglijoje įsikūręs puslapis, jokių muito mokesčių apskritai nėra ir negali būti - valstybė yra Europoje. Dabar susimąsčiau, kad gal pasibaigus Brexito procesui kas nors pasikeis, bet kol kas galima pirkti tikrai nesibaiminant papildomų mokesčių. :)

   Panaikinti
 2. Labas, gal noretum kartu daryt uzsakyma is colourpop? ;) (Jei jie nesiulys nemokamo siuntimo), kadangi per puse visad geriau ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kad nebelabai apsimoka. :( Nebent kiekvienai norėtųsi tik kokio 1-3 priemonių (o aš juk kaip maniakė mėgstu tikrai daugiau :))... Kadangi muito mokesčiai prasideda nuo 22eur, tai labai ribotas prekių krepšelis. Bet manau tikrai siūlys nemokamą siuntimą, nėra ko jaudintis. :) Tačiauuu jei visgi taip atsitiktų, gali raštelti man į el. paštą (hellovinilina@gmail.com), per FB ar instagram (/vinilina). ;)

   Panaikinti
 3. Labas! Jeigu užsisakiu iš ColourPop už 29,99 jau su siuntimu, muitas ima?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Atsiprašau, nepamačiau anksčiau komentaro! :) Taip, nuo 29,99 dar muito nebus. Pati drąsiai kraunuosi iki 22 dolerių be siuntimo (32 su siuntimu).

   Panaikinti

© vinilina