Bourjois Rouge Velvet Lūpų Dažai

2017 m. lapkričio 29 d., trečiadienis


Būna, vienas kosmetikos priemones tiesiog nusiperki. Ateini, pamatai, pasiimi namo. O su kitomis vystosi kokia nors ilga istorija: tai jų vietinėje parduotuvėje nėra ir ilgai nerandi, tai apskritai rinkoje ir jokiose lietuviškose parduotuvėse nėra, tai su spalva nepataikai ar dar balažin kas. Vienu iš tokių produktų man tapo Bourjois Rouge Velvet lūpdažiais. Pamačiau juos dar Londone prieš gerus du mėnesius, ant rankos patepliojau spalvas. Gražu... Bet labai stengiuosi susilaikyti nuo impulsyvių pirkinių, tad pagalvojau, kad et, nusipirksiu Lietuvoje. O grįžus pasirodė, kad jų mūsų rinkoje nėra. Tiesa, mačiau, kad pastaruoju metu kelioms tinklaraštininkėms buvo išsiųsta šių lūpdažių serija, tad, kaip suprantu, lūpų dažai jau atkeliavo mūsų žemelėn. Tačiau dar prieš mėnesį nebuvo, už tai gavau siųstis internetu. Šiaip ar taip, jie mano rankose! Ar buvo verta tokius kryžiaus kelius eiti?


Atvirai pasakius – nežinau. Esu bandžiusi 4 Bourjois lūpų priemones ir iš visų jų nuo A iki Z man prilipo tik viena (apie ją dar papasakosiu kada nors vėliau). Nors pačią firmą laikau verta dėmesio (ypatingai mėgstu tušus!), tačiau su lūpų produktais lengva apsišauti. Pirmiausiai mane nuolat veja šalin spalvų pasiūla. Jeigu ieškote neutralių, linkusių į rausvumą, grynai rausvų ar mauve atspalvių, tuomet pataikėte kur reikia, nes jų Bourjois turi tikrai gerą pasirinkimą. Tačiau ką daryti toms, kurios ieško neutralių spalvų su rusvu tonu? Iki šiol nieko ir nebuvo, t. y. iki Rouge Velvet linijos spalvos 01 Hey Nude. Tai absoliučiai tobula rusvo tono spalva. Kasdienai, prie vakarinio makiažo, nei per tamsi, nei per šviesi – spalva taip mane pavergė, kad atleidau visus paties lūpdažio minusus, kuriuos netrukus išvardinsiu. Jei dairotės gero tradicinio nude atspalvio, tikrai siūlau užmesti akį, nes asmeniškai man tai – geriausias per gyvenimą rastas variantas. Tačiau jei ieškote rausvo tono spalvos, tai Rouge Velvet linijoje tokią taip pat rasite.

Tuo tarpu 06 Abrico' Dabrail taip nesužavėjo. Antra bėda, susijusi su Bourjois lūpdažių atspalviais – dauguma jų labai ryškūs, vos ne šviečiantys, o man visada norisi prigesintos spalvos. Deja, 06 Abrico' Dabrail irgi yra būtent tokia ryškiai rėkianti oranžinė (nuotraukose vėlgi neatsispindi visiškai tikslus vaizdas – realybėje spalva dar intensyvesnė). Beje, čia man buvo proga pasikartoti seną gerą pamoką: nespręsti apie spalvą iš patepliojimo ant rankos parduotuvės apšvietime. Buvau apžiūrėjusi šiuos lūpų dažus parduotuvėje Londone – tada man spalva pasirodė švelniai koralinė, todėl, galima sakyti, abstulbau išvydusi tą pačią spalvą atsistojusi namie prie lango. Na, gal ir rasiu porą progų panaudoti pačią oranžinę, bet šiaip ji neblogai naudojasi kaip kreminiai skaistalai ar sluoksniuojant su kitais atspalviais – šie tampa labiau persikiniai / švelniai koraliniai. Tad gal sunaudosiu. O moralas – atidžiai apžiūrėkite spalvas prieš pirkdamos. Tik su raudonomis spalvomis, tikiu, neturėtų būti problemų – ką jau ką, o gerą raudoną Bourjois padaryti moka, tik rinkis!


Tai tiek apie spalvas. Patys Rouge Velvet yra visiškai matiniai lūpų dažai. Turi neįprastą, tačiau patogią lašo formą, užsidaro daugiau nei patikimai – kadangi norėdama atidaryti turiu net panaudoti šiek tiek fizinės jėgos (o juk su kitais paprasta – pastūmei nykščiu kamštelį ir atsidaro), tai esu tikra, kad kur nors rankinėje šiaip sau neatsidarys. Neblogai ir patys dažai laikosi – nevalgant, aišku, išvis gerai, nenugaruoja. Valgant visgi nusitrina šiek tiek labiau nei įprasti matiniai. Kadangi žadamas 12h išsilaikymas, mačiau, kai kurios apžvalgininkės darė eksperimentus, ir joms lūpų dažai  nenusitrynė visą dieną, bet nežinu, gal jos tą dieną badavo? Šiaip ar taip, vis vien dažniausiai po valgio priemonę atnaujinu, tad laikymąsi vertinu normaliai – geriau nei blizgesių ir pan., blogiau nei kitų bandytų matinių lūpų dažų. Pigmentacija puiki, konsistencija kreminė ir labai patogiai jaučiasi ant lūpų – nė iš tolo neprimena dažnai lūpas traukiančių skystų lūpų dažų. Tai klasikinės ir geros konsistencijos lūpdažiai. Tik... labai pabrėžia išsausėjimus, šerpetojimus ir kt. Labai. Atrodo, visi matiniai lūpdažiai turėtų taip daryti, tačiau kiti tarsi paslepia, užglaisto tą problemą, ypatingai, jei dar yra tokie kreminiai. O su Rouge Velvet viskas kaip ant delno. Kadangi mano pačios lūpos nuolat sausėja ir šerpetoja, man tai didelis minusas, bet kai kurioms, žinoma, tai gal ir nebus svarbus aspektas.

Taigi, galutines išvadas sunku sudėlioti. Manau, kiekvienai šie lūpdažiai pasirodys kitokie – kažkuriai tai bus svajonių atspalviai, kažkuri neras nei vieno tinkančio. Vienai patiks formulė, kitai ne. Tačiau vis vien siūlau apžiūrėti Rouge Velvet gyvai, nes nors nėra tobuli, tačiau tai vieni iš geresnių Bourjois lūpų dažų.

Kaina. Apie 11.

Rašyti komentarą

© vinilina