Avene Tolerance Extreme drėkinanti kaukė

2017 m. lapkričio 14 d., antradienis


Kai pasikeičia orai, dažnai pasigirsta skundai dėl išsausėjusios odos. Šaltis lauke, šiluma patalpoje, sausas oras, radiatoriai ir t. t. Turiu prisipažinti, kad pati tokių problemų nepatiriu. Man apskritai retai kada oda išsausėja, dažniausiai tik po ligų. Bet kartas nuo karto dėl oro pasikeitimų mane ima ir išberia, nors realiai gyvenu kaip gyvenusi iki tol. Ne visada taip atsitinka, tačiau netgi kartą metuose toks vieną-dvi savaites trunkantis atsitikimas nėra malonus. O jei oda sustresuoja, geriausiai yra nepulti tepti trijų kremų ir penkių kaukių – kuo paprastesnė rutina, tuo geriau. Todėl šiandien atsiliepimas apie labai paprastą, labai bazinės sudėties ir labai veiksmingą Avene Tolerance Extreme kaukę, kuri, manau, galėtų išgelbėti ne vienos iš jūsų pablogėjusią odos būklę, ypatingai jei dėl išorinių priežasčių kankina išsausėjimas.

Verta pradėti nuo to, kad Avene pristato itin įdomų kaukės įpakavimą. Atrodo, tūbelė kaip tūbelė, tačiau atidarius dangtuką matyti ne šiaip skylutė, o neįprastas mechanizmas – paspaudus tūbelę, išorinis cilindriukas išsistumia į priekį ir tada pro vidinį išsispaudžia produktas. Žodžiu, sunku net papasakoti, tačiau pati kompanija teigia, kad taip užtikrinamas dar didesnis priemonės sterilumas ir ji apsaugoma nuo įvairių pakenkti galinčių išorinių sąlygų – bakterijų ir t. t.. Aišku, nežinia, kaip yra iš tikrųjų, bet esu linkusi patikėti. Smulkmena, užtat maloni!


Didžiausias kaukės minusas, ko gero, yra jos neskalsumas. Turint omenyje kainą ir kiekį, malonumas tampa tikrai brangus. Tačiau panaudojusi kaukę porą kartų, supratau, kad nėra prasmės tepti sunkaus storo sluoksnio, kaip kad dažnai rekomenduojama elgtis su bet kokiomis kaukėmis. Esmė tame, kad kuo ilgiau su kauke medituoji (su Avene būti standartines 10 minučių yra tikras pinigų švaistymas), tuo daugiau jos susigeria į odą. Žinoma, viskam yra ribos, tad storo sluoksnio susigers daugiausiai pusė, o visa kita teks nuplauti. Tuo tarpu tepant ploną, palaukiu kol kaukė maksimaliai susigers ir nuplaunu minimalius likučius. Taip produkto ir susitaupo. Galima netgi sakyti, kad ši kaukė yra sunkiosios artilerijos pusiau veido kremas. Taip siūlau ją ir naudoti – protingai dozuojant ramiai palaukti bent pusvalandį (ir ilgiau) kol susigers ir nereikės nei papildomo kremo.

Na, o poveikio negaliu apibūdinti kitaip nei tik puikaus. Norėčiau pasakyti, kad veidas tampa švelnus bei glotnus, ir nors šituos epitetus taip pat galėčiau naudoti, pirmiausiai oda tampa minkšta. Vėlgi sunku apibūdinti, bet tiesiog priglaudusi pirštus ir lytėdama odos tekstūrą, jaučiu, kad ji tampa tarsi prisotinta kaukės teikiamo maitinimo ir pasidariusi minkšta. Tokį efektą nesunku numatyti pažvelgus į sudėtį, kuri yra labai minimali, todėl neturėtų dirginti net jautrios odos. Tarp ingredientų svarbiausi – Avene terminis vanduo, glicerinas, kaprilo/kaprio trigliceridai, taukmedžių sviestas, dygminių aliejus. Tokia dermė turėtų odą nuraminti, sudrėkinti ir pamaitinti – tai taip pat rodo ir mano patirtis. Kaip sakiau, kaina kandžiojasi, bet jei visgi vaistinėje prie akcijų stendo ją nužiūrėsite, žinokite, kad verta!

Kaina. 27,5.

Sudėtis. Avène Thermal Spring Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Butyyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Sodium Acrylates / C10-30 Alklyl Acrylate Crosspolymer, Water.

Rašyti komentarą

© vinilina