L'Oreal Volume Million Lashes Tušas

2017 m. spalio 21 d., šeštadienis


Jei tektų įvardinti keletą kultiniais tapusių blakstienų tušų, kaip vienas iš variantų galvon neabejotintai toptelėtų lorelio milijonas. Dabar yra įvairių šio tušo variacijų, tačiau kai ieškojau naujo tušo, pagalvojau, kad kodėl gi neišmėginus klasikos. t. y. paprastojo L'Oreal Volume Million Lashes.

Dažnai būna, kad priemonė žada atlikti kurią nors vieną funkciją – riesti, ilginti, tankinti ir t. t. Taip pat dažnai būna, kad toks tušas atlieka visai kitą funkciją nei žadėta, atlieka daugiau nei žadėta arba neatlieka išvis nei vienos funkcijos ir keliauja į šiukšliadėžę. Volume Million Lashes visgi yra vienas iš tų retų tušų, kurie suteikia lygiai tą, ką ir žada, šiuo atveju – tankinimą. Vis vien kiekviena daugmaž žinome, ko ieškome savo blakstienoms, tad jei ieškote konkrečiai tankinančio tušo, L'Oreal priemonę iškart rekomenduoju. Tai toks mano, sakyčiau, trumpas objektyvus požiūris.

Subjektyviai, deja, turiu kitų poreikių. Kai blakstienos trumpos, tiesios ir ne itin tankios, žodžiu, baisiausias variantas, koks tik gali būti, iš tušo pradeda reikėti visko. Kodėl tada pirkau tankinamąjį? Nes neretai pasirodo, kad būtent tankinantys gali blakstienas dar ir pailginti, ir pariesti. Na, tik ne šį kartą. Tiesa, pasikankinus šiek tiek ilgiau, rezultatas būna jau pusėtinas – blakstienos ne tik tankesnės, bet ir šiek tiek pariestos bei pailgintos. Tačiau tik šiek tiek, o kas dėl to šiek tiek nori kankintis ir dar ilgiau


Kiti pastebėjimai – milijonas pakankamai ilgai tveria. Būna, kad kai kurie tušai labai greitai uždžiūsta, o šis iš L'Oreal tikrai ilgai laikosi kaip naujas, negana to, net jam pamažu džiūnant ir tirštėjant, darosi tik lengviau jį valdyti ir dažytis. Atrodė, kad seniai išmokau dažantis nebeišsiteplioti, tačiau visgi pakankamai didelis silikoninis ir su aštriais šereliais šepetėlis net man po ilgo laiko tarpo sukėlė problemų – tik tušui tirštėjant ėmė pavykti nebeišsiterlinti. Visgi labiau liūdina faktas, kad tušas šiek tiek byra. Kita vertus, tai jokia išimtis, nes kaip pastebėjau, taip tiesiog yra su visais L'Oreal tušais. Nekalbu apie pandos akis, bet paprasčiausiai bėgant dienai po paakiais galima aptikti mažų tušo trupinėlių. Jei po pietų niežtint akių kampučiams juos pasitrinu, nuo šoninių blakstienų tušą irgi galiu nutrinti. Tačiau situacija nėra tiek tragiška, kad dėl to L'Oreal tušus reikėtų visiškai nurašyti. O nusivalo taip vidutiniškai lengvai – esu turėjusi ir lengviau įveikiamų, tačiau gramdyti tikrai nereikia, micelinis vanduo (bent man) įveikia.

Taigi, viską susumavus, man tušas pasirodė vidutiniškas į geresnę pusę. Nors pati, ko gero, nekartočiau, tačiau, kaip minėjau, ieškančioms tankinimo turėtų patikti! Tokioms įnoringoms blakstienoms kaip manosios neprilygstamu duetu turėtų tapti miljonas + teleskopas – vienas be proto gerai tankina, o kitas ilgina (kad jau pagalvojau, reikės kada ir išmėginti abu kartu). Galiausiai, dar noriu paminėti, kad nors Million Lashes pavadinimas pretenzingas, tačiau visgi pretenzijas išpildo – milijonas blakstienų ir bus, todėl tušas neskirtas toms, kurios ieško vos padažytų, a.k.a. natūralių blakstienų efekto. 

Kaina. Apie 15.

Rašyti komentarą

© vinilina