Klorane Sausas Šampūnas

2017 m. spalio 9 d., pirmadienis


Kai pernai važiavau į savo pirmą festivalį, labai moteriškai apsiginklavau – žinojau, kad normalių higienos sąlygų tikrai nebus (nors trečią dieną neištvėriau ir ėjau praustis po lediniu vandeniu). Nebūdama skūpa, pasidalinau gudrybėmis ir su draugu. Antrą festivalio dieną besėdint tokiems jau na, ne baisiai nešvariems, bet ir nesijaučiant lyg išlipus iš dušo, daviau draugui nusivalyti veidą su miceliniu vandeniu ir dar įbrukau į rankas sausą šampūną, kadangi jis kaip ir aš mėgsta plauti galvą kiekvieną dieną. Po šių dviejų žingsnių draugas kiek paspoksojo į mane sutrikęs, tada nusistebėjo, kad nei veidą, nei galvą po vandeniu plovė, o abi kūno dalys tapo švarios, išvadino mane ragana ir išbėgo iš palapinės.

Moralas tas, kad sausas šampūnas gali būti tikrai geras dalykėlis. Sakau geras, tačiau man jis geras yra sąlyginai. Yra merginų, kurioms sausas šampūnas tikrai suteikia labai puikų efektą ir šią priemonę visada galima rasti jų arsenaluose. Aš, deja, nesu viena iš jų. Esu bandžiusi kelis tokius šampūnus, tarp jų ir turbūt geriausiai žinomą Batiste. Negaliu teigti, kad jie man nepadarydavo visiškai jokio skirtumo – šaknys tikrai atrodydavo mažiau riebaluotos. Tačiau kad ir kiek bepurkščiau, plaukai niekaip neatrodydavo tokie purūs ir pilni apimties kaip pirmą dieną ir, kaip suprantu, sugeba atrodyti kitoms merginoms. Taigi, mano sausų šampūnų naudojimas apsiribodavo tuo, kad jei tingėdavau antrą dieną plauti galvą, susirišdavau plaukus į kuodą ir sausas šampūnas tiesiog pagelbėdavo šaknims neatrodyti riebaluotoms.

Panašiai ketinau sunaudoti ir Klorane sausą šampūną. Iki pirmosios pažinties žinojau tik tiek, kad Klorane firma orientuojasi konkrečiai į plaukų priežiūros priemones ir už tai yra gana gerai žinoma, o šis šampūnas ne vienerius metus skina geriausios priemonės kategorijoje apdovanojimą. Kaip pabandžiusi supratau – ne veltui. Todėl jei manote, kad sausi šampūnai realiai nelabai ką daro ir jūsų nesužavėjo net Batiste, tuomet jūs kaip ir aš greičiausiai nebandėte Klorane.


Naudojimas nesiskiria nuo kitų tokio tipo priemonių – šampūną reikia purkšti maždaug 15 cm atstumu ant šaknų (ar pačių plaukų, norint tekstūros), palikti porai minučių, galima galvą pamasažuoti, o tada viską iššukuoti. Tikrai gerai parinkta šampūno spalva – paprastai ji būna balta, geriausiu atveju, leidžiant specializuotas serijas, gelsva ar tamsiai ruda blondinėms / brunetėms. Klorane atveju spalva yra labai šviesiai rusva. Manau, pagal idėją ji neturėtų kirstis su jokiu plaukų atspalviu. Išties, nors mano atveju rusva atrodo šviesesnė nei plaukų spalva, tačiau viską išmasažavus ir iššukavus didžioji dalis produkto pasišalina, o kas lieka – puikiai susilieja ir nesimato. Pliusas už tai, nes su baltais sausais šampūnais lengva neapsižiūrėti, o tuomet kuris nors plaukų plotas lieka keistai balkšvas.

Kalbant apie svarbiausią aspektą – efektą – jis mane privertė geriau įsižiūrėti į veidrodį. Akimirką tikrai ištiko disonansas – gal visgi aš galvą ploviau?.. Nejuokauju – pirmą kartą per gerus šešis metus išdrįsau praleisti dieną viešumoje su palaidais, antrą dieną neplautais plaukais, o ne tik greitai nubėgti išnešti šiukšles. Atrodo, nebėra daugiau ko ir pasakoti. Paprasčiausiai plaukai atrodė gerai, atgavę pirmos dienos purumą ir šviežumą. Net vėliau dienoje sukant kuodą matėsi skirtumas – pirmą dieną mano kuodas būna didelis dėl išsipūtusių plaukų, o antrą diena plaukai pradeda lipti, kristi, ir todėl kuodo apimtis gerokai susitraukia. Tačiau štai su Klorane šampūnu ne tik palaidi, tačiau ir į kitokias šukuosenas supinti plaukai atrodo lyg pirmą dieną plauti. Kadangi Klorane priemonės naudojimo metu pasikeitė mano plaukų ilgis iš pusilgių į trumpus, galiu teigti, kad sausas šampūnas suveiks bet kokio ilgio plaukams (aišku, kuo trumpesni, tuo geriau, nes juos apskritai lengviau pakelti nuo šaknų). Kaina, ko gero, didžiausia, kokią teko matyti sausų šampūnų kategorijoje, tačiau šįkart produktas to vertas – ypatingas efektas ypatingiems atvejams, o tai ir reikia turėti omenyje.

Kaina. 13 už 150 ml.

Sudėtis. Butane, Propane, Isobutane, Oryza Sativa (Rice) Starch, Sd Alcohol 39-C (Alcohol Denat), Aluminium Starch Octenylsuccinate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Benzyl Salicylate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Isopropyl Myristate, Limonene, Silica.

Rašyti komentarą

© vinilina