Avene micelinis vanduo

2017 m. rugsėjo 5 d., antradienis


Ant savo odos galiu tepti beveik bet ką – nei karto nesu patyrusi jokios alerginės reakcijos, išsausėjimų dėl priemonių kaltės, o dirgina, beria ar kemša poras nuo jų labai retai. Užtat viena veido sritis yra tokia pasiutusiai jautri, kad atperka visos odos apatiškumą – tai akys. Apie makiažo valiklius (tarp jų ir aliejinius), prausiklius (tinkančius ir akims) ir kitas panašias priemones net nekalbu – vos pagalvoju, kad gal šitas tiks, netrukus kenčiu perštinčias ir užsiverkusias akis. Apskritai akys mano atveju yra opi bei skaudi (visomis prasmėmis) tema, todėl stengiuosi jomis rūpintis daugiau ir atidžiau nei galbūt tektų įprastam žmogui.

Visgi akių šešėlius, pravedimus ir tušą mėgstu... Tad jau eilę metų bet kokius valiklius esu iškeitusi į micelinį vandenį, konkrečiai – Bioderma micelinį, kuriuo valau ir viso veido makiažą. Ko gero, net nesiimsiu skaičiuoti, kiek puslitrinių buteliukų esu išnaudojusi, tačiau faktas, kad vienintelis Bioderma micelinis man nedirgina akių. Esu bandžiusi L'Oreal, Garnier, Rasa, Green Feel ir kitas pigesnes alternatyvas, tačiau visos jos man dirgino akis ne mažiau kaip įprasti valikliai. Todėl kai į namus atkeliavo keli taip pat vaistinėse besirikiuojantys Avene produktai, didžiausią smalsumą sukėlė paprasčiausias iš jų – Avene micelinis vanduo.


Ir ką? Ir nedirgino! Kai šitai patikrinau, visa kita jau patapo tik antraeiliais dalykais. Tačiau, aišku, verta pakalbėti ir apie juos. Dozatorius ir pakuotė patogi, matyti, kiek produkto liko, o ir naudojasi jis taupiai. Kvapas nėra įkyrus, toks, na, specifinis lyg-ir-nėra-bet-kvepia-vaistine tipo. Makiažą man įveikia puikiai tiek lengvesnį, tiek sunkesnį, lipnumo jausmo nepalieka. Teoriškai lyg ir visi miceliniai vandenys turėtų valyti makiažą, tačiau, tarkime, su Green Feel tekdavo praktiškai trinti veidą, o po to dar naudoti prausiklį, kad galutinai viską įveikčiau. Ir, galiausiai, kaip jau minėjau, Avene priemonė nedirgina akių.

Taigi, su Avene miceliniu vandeniu mano patirtis buvo be priekaištų. Jei atsibodo Bioderma, nerandate patinkančio micelinio ar turite jautrią odą / akis, siūlau išbandyti!

Kaina. Už 200 ml – 17,5. 

Sudėtis. Avene Thermal Spring Water, Pentylene Glycol, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Cetrimonium Bromide, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sclerotium Gum, Sodium Chloride.

3 komentarai

 1. Reiks kada per akciją pasigriebti. Spėjau pamilti "Avene". Beje, "Rasą" tai jau tikrai gali rasti vaistinėse :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš ir jau pamilau Avene! Man apskritai vaistinių firmos labai patinka. O dėl Rasos - geras, nežinojau. Matyt, kai neieškojau, tai ir akys neužkabino. :)

   Panaikinti
  2. Ką ten Rasos, net Margaritos gausu, pažiūrėk eurovaistinės svetainėj :) Bet ir gyvai tiek pat :)

   Panaikinti

© vinilina