NYX HD Maskuoklis

2017 m. rugpjūčio 22 d., antradienis


Kadangi šiuo metu džiaugiuosi nors ir ne tobula, tačiau pastaraisiais metais itin pagerėjusia veido odos būkle, ranka kur kas mieliau tiesiasi prie lengvesnių makiažo pagrindų. Žinoma, paraudimų, pavienių spuogelių ar dėmelių yra beveik visada, tačiau man labiau ėmė pasiteisinti praktika papildomai maskuoti tik būtent tas vietas, o ne užkrauti stipriai maskuojantį ir ne itin reikalingą makiažo sluoksnį ant viso veido. Šiam tikslui, aišku, norisi kosmetinėje turėti sunkiosios artilerijos maskuoklį.

Kai mintyse nubraukiau ašarą ir iškrapščiau paskutinius mėgstamo Collection maskuoklio likučius, tiesą pasakius, neturėjau idėjos, ką bandysiu toliau (nors paprastai esu susidariusi kilometrinius norimos išbandyti kosmetikos sąrašus). Bet vieną dieną beklaidžiojant parduotuvėje, akis užkliuvo už NYX HD Photogenic Concealer Wand. Sustojau ir prisiminiau, kad buvau jį bandžiusi pačioje savo tinklaraščio rašymo pradžioje ir man jis paliko tikrai neblogą įspūdį. Aišku, per keturis metus galėjo pasikeisti tiek poreikiai, tiek žvilgsnis į tą patį produktą, tad nutariau prigriebti ir pabandyti, pažiūrėti, kaip maskuoklis pasirodys dabar, kai apie kosmetiką ėmiau nusimanyti kiek daugiau, o ir reikalavimai padidėjo.

Netempiant gumos – šįkart NYX priemonė pasirodė labai vidutiniškai (hm, kai pagalvoji, jau senokai berašiau prastą atsiliepimą!). Pradedant pakuote, ji tikrai dailiai atrodo ir laikui bėgant nenusidėvi, o aplikatorius taip pat patogus. Vis dėl to ištinka ta pati problema kaip ir su visomis tokiose pakuotėse esančiomis priemonėmis – neišeina iškrapštyti produkto iki galo, ir taip jo kažkiek išsišvaisto. Konsistencija pakankamai tiršta, tačiau išsisklaido nesunkiai ir bent jau man neparyškina sausų vietų.

Mano spalva, 01 Porcelain, pasirodė keistoka. Lyg ir šviesi (nors kaži ar porcelianinė), tačiau... ryžoka. Paprastai, jei nėra kokybiškai sukurti, tamsesni rusvi atspalviai gali būti linkę į oranžinę pusę, tačiau kad ir tikrai šviesus atspalvis būtų išgautas su oranžiniu tonu, mačiau pirmą kartą. Visgi kadangi tai maskuoklis, kuris dengiamas tik kai kuriose veido zonose, į spalvą galima ir kiek numoti ranka – viską nesunkiai pataisys geras išsklaidymas, fiksavimas šviesia biria pudra ar pan.


Tačiau kad ir savo funkcijos NYX maskuoklis neatlieka iki galo. Sluoksniuojant 2 kartus situacija kiek pagerėja, tačiau vis vien galiu matyti persišviečiantį dėmelės rausvumą. Žodžiu, probleminių vietų maskavimui jis niekam tikęs, nepaisant to, kad dienos bėgyje tikrai gerai laikosi – tai mane nustebino gerąja prasme, nes biudžetiniai maskuokliai neretai greitai nuplaukia. Kita vertus, pabandžiau maskuoti paakius, ir šiai zonai priemonė tiko kur kas labiau. Pati paakių nebemaskuoju jau gerus porą metų, tačiau vardan švento reikalo – atsiliepimo – išbandžiau. O užmaskavo puikiai, paakių zonos neišsausino, į raukšleles nesubėgo ir išsilaikė taip pat gerai, kaip ir kitose veido odos vietose.

Taigi, viską susumavus, NYX maskuoklis patiks nebent toms (su sąlyga, kad dar ir spalva tiks), kurios nėra kankinamos didelių veido netobulumų, o nori užmaskuoti tik šešėlius po akimis. Kai dabar viską surašiau, pati pamačiau, kad atsiliepimas nėra labai blogas – tiesiog priemonė specifinė ir tiks būtent tai vienai pajuodusių paakių problemai spręsti. Beje, gal jūs turite savo gerų biudžetinių maskuoklių variantų? Lauksiu komentarų. :) 

Kaina. €7,99

Rašyti komentarą

© vinilina