Isadora akių šešėlių paletė

2017 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis


Rasti geros kokybės šešėlius tarp drugstore tipo firmų nėra taip jau ir sunku. Rasti geros kokybės matinius šešėlius – užduotis kur kas sunkesnė. Ir visgi Isadora siūlo tikrai neblogą alternatyvą: Eye Sculptor Bar (aptarta įraše – 20 Nude Sculpt. Yra, jei neklystu, dar dviejų koloritų).

Tai penkių darniai vienas kitą papildančių atspalvių paletė, iš kurių keturi yra matiniai ir vienas spindintis. Matinės spalvos – šviesi dramblio kaulo (plotu – pati didžiausia), šilta rusva, pilkšvai ruda (geriau besigaudantiems angliškuose terminuose – taupe tipo) ir ruda su violetiniu tonu (tamsi mauve). O spindinti primena perlamutrą.

Kalbant apie pakuotę, man visada patinka, kai kompanijos moka suktis su resursais. Ko gero, akivaizdu, kad Isadora niekada nepasiūlys tokio prekinio ženklo išvaizdos kaip, tarkime, Givenchy, tačiau juodo plastiko pakuotė neatrodo pigiai, užsidaro tvirtai, o viduje dar yra veidrodėlis.


Apskritai paletė verta dėmesio: spalvos gražiai papildo viena kitą, pigmentacija net be bazės yra gera (tik šviesiausia matinė kiek šlubuoja, bet tai įprasta su itin šviesiomis spalvomis), jei turite normalius-sausus akių vokus – išliks visą dieną. Ant rankos demonstruojami šešėliai yra užtepti be jokio papildomo pagrindo. Man, kaip riebių vokų savininkei, be bazės šešėliai išsilaiko apie 5 valandas, tačiau asmeniškai tai yra geras rezultatas, nes tiek pat išlieka ir kur kas brangesni UD Naked 2 šešėliai. Aišku, su tinkamu akių šešėlių pagrindu ir pigmentacija, ir laikymasis stebuklingai pagerėja, visgi ir individualų šešėlių pasirodymą laikau puikiu.

Galbūt kiek erzina tik šioks toks šešėlių byrėjimas, tačiau jį atperka kiti faktoriai – gražūs atspalviai, lengvas dengimas ir sklaidymas, gera pigmentacija. Nors yra vienas tamsesnis atspalvis, su juo itin dramatiško makiažo sukurti nelabai išeis, todėl iš esmės Isadora paletė man tapo dažnu pasirinkimu dienai. Taip pat ir kelionėms – žinau, kad paletę pasiėmusi draugėn, joje rasiu viską, ko reikia, o subtiliai žvilganti spalva tiks ir skruostikauliams perbraukti. Žodžiu, jei ieškote paprastos, tačiau ne prastos matinių šešėlių dermės kasdienai, parduotuvėje galite drąsiai stabtelėti prie Isadora.

Kaina. 24,95.

Rašyti komentarą

© vinilina