The Organic Pharmacy plaukų serumas

2017 m. liepos 24 d., pirmadienis


Jau ne kartą minėjau, kad mano plaukų priežiūros rutina – nykesnė nei nyki, susidedanti tik iš šampūno ir kondicionieriaus. Ot tai grožio tinklaraštininkė... Visgi su norais reikia elgtis atsargiai – mintyse pasiskundus, kad gal, hm, laikas įsigyti ką nors papildomo, staiga lentynėlėse apsigyveno net kelios kaukės, serumai, aliejukai ir kas tik nori. Na, o šiandien – apžvalga apie vieną mėgstamiausių kasdieninių kompanionų.

The Organic Pharmacy – asmeniškai seniai iš bričių vlogger'ių žinoma firma, kuri, rodos, Lietuvoje labai populiari nėra. O be reikalo, nes ji ne tik natūrali, bet, sprendžiant iš atsiliepimų, ir efektyvi. The Organic Pharmacy gamyba yra patvirtinta Soil Association sertifikatu, kuris garantuoja, kad produktų sudėtyje nuo 95 iki 99,9% ingredientų yra ekologiški. Tiesa, firma labiau žinoma dėl veidui skirtų priemonių, tačiau mano vonia šiuo metu kiek per daug apkrauta įvairiais prausikliais, kremais ir t. t., taigi, labiau sudomino plaukams skirtas serumas. Tuolab, kad jis žada ševeliūrą padaryti glotnesnę ir suvaldyti šiaušimąsi, kas yra pagrindinė mano problema.

Iš pirmo žvilgsnio mane papirko pipetė. Ta prasme, ar yra žmonių, kurie nemėgsta pipečių?? Gal ir kvaila, bet jaučiuosi labai ypatingai, kai į delną įlašinu skystį būtent iš pipetės – visas ritualas iškart pasidaro labiau magiškas. O ir pati pakuotė balta, neperkrauta, sunki. Paėmus į rankas užplūsta jausmas, kad laikai kokybišką produktą. Pagalvojusi, kad pradžia – itin gera, pirmą kartą atsukus indelį dar labiau priemone susižavėjau dėl kvapo. Jis yra išties kažkas nuostabaus, nes primena vienu metu ir vaistinę, vaistus, vaistažoles, bet kartu kažkokius augalus, pievas, gėles, miško paklotes, braidymą basomis kojomis po žolę... Man tai absoliutus nostalgijos kvapas, nors ir neišsiaiškinau, su kuo konkrečiai siejasi. Gal kitiems tokių sentimentų ir nekiltų, tad paprastai tariant, kvapas nėra įprastai saldus, prie kokio žmonės dažnai pripranta pirkdami masinės gamybos prekes. Jei esate uostę natūralią kosmetiką, tai ir The Organic Pharmacy serumas – ne išimtis iš natūralių, keistų, bet, asmeniškai, mėgiamų kvapų. Pipetėje serumas atrodo gelsvas, tačiau užlašinus ant pirštų jokio atspalvio nepastebėjau.


Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, tačiau serumu vadinamas produktas iš tiesų yra aliejų mišinys. Taip, priemonė turi neįprastai lengvą konsistenciją, kuri aliejui nebūtinga, tačiau aliejus yra aliejus. Užtat aprašyme rekomenduojamų naudoti vos dviejų lašų tikrai užtenka. Pirmą kartą buvau skeptiška, nes atrodė, kad priemonės tikrai neužteks visiems plaukams, tačiau rezultate su daugiau produkto juos tik sulipinau. Todėl su šiuo serumu verta elgtis atsargiai, užlašintus du lašus gerai paskirstyti delnuose ir tuomet švelniai įtrinti į galiukus ar per visą plauką, priklausomai nuo poreikio. Ant pakuotės rašoma, kad serumą galima naudoti tiek kartą per savaitę, tiek kasdien. Išmokus tinkamai paskirstyti, aš priemonę mielai naudoju po kiekvieno plovimo ant dar drėgnų plaukų.

Jojobos, erškėtuogių, saulėgrąžų, Ylang Ylang ir kiti aliejai puikiai atlieka savo darbą – gerai paskirstytas, serumas neklusnius mano plaukus glotnina, švelnina, mažina šiaušimąsi. Nors šaknys riebios, likęs mano plaukų ilgis nuolat balansuoja ant normalių-sausų ribos. Kelias savaites panaudojus The Organic Pharmacy būklė tvirtai normalizavosi. Taigi, serumas paliko puikų įspūdį ir yra rekomenduotinas.

Kaina. 27 už 30 ml, galima įsigyti biovaistine.lt štai čia. Prenumeruodami naujienlaiškį gausite 10% nuolaidą. Be to, pažiūrėjau, kad užsienyje šis aliejus kainuoja $43 arba beveik 38, tad biovaistine.lt pateikia tikrai gerą pasiūlymą!

Sudėtis. Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Arnica Montana Flower Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Farnesol, Isoeugenol.

Rašyti komentarą

© vinilina