L'Oreal Lumi Magique makiažo bazė

2017 m. liepos 4 d., antradienis


Kaip jau minėjau, makiažo bazė šiltesniu oru (nors, iš tikrųjų, dėl riebios odos ir visokiu...) man tampa priemonė numeris vienas. Apžvelgus gana prabangią Youngblood makiažo bazę, laikas pakalbėti ir apie pigesnes alternatyvas. Balandžio (ar gegužės?) mėnesį perkant L'Oreal priemonių už tam tikrą sumą, buvo galima nemokamai gauti firmos Lumi Magique Primer. Tiesą pasakius, daug iš šios bazės nesitikėjau, nes Youngblood buvo užėmusi gana tvirtas pozicijas. Tačiau džiugu, kad apsirikau.

Vienintelis minusas, kurį iškart ir paminėsiu, yra tas, kad priemonės, atrodo, Lietuvoje neįmanoma gauti. Iš pradžių galvojau, kad vykdoma reklaminė akcija yra įžanga į netrukus rinkoje pasirodysiantį produktą (nors užsienyje jis – anokia naujiena), tačiau laikas tiksėjo, o L'Oreal makiažo bazės jokioje lentynoje pamatyti vis dar neteko. Nebijančioms užsisakyti internetu alternatyva yra Lookfantastic. Primenu, kad siuntimas ten visada nemokamas, tad viskas dar nėra taip blogai. Be to, Lookfantastic vos ne visąlaik siūlo 15-20% nuolaidas visam asortimentui.

O abejones dėl pačios priemonės sukėlė tai, kad ši bazė labai patinka mano mėgstamai vlogger'ei Estée Lalonde (ji netgi yra įvardijusi L'Oreal bazę kaip geriausią drugstore tipo kosmetikos kategorijoje), o ši mergina turi sausą odą. Kadangi mano odos tipas skiriasi, nuomonė dėl veidui skirtos dekoratyvinės kosmetikos neretai išsiskiria.


Ir taip, iš pradžių gali pasirodyti, kad Lumi Magique yra sukurta būtent sausiaodėms. Lengvos, bėgančios balkšvai perlamutrinės konsistencijos priemonė, primenanti kremą nuo saulės, nesudėtingai pasiskirsto ant veido jo neapsunkindama ir netempdama. Na, o pats veidas tampa itin gražiai, neperdėtai spindintis. Atrodo, tarsi švytėjimas sklistų iš pačios odos – nematyti jokių akivaizdžių blizgančių detalių. Tobulos odos savininkėms priemonė turbūt irgi patiktų, nors ir ne kaip bazė, bet tiesiog kaip ypatingos gaivos ir žvalumo veidui suteikiantis produktas.

Kiek prigesintas, visgi šis švytėjimas išlieka ir užtepus kreminę pudrą. Riebiaodės, aišku, nesunkiai gali tokį vaizdą užmušti iki matinio su kompaktine pudra. O apskritai bazė veikia taip, kaip ir turėtų – gerokai pratęsia makiažo laikymosi laiką (žadamas išsilaikymas iki 8 valandų), papildomai sulaiko veido blizgesį ir užtikrina, kad viskas išsilaikytų vietoje. Tiesa, poras užpildo tik iš dalies, o makiažas man vis vien vietoje ilgiau išlieka su Youngblood baze, tačiau savo kainos kategorijoje L'Oreal Lumi Magique – tikrai puikus produktas, rekomenduotinas kasdienai! 

Kaina. Lookfantastic – 13,45 už 20 ml.

Rašyti komentarą

© vinilina