Isadora lūpų pieštukas ir kreidelė

2017 m. liepos 11 d., antradienis


Isadora kosmetika man, priešingai nei Salomėjai, niekada nekėlė jokių ypatingų jausmų. Lyg ir viskas su firma tvarkoje, tačiau visada stendą aplenkdavau ir reikiamų produktų ieškodavau kur nors kitur. Užtat pasitaikius progai Isadora išbandyti, neturėjau priežasčių atsisakyti – netgi buvo smalsu, gal kažko mano kosmetikos krepšelyje visą laiką trūko?

Pažintį pradėjau nuo lūpų produktų: Lip Desire Sculpting dažų ir atsparaus vandeniui pieštuko. Abiejų spalva – 52 Praline. Su lūpoms skirtomis priemonėmis santykius išsiaiškinti gana lengva, nes dažnai jau po pirmo panaudojimo vaizdą įsimyli arba hm...

Džiugu rašyti, kad lūpų pieštukas ir buvo ta meilė iš pirmo žvilgsnio į veidrodį. Išsukamas (nereikės drožti!), kreminės konsistencijos ir matinis – ko daugiau reikia? Pieštukas labai priminė mylimus PUPA lūpų dažus – lygiai tokios pat minkštos konsistencijos, itin gerai pigmentuotas, nusėda ant lūpų, tačiau jų nesausina, netraukia ir yra labai patogus dėvėti (pati lūpų pieštukus mėgstu naudoti ne tik kontūrui, o paprasčiausiai visų lūpų padengimui). Juk neretai problema su matiniais dažais yra tas nemalonus jausmas, kad jie apskritai ant lūpų egzistuoja. Na, o bent jau man, naudojant bet kokią makiažo priemonę ant veido, pasidažius norisi pamiršti, kad ji ten yra. Taigi, Isadora lūpų pieštukas nekelia jokio diskomforto tuo pačiu suteikdamas gražų matinį vaizdą.


Laikosi taip pat gerai, lūpų kontūrai niekur neišskysta ir nepabėga. Nors pieštukas nėra drožiamas, itin plona šerdelė užtikrina preciziškumą. Naudojamas kaip lūpų dažai, nevalgant ir negeriant išlieka taip pat puikiai – kalbant nuo lūpų nenugaruoja (yra tekę turėti ir tokių priemonių). Pietaujant minimaliai apsitrina vidinė lūpų pusė, tačiau, ko gero, tai normalu – nesu naudojusi tokio lūpdažio, kuris absoliučiai atlaikytų maisto kramsnojimą, o waterproof versija užtikrina palyginus tikrai gerą išsilaikymą. Kalbant apie spalvą, ja irgi susižavėjau. Iš pradžių abejojau. Neutralios rausvos spalvos – tikrai ne mano arkliukas. Tačiau 52 Praline yra linkusi į tamsesnę pusę, o tamsesnė rausva man jau pasirodė ne tik priimtinas, tačiau ir labai žavingas variantas! Žodžiu, lūpų pieštuką tikrai rekomenduoju – net neabejoju, kad priemonei pasibaigus ją kartosiu ir greičiausiai dar pasižvalgysiu kitų spalvų.

Tuo tarpu lūpų dažai arba kreidelė tokio stipraus įspūdžio nepaliko. Ši priemonė ganėtinai skiriasi nuo pieštuko. Konsistencija taip pat kreminė, tačiau kur kas lengvesnė ir švelnesnės pigmentacijos, o užbaigimas – šiek tiek spindintis, satininis. Be to, nors atspalvio numeracija yra ta pati, kreidelės spalva man pasirodė truputį šviesesnė, todėl tarpusavyje abiejų produktų nederinu, o naudoju atskirai. Už tai ir atspalvis patiko mažiau – kaip minėjau, su neutraliomis rausvomis man sekasi sunkokai. Tiesa, reikalas ne visiškai žlugęs, tiesiog kreidelės spalvą man reikia labiau apžaisti pasitelkiant atitinkamus šešėlius, skaistalus ir pan., kad ši man tiktų. Lengvesnis padengimas lemia ir tai, kad dažai greičiau ir daugiau apsitrina valgant ir geriant (nors apskritai dienos bėgyje išlieka neblogai).

kairėje – lūpų pieštukas, dešinėje – kreidelė. 52 Praline. Realybėje spalvos dar šiek tiek rausvesnės

Nesakau, kad produktas prastas – tikrai ne. Tiesiog asmeninės simpatijos tenka sunkesnėms, stipresnės pigmentacijos ir matinėms lūpų priemonėms, o ir su atspalviais dažnai vargstu. Todėl iš esmės lūpų pieštukas man patiko labiau. Tačiau jeigu esate pratusios prie įvairių lengvų kreidelės tipo lūpų dažų, prijaučiate žaviai spindinčiam efektui ir nenorite šlifuoti lūpų kontūro iki tobulumo (juk kartais norisi paprastumo), tuomet neabejoju, kad Isadora lūpų dažai tikrai patiks. Taigi, pirmą pažintį su Isadora laikau sėkminga ir turbūt nuo šiol stabtelsiu prieš šios firmos stendo. O, priklausomai nuo poreikio, į abu lūpų produktus verta užmesti akį.

Kaina. Atskirai lūpų pieštukas – 10,99, lūpų dažai – 15,99. Tačiau Douglas čia siūlo įsigyti abi priemones už 15,99 – akcija gundanti.

2 komentarai

  1. Čia, žinoma, skonio reikalas, bet man lūpų dažų vaizdas labiau patinka, bent jau tavo nuotraukoje :). Bet čia tik dėl to, kad aš nesu visiško matiškumo gerbėja. Spalvos labai gražios!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kaip pati ir sakai, kosmetika yra labai individualus dalykas - gal dažai ir tinka, bet vis tik pieštukui tenka asmeninės simpatijos. :D Kad ir kaip bebūtų, ačiū!

      Panaikinti

© vinilina