Isadora antakių pieštukas

2017 m. liepos 27 d., ketvirtadienis


Nesu didelė antakių pieštukų gerbėja – dažniausiai jie būna per mažai ryškūs, kietoki, palieka aštrias linijas, o naudojant didelio preciziškumo irgi neišgausi. Bet turbūt reikia nustoti apie priemones susidarinėti išankstines nuomones, nes Isadora Sculpting Brown Pen vandeniui atsparus antakių pieštukas patiko taip, kaip net nesitikėjau!

Priemonė iškart priminė šį variantąHourglass. Nors pastarojo nesu bandžiusi, pieštukų forma pasirodė analogiška, t. y. trikampio pavidalo – vienas galiukas visiškai siauras, po to išplatėja. Na, o potencialiai rasti gerą brangesnės priemonės alternatyvą visada yra smagu. Pats pieštukas tikrai minkštas ir lengvai brėžiasi, bet kokią griežtesnę liniją galima iškart sušvelninti antakius prašukavus kitame pieštuko gale esančiomis šukelėmis.

Nors šerdelė atrodo šiek tiek gremėzdiška, tikrai ne įprastai smaili, asmeniškai man priemonę valdyti pasirodė gana lengva. Negana to, ji nulemia labai žavų rezultatą – antakiai lyg ir netampa visiškai tobuli, tačiau tas netobulumas toks natūralus, kad savaip vis vien yra tobulas. Na, o jei mėgstate griežtų linijų antakius, realiai šiek tiek ilgiau pasėdėjus ir su šia priemone tokius antakius galima suformuoti. Mano spalva – 80 Dark Brown, pati tamsiausia ir tikrai gerai pigmentuota. Ne per daug šilta, ne per daug šalta. Jei norisi švelnesnio efekto, kaip minėjau, galima antakius prašukuoti šukelėmis (jos man pasirodė taip pat labai puikus ir naudingas priedas).


Jeigu tektų rinktis, ko gero, vis tiek rinkčiausi antakių gelį kaip mėgstamiausią priemonę. Tiesiog per tiek laiko įpratau gerai ją valdyti, man patinka efektas ir vaizdas. Tačiau ir link Isadora antakių pieštuko ranka tiesiasi neįprastai dažnai, jis tapo nepamainomas kelionėse ir kai nesinori veido itin apkrauti makiažu, o tiesiog paryškinti bruožus.

Laikosi priemonė irgi gerai, gal dėl to, kad tai vandeniui atspari versija, gal dėl to, kad man apskritai jokie antakių produktai nedingsta nuo veido – iki šiol laikau mįsle atvejus, kai moterys skundžiasi nuplaukusiais antakiais. Kaip?? Nebent galiukai apsitrina pietų miego metu mėgaujantis pagalvės draugija (beje, ar dar kam nors būna, kad pietų miegas užsitęsia iki 6 valandų?..). Grįžtant prie temos, priemonę tikrai rekomenduočiau – paprasčiausiai patiko!

Kaina. 12,99.

Rašyti komentarą

© vinilina