Youngblood silikoninė makiažo bazė

2017 m. birželio 6 d., antradienis


Mėgstu karštį, bet taip pat mėgstu, kad mano makiažas liktų nenuplaukęs. Todėl kai artėjant vasarai susidarė galimybė papildyti kosmetinę pora makiažo bazių, apsidžiaugiau - šiltesnių oru metu riebios odos savininkėms tokia priemonė gali labai pasitarnauti. Šįkart akiratyje atsidūrė negirdėta, tačiau nuo to ne prastesnė britų profesionali Youngblood kosmetika ir jos Mineral Primer makiažo bazė.

Priemonė sukurta silikonų pagrindu, o tai tikrai jaučiasi - išspaudus lašą atrodo, kad ant piršto laikai vieną didelį ir permatomą silikoną. Aplikavus bazę ant veido, vizualiai jokio skirtumo nematyti, tik perbėgus pirštais gali pajusti, koks veidas švelnus ir lygus. Visgi poras užpildo, makiažo laikymosi laiką pailgina net labai, taip pat papildomoms porai valandų sulaiko ilgainiui išlendantį odos blizgesį. Rezultatu esu tikrai patenkinta. Laikausi nuomonės, kad riebios odos blizgesys vis vien galiausiai turi išlįsti - jei jis būtų užmušamas absoliučiai, vadinasi, priemonė neleistų odai kvėpuoti. Taip pat bazė tapo tikru išsigelbėjimu naudojant lengvesnes pudras, kurios paprastai greitai pabėga nuo veido. Su jomis Youngblood nuo ryto iki popietės vaizdą išlaiko idealų, o vakare jis dar gana pakenčiamas. Galima įsivaizduoti, koks rezultatas pasiekiamas su sunkesnėmis pudromis. Pagalvojau, kad sukombinavus tokią bombą kaip ši bazė, MAC Studio Fix Fluid pudra ir Urban Decay purškiklis, makiažas atlaikytų, ko gero, sėkmingai nuo 6 ryto iki kitos dienos 6 ryto.


Be silikonų, įtraukta tikrai nemažai įvairių antioksidantų, minkštiklių, odą raminančių ir saugančių ingredientų. Greičiausiai todėl nejaučiu jokio tempimo, sausinimo ar kito nemalonaus jausmo priemonei esant ant veido - apskritai neatrodo, kad ji egzistuotų. O, pagalvojus, juk taip su makiažo bazėmis ir turėtų būti - lyg ir nesimato, lyg ir nesijaučia, bet darbą atlieka puikiai. Tiesa, teoriškai Youngblood galėtų šiek tiek kimšti poras, tačiau asmeniškai tokios problemos nepastebėjau. Kalbant apie kainą, kadangi tai profesionali kosmetika, finansų pakloti teks šiek tiek daugiau. Visgi dar kartą įsitikinau, kad - į bazines (pun intended) priemones investuoti verta. Be to, visada galima medžioti akcijas.

Kaina. Apie 48 už 28,5ml, tačiau čia taikoma nuolaida iki 36.

Sudėtis. Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Salicylate, Smithsonite Extract, Rhodochrosite Extract, Malachite Extract, Hematite Extract, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.