UogaUoga lūpų ir skruostų dažai Sultinga

2017 m. birželio 28 d., trečiadienis


Jau porą kartų minėjau, kad atėjus vasarai makiažo rutinoje norisi paprastumo. Lygiai taip pat ieškant priemonių lūpoms ranka tiesiasi ne link sunkių kreminių matinių dažų, tačiau prie lengvesnių formulių. Todėl apsisukus metams vėl išsitraukiau pernai vasarą pradėtus naudoti Uoga Uoga lūpų ir skruostų dažus Sultinga.

Tai tikrai stebėtinai lengvos konsistencijos dažai, kurie dėl įvairiais aliejais paremtos sudėties iškart lydosi nuo pirštų šilumos. Galbūt kiek primena lūpų balzamą su spalva (tuolab kad produktas lūpų ne tik nesausina, bet ir jas puoselėja), tačiau visgi tai labiau dažai nei balzamas. Priemonę paprasta aplikuoti pirštais, tačiau siekiant išgauti ryškesnę spalvą vis tik patarčiau turėti šepetėlį. 

Kadangi kiekviena dažų spalva yra praturtinta kokių nors uogų ekstraktu (šiuo atveju – vyšnių), būtent toks vaizdas, tarsi suvalgius saują uogų, ir susidaro. Jei nesiekiama visiškai pilno dengimo, lūpos atrodo labai gaiviai, vasariškai ir natūraliai. Plonesnis sluoksnis verčia patikėti, kad su tokios spalvos lūpomis gimėte ir užaugote.

Nors dabartiniame aprašyme to nerandu, tačiau anksčiau šie UogaUoga dažai būdavo pozicionuojami kaip matiniai. Teisybės dėlei, absoliučiai matiniai jie nėra. Visgi nepasakytum, kad ir itin švytintys – toks tarsi tarpinis variantas. Todėl visiškai matinių lūpų gerbėjos galės šiokį tokį blizgesį nuimi paprasčiausiai priglausdamos prie lūpų servetėlę, o įprastų užbaigimų mėgėjos – džiaugtis labai subtiliu žvilgėjimu.


Žinoma, tokio tipo priemonės nėra pačios ilgaamžiškiausios ir dienos bėgyje kur kas greičiau apsitrina, tačiau blukimas gana tolygus, tiesiog paliekantis vis švelnesnį ir švelnesnį efektą. O prireikus galima nesunkiai vėl priemonę atnaujinti. Be to, lygiai taip pat pamėgau dažus naudoti ir skruostams – žavų raudonį nesunku išsklaidyti. Patys dažai skalsūs, tad užtekti turėtų tikrai ilgam.

Prie minusų galbūt būtų galima paminėti nehigienišką ir nelabai patogią pakuotę – dengiant dažus pirštais, reikia pasirūpinti ir kur juos nusivalyti. Pats stiklinis įpakavimas maloniai sveria rankoje, tačiau dangteliai, kaip ir visi Uoga Uoga kosmetikoje, linkę greitai braižytis, trintis ir dėvėtis. Kalbant apie sudėtį, priemonė praturtinta gausybe įvairių aliejų (ricinų, simondsijų, arganų, makadamijų, sviestmedžių, aviečių sėklų), tad turėtų lūpas puoselėti. Viską susumavus, Uoga Uoga ir vėl esu labai patenkinta! Jeigu taip pat esate atradusios kokių nors lengvų vasariškų priemonių, lauksiu komentarų ir rekomendacijų. :) 

Kaina. 12,95.

Sudėtis. Ricinus Communis Seed Oil, Cera Flava, Simmondsia Chinensis Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Oil, Copernicia Cerifera Wax, Butyrospermum Parkii Oil, Rubus Idaeus Seed Oil, Tocopherol, Prunus Cerasus Fruit Extract, Glycerin, Alcohol, Aroma, Limonene, Linalool, +/- Mica: CI 77019, Titanium Dioxide: CI 77891, Iron Oxides: CI 77492, CI 77491.

Rašyti komentarą

© vinilina