2013-2015 Beauty Vibes. Teikia „Blogger“.

OOTD: Duoklė Twin Peaks'ui


džinsai ZARA | palaidinė H&M | sportbačiai VANS | kuprinė E-ODINIS | džinsovkė draugo

Nustebčiau, jei nesate girdėję apie serialą Twin Peaks. Nenustebčiau, jei nesate jo žiūrėję. Pati apie jį išgirdau bene būdama 13-kos, tačiau prisiruošiau pažiūrėti tik po dar kelerių metų. Neseniai peržiūrėjau dar kartą kartu su draugu - jis visą serialą negalėjo patikėti, kur, po velnių, jis buvo anksčiau. Taigi, kai išgirdau, kad po 25 metų pertraukos David'as Lynch'as startuos su trečiu sezonu, pradėjau cypti. Iš dalies šis serialas gali pasirodyti nesąmonė ir tai normalu, turint omenyje jo režisierių ir šio stilių. Bet už viso to slypi absoliutus genialumas - Dvi Kalvelės netgi nagrinėjamos universiteto filosofijos paskaitose. Antrajame sezone buvo pasakyta, kad pasimatysime po 25 metų. Ir turbūt daugelis, kaip ir aš, galvojo, kad tai tik tušti scenarijaus žodžiai, tačiau Lynch'as nei vienos smulkmenos nepalieka atsitiktinumui. Užtat ir žioptelėjau, kai išgirdau, kad pasimatymas po 25 metų iš tikrųjų buvo numatytas nuo pat pradžių. Aš tai dar aš - keturi metai nuo tada, kai peržiūrėjau pirmus du sezonus, iki dabar, palyginus dar nieko nereiškia. Bet neįsivaizduoju žmonių emocijų, kuriems Twin Peakso pertrauka išties truko ketvirtį amžiaus. 

Serialas žavi ne tik mistinėmis koduotėmis ir absoliučiai ne holivudišku siužetu, bet ir estetine puse. Visas '90s stilius yra fantastiškas: nuo pūstų šukuosenų, kojinių ir oksfordų derinių, best friends pakabučių iki klostuotų sijonų, džinsų aukštu liemeniu ir raiščių plaukuose. Taigi, pastaruoju metu jaučiuosi įkvėpta paskutinio XX a. dešimtmečio - užtat džiaugiuosi Zara aptikusi mom fit džinsus. Aukštu liemeniu, ne visai siauri, šiek tiek trumpesni ir be proto patogūs. O visa kita - tik klasikinės '90s detalės. Ko gero, kada nors tinklaraštyje atsidurs ir puošnesnis variantas derinant šiuos džinsus. 

Papasakokit, kokie jūsų santykiai su Twin Peaks?

3 komentarai

 1. Mano santykiai tai jokie. Vaikystėje nežiūrėjau, nes mano tėvai nežiūrėjo, bet girdėdavau mokykloje atgarsius. O vėliau nežiūrėjau, nes šiaip mano santykiai su žiūrėjimu ne kokie. Aš galiu eiti į kino teatrus, bet jei reikia sėdėt ant sofos ir žiūrėt į ekraną, tai pradedu po 10 minučių muistytis :). :)
  O paskutinį ano amžiaus dešimtmetį kaip tik buvau paauglė, ne pats šauniausias periodas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, tai vadinasi čia apskritai nemėgimas žiūrėti serialų - o jau ketinau klausti, gal kokius kitus žiūri. :D Bet jei kada tai pasikeis, tuomet visgi TP rekomenduoju. :)

   Panaikinti
  2. Žiūrėjusi esu ne vieną, bet visada taip besimuistydama. Įdomu, įtraukia, bet labai sunku tiesiog sėdėt ir žiūrėt. O ir nemoku po seriją, reikia visą parą žiūrėt kol baigiasi :)

   Panaikinti