Gegužės '17 pasirinkimai

2017 m. birželio 2 d., penktadienis


Gegužė paprastai būna baisiausias metų mėnuo, nes tuomet sukrenta visi darbai, kuriuos reikia suspėti atlikti prieš vasarą. Tad iš esmės gyvenau kava, rašto darbais (ir kursiniu), pasivaikščiojimais iki universiteto ir atgal. Tiesa, priėmiau vieną svarbų sprendimą, tačiau paliksiu intrigą (kiek jau čia mano gyvenimas jums įdomus) ir apie jį papasakosiu birželiui jau dylant. Kad ir kaip bebūtų, šįkart, kaip ir pernai metų spalį, surašiau kelis mėnesio pasirinkimus, kurie šiek tiek prablaškė monotoniją.

Geri Blogai pusryčiai. Jei dar negirdėjote apie Geri blogai studiją, tuomet nieko nelaukus siūlau apsilankyti. Viktorija ir Ugnė – pilni idėjų suktukai. Jos tuojau pat užkrečia didele motyvacija ir draugiškai spiria pasistengti. Dar gi išdavė, kad planuoja sukurti programėlę, kur patogiai galėtumėme sekti visus lietuviškus tinklaraščius po vienu stogu – argi ne smagu būtų turėti lietuvišką bloglovin versiją?

Geri Blogai taip pat karts nuo karto rengia tinklaraštininkų vėlyvus pusryčius, kuriuose mėnesio pradžioje pavyko sudalyvauti ir man. Deja, laiko turėjau vos gerą pusantros valandos, tačiau ir jos užteko, kad norėčiau sugrįžti. Gera aura, bent jau tada moteriškas kolektyvas, kava, saldumynai, pašnekesiai ir... didelė meilė bloginimui. Jei turite tinklaraštį, tikrai skatinu apsilankyti pas Viktoriją ir Ugnę studijoje - įkvėpimo užtaisas garantuotas.

Kadagių slėnis. Šalia Kauno esantis slėnis turbūt žinomas visiems – ilgai masino visur matomi nuo jo atsiveriantys kraštovaizdžiai. Tad vieną dieną su šeima ir aplankėme. Vienintelis nusivylimas – takas pasirodė trumpesnis nei tikėjausi. Atrodė, bac ir apėjom. Tačiau vis vien verta, tikrai rekomenduoju atvykti paganyti akis. Yra ir kelios tarsi poilsinės aikštelės, užtat turint laiko galima praleisti puikią popietę piknikaujant. Na, o vaizdai dar žavingesni nei nuotraukose.

Jei norisi daugiau kelionių, vis dar siūlau aplankyti mano mamos kelionių tinklaraštį Noriu ir keliauju arba pasekti facebook, nes ten jau yra atsidūrę poros vietų aprašymai, kurie tinklaraštyje nepatupdyti. Pačiame tinklapyje kol kas nugulę aprašymai apie Madeirą, Dubajų ir Sankt Peterburgą. 

Elska Coffee. Atrodo, kad brew kavos barai Vilniuje tikrai įgauna pagreitį. Viena vertus, priverčia susimąstyti apie vartotojišką ir madų besivaikančią kultūrą, kiek tame yra prasmės, kita vertus, kaip ir smagu atrasti naujas vietas ir turėti pasirinkimą, kol galiausiai atkapstysi geriausią kainos ir kokybės santykį.

O, turiu pasakyti, Elska Coffee balansuoja net labai gerai! Įsikūrę jie šalia Pamėnkalnio galerijos, tad įėjus po kaire iškart matyti galerijos patalpos. Pats interjeras lyg ir skandinaviškas, lyg ir minimalistiškas, jausti puikus baltos ir rusvos spalvos santykis, bet iš dalies viskas kiek eklektiška – šalia švarių formų stalų pūpso aptrinti odiniai foteliai. Patogu, šviesu, gražu - pataikyta. Kavą naudoja Taste Map, tad kokybė nenuvils. O ir kainos nei kavos, nei desertų nesikandžioja – retai kur sostinėje begausi kad ir paprasčiausios juodos kavos su pienu už pusantro euro, o cappuccino1,9, ko gero, neregėjau apskritai. Debiutas užskaitytas ir teko užsukti jau tris kartus (oi, gal laikas susimąstyti apie kavai išleidžiamas sumas).

Opera Skrajojantis Olandas. LNOBT sezoną su draugu uždarėme su dar viena opera. Gal kiek ir keista, bet ši niūroka ir sunki vokiečių drama patiko labiau nei Karmen. Mažiau absurdo siužete (nors be jo nei vienoje operoje neapsieinama, ne išimtis ir ši) ir labai gerai išdirbti efektai, kostiumai, scenografija. Tiesiog išėjom ir pagalvojom vau – įspūdis tikrai paliktas. O ir vokiečių kalba atliekamos arijos, nors iš pažiūros ir nepasakytum, ausiai skambėjo maloniai.

ColourPop ir Mango Outlet. Ei, darbas juk reikalauja apdovanojimo, ar ne? O kas geriau apdovanos, jei ne pati save... Tad gegužę pinigai nukeliavo į ColourPop kosmetikos ir Mango Outlet sąskaitas. Mango siuntinių dar laukiu (laikau sukryžiavusi pirštus dėl kitos savaitės), o ColourPop džiaugiuosi jau kelias savaites. Nuotraukos padarytos, tad pradžiai išduosiu, kad šešėliai patiko be proto! Štai lūpdažiai šiek tiek kontroversiški. Tačiau apžvalgos atsiras su laiku.

Alyvos. Mėgstamiausias pavasario ir, kaip draugė pastebėjo, geriausias dalykas man yra alyvos. Deja, kaip ir visi geriausi dalykai, labai trumpalaikis. Tačiau iš dviejų jų trumpaamžiškų savaičių spėjau išpešti viską, kas įmanoma – gėles vilkau namo beveik glėbiais ir niekaip neatsiuosčiau prakvipusių kambarių. Užtat dabar išsivystė manija gyvoms gėlėms. Na, gal kada nors ir visąlaik...

O kaip prabėgo jūsų paskutinis pavasario mėnuo? Ką pamėgote, aplankėte, išvydote ir paragavote?

Rašyti komentarą

© vinilina