ColourPop šešėliai

2017 m. birželio 17 d., šeštadienis


Jei pastaruoju metu The Ordinary kelia revoliucijas veido priežiūros kosmetikos fronte teigdama, kad gera kosmetika daug kainuoti neprivalo, tuomet dekoratyvinės kosmetikos pusėje tokiu revoliucinieriumi galima laikyti ColourPop. Savo puslapyje jie taip ir teigia: gera kosmetika neturėtų kaštuoti karvės. Tą patvirtina kainos – mono šešėliai kainuoja po $5, lūpų dažai – $6, skaistalai $8 ir t. t. Neretai Colourpop siūlo ir įvairias akcijas, pavyzdžiui, $33 vertas 6 lūpų dažų rinkinys už $20.

Vienintelis liūdinantis faktorius – ši kosmetikos firma įsikūrusi JAV, todėl siuntimas į Lietuvą kainuoja $10. Gal būtų dar pusė bėdos, jei pirkimas vyktų urmu, tačiau nuo 22 Lietuvoje prasideda muito mokestis, todėl pakankamai tenkinančio varianto, asmeniškai, taip ir neradau. Džiugu, kad ColourPop 2 kartus metuose siūlo nemokamą siuntimą: per savo gimtadienį gegužę (kuomet aš ir pataikiau) bei Juodąjį Penktadienį lapkritį. Du kartai atrodo ne kažin kas, tačiau turbūt geriau nei nieko, ar ne? Kad ir kaip bebūtų, tinklaraštyje pabandysiu padėti išsiaiškinti, ar ši kosmetika verta šiokios tokios kankynės.


Šįkart akiratyje trys šešėliai: Cornelious (matinė šilta rusva), Weenie (blizgi-metališka vario) ir Cheeky (satininė koralinė). Pati nepastebėjau, kaip susirinkau visų 3 įmanomų tipų šešėlius, tačiau, tiesą pasakius, be skirtingų jų užbaigimų, jokių kitokių skirtumų nepastebėjau. Nei vienas nebyra, pigmentacija nesiskiria, laikymosi laikas taip pat. Jei esate susidūrę su Urban Decay šešėliais (ypatingai Naked paletėmis), tuomet suprasite, ką turiu omeny sakydama, jos šešėlių konsistencija – sviestinė. Ir ColourPop – dar labiau nei Urban Decay. Šešėliai tarsi slysta, tokie kreminiai jie yra. Ko gero dėl to, nors ir gaila, jau po pirmo panaudojimo nusitrina gražus tinklelio tipo paviršius.

Žinoma, šešėlių bazė tampa būtina, nes šlapesnė konsistencija paprastai reiškia greitesnį priemonės subėgimą į akių raukšleles. Tačiau tai atsveria gera pigmentacija, kurią galima išgauti nuo silpnos iki tikrai ryškios. Kiekvieno šešėlio užbaigimas toks, koks ir priklauso – metališka Weenie itin gražiai žvilga, matinis Cornelious ir yra absoliučiai matinis, o koralinė Cheeky labai subtiliai spindi. Jei atvirai, pastarąją spalvą pamėgau naudoti ir skruostams (tai per Juodąjį Penktadienį turbūt skatins išmėginti ir ColourPop skaistalus...) – koraliniai / persiko atspalviai jau seniai tapo mėgstamiausiais.


Pakuotė – atsukama paprasto balto plastiko, tačiau atrodo gana gražiai (ir sandariai), todėl mane pakankamai tenkina. Žodžiu, jau seniai neteko sutikti tokio puikaus kainos ir kokybės santykio – ColourPop šešėliai absoliučiai įtikino, kad man jų reikia priglausti ir daugiau.

Kaina. $5 už kiekvieną, tačiau, kaip sakiau, firma neretai skelbia akcijas, todėl pavyko nusipirkti 3 už $10.

2 komentarai

  1. Jetus, kaip čia prisimint tą juodąjį penktadienį, kai iki jo tiek daug laiko :D Reikia kokį priminimą nusistatyti.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Oi, manau, likus ~savaitei firmos pačios primins - vos ne kiekviena pradeda siūlyti specialius Juodo Penktadienio pasiūlymus. :D

      Panaikinti

© vinilina