Bioderma AKN SPF30 ir Photoderm Spray SPF30

2017 m. birželio 20 d., antradienis


Renkantis kompanionus vasarai (kremus nuo saulės), iš esmės norėjau lengvos konsistencijos, kad ši dar labiau neriebintų odos ir greitai susigertų. Taigi, šiek tiek panaršius internetą, labai priimtinu variantu (taip pat ir kainos) tapo Bioderma kremai nuo saulės Photoderm AKN SPF 30 ir Photoderm Spray SPF 30.

Teisybės dėlei, abu produktai yra panašūs tiek aplikavimo aspektu, tiek sudėties – realiai net nebūtina turėti jų abiejų, nes kiekvienas yra skirtas ir kūnui, ir veidui. Tačiau Photoderm AKN yra praturtintas įvairesniais antioksidantais ir drėkikliais, kurių nėra Photoderm Spray (žinoma, ir ten yra naudingų medžiagų, tačiau šiek tiek mažiau), todėl pasirodė, kad su veido oda draugaus dar geriau. Be to, 100 ml pakuotė gana kompaktiška ir tinkama kelionėms (Photoderm Spray talpa – 200 ml), todėl pamąsčiau, kad verta įsigyti abu produktus.


Abu kremai nuo saulės yra purškiami ir dėl to lengvai dozuojami. Priemonės maloniai dengiasi, gražiai išsisklaido ir pakankamai greitai susigeria, o ne plaukioja odos paviršiuje. Šiuos kremus iš tikro patiko naudoti, nes iki šiol visi kremai nuo saulės pasitaikydavo sunkios konsistencijos ir riebinantys odą. Makiažas ant jų gula be priekaištų, o jo laikymosi laikui kremai įtakos nedaro.

Jei gerai įsižiūri, gali pastebėti itin lengvą nuo kremų liekantį baltą šydą, tačiau jis vos matomas ir tikrai pernelyg netrukdo. Nuo saulės produktai, kaip ir priklausytų, saugo gerai – ir nuo UVA, ir nuo UVB spindulių. Nei vienas jų neturėtų kimšti porų. Taigi, viską susumavus, pasirinkimais likau patenkinta ir rekomenduočiau kitiems.

Beje, mielai išgirsčiau, ką šiuo metu naudojate jūs, tad nepamirškite palikti komentarų!


Kaina. Photoderm AKN – apie 14, Photoderm Spray – apie 22. Raginčiau pasinaudoti įvairiomis  akcijomis kosmetikai nuo saulės – pati už abu produktus vietoje 36 sumokėjau 26.

Sudėtys.

Bioderma Photoderm AKN SPF 30. Aqua / Water / Eau, Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tridecyl Salicylate, Tocopheryl Acetate, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Glycolic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Citric Acid, Dodecyl Gallate, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Citric Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum).

Bioderma Photoderm Spray SPF 30. Aqua, Dicaprylyl Carbonate,Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hydroxypropyl_Dimethicone_Behenate, Microcrystalline_Cellulose, Methylpropanediol, Ectoin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Laminaria Ochroleuca Extract, Decyl Glucoside, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance (Parfum).

Rašyti komentarą

© vinilina