Kiehl's Calendula Herbal Extract toniko apžvalga

2017 m. gegužės 18 d., ketvirtadienis


Keliaujant tiesiai prie apžvalgos, smagiausia, kad šiame tonike nėra alkoholio – tai vis dar tebėra dažnas tonikų ingredientas, įprastai tik sausinantis odą ir tiek. Čia jis pakeistas medetkų ekstraktu. Tonikas sukurtas normaliai-riebiai odai, tačiau manau, kad neprašautų ir sausos odos savininkės. Priemonė švelni, nuvalius veidą jo netempia, o oda ne išsausinama, bet priešingai – paliekama atgaivinta ir sudrėkinta. Be medetkų, sudėtyje gausu kitų antioksidantų, drėkiklių ir medžiagų, kurios pasižymi antibakterinėmis, priešuždegimiškomis savybėmis, tinka jautrios, pažeistos odos priežiūrai – ją ramina ir spartina sudirgusios odos būklės atsistatymą.

Taip pat šis Kiehl's tonikas, nors to apskritai tonikas ir neprivalo daryti, surenka paskutinius nešvarumus. Rodosi, tikrai gerai nuprausiu veidą su prausikliu, nuvalau miceliniu vandeniu, tačiau diskelis, sudrėkintas Kiehl's priemone, vis vien dar surenka kažkokius užsilikusius nešvarumus.

Tonikas nėra būtina veido priežiūros priemonė, bet visgi mano pačios oda man įrodė, kad jis odos būklę išties gali pagerinti. Žinoma, ne kitą rytą, tačiau daugmaž jau po savaitės pastebėjau, kad oda atrodė skaistesnė, šiek tiek mažiau matomas raudonis, gerokai rečiau ištinka katastrofos, žinomas kaip spuogai, veidas geriau sudrėkintas. Aišku, reikia turėti omenyje, kad tai nebus pasiekiama vien toniku, tačiau tinkamai kombinuojant su kitomis priemonėmis, jis tikrai gali padaryti nemažą įtaką. Asmeniškai pati jį naudoju kartu su kitomis Kiehl's priemonėmis iš medetkų serijos (prausikliu ir kauke) bei veido kremu, apie kurį papasakosiu kitą kartą. Dar noriu pridurti, kad apskritai į Kiehl's seriją su medetkomis labai ir labai verta atkreipti dėmesį.

Kaina. ~30 už 250 ml.

Sudėtis. Aqua / Water, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Methylparaben, Disodium EDTA, Arctium Lappa Extract / Arctum Lappa Root Extract, Calendula Officinalis Extract / Calendula Officinalis Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Allantoin, Hedera Helix Extract - Ivy Leaf/Stem Extract, Althaea Officinalis / Althaea Officinalis Root Extract.

Rašyti komentarą

© vinilina