Su kuo valgomas tonikas + Kiehl's toniko apžvalga

2017 m. gegužės 18 d., ketvirtadienis


Keista, kaip kartais sutampa mintys - pagalvojau, kad reikėtų parašyti plačiau apie tonikus (kad jau pati ėmiausi tokį naudoti), o už kelių valandų visą informaciją radau Živilės tinklaraštyje. Visgi savo idėjos neatsisakiau, nes galbūt jos tinklaraščio neskaitote (nors vertėtų!), o jei kas, informaciją visada pravartu pasikartoti.

Tonikas man visada atrodė nereikalinga priemonė, kuria tik norima išvilioti daugiau pinigų iš vartotojų. Niekada neturėjau toniko savo veido priežiūros rutinoje, tačiau tik vieną įtraukus supratau, koks tai stebuklingas daiktas. Ne paslaptis, kad sutikau testuoti visai nemažai Kiehl's priemonių veidui, tačiau galiu tvirtai teigti, kad būtent tonikas su medetkomis buvo esminis produktas, padaręs didžiausią įtaką odos būklei. Tiesa, kai pagalvoju, esu kažką panašaus naudojusi ankstyvoje paauglystėje - tuomet pirkdavau medetkų tinktūrą iš vaistinės. Visgi ji buvo ganėtinai nemažai atskiesta alkoholiu, todėl kalbėti, kiek priemonė buvo gera, nesiimsiu.

Grįžtant prie toniko esmės, jo pagrindinė funkcija yra atstatyti odos pH, kuris paprastai yra šiek tiek rūgštinis. Tačiau dauguma prausiklių ir valiklių šį pH išbalansuoja, kadangi yra linkę į šarminę pusę. Todėl toniko paskirtis yra atgaivinti odą, ją drėkinti, tonizuoti ir grąžinti balansą bei paruošti veidą tolesnėms priemonėms, kad ir kokios jos bebūtų - kremas, serumas ar veido kaukė. Ko gero, netgi būtų galima teigti, kad be toniko visos gerosios pastarųjų priemonių savybės nueina veltui - ingredientai paleidžiami vėjais, kaip reikiant neatlikę savo darbo.

Dėmesio vertas tonikas, priešingai nei daugelis mano, turėtų būti be alkoholio - ši medžiaga atneša daugiau blogio negu gėrio. Ilgainiui alkoholis ima sausinti odą, o norint ją dezinfekuoti, tam gausu kitų nekenksmingų ingredientų. Verta ieškoti tokių, kurie veiktų prieuždegimiškai, antibakteriškai, odą ramintų ir drėkintų.

Visgi, kaip sakiau, vis vien viena ausimi girdėdama, kad tonikas - būtinas daiktas veido priežiūros rutinoje, per daug į tai nesigilindavau ir numodavau ranka. Iki tol, kol vonioje neatsidūrė...


Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Kaip indikuoja pavadinimas, šiame tonike nėra alkoholio, o pagrindinis ingredientas - medetkų ekstraktas. Tonikas sukurtas normaliai-riebiai odai, tačiau manau, kad neprašautų ir sausos odos savininkės. Priemonė švelni, nuvalius veidą jo netempia, o oda ne išsausinama, bet priešingai - paliekama atgaivinta ir sudrėkinta. Be medetkų, sudėtyje gausu kitų antioksidantų, drėkiklių ir medžiagų, kurios pasižymi antibakterinėmis, priešuždegimiškomis savybėmis, tinka jautrios, pažeistos odos priežiūrai - ją ramina ir spartina sudirgusios odos būklės atsistatymą.

Taip pat šis Kiehl's tonikas, nors to apskritai tonikas ir neprivalo daryti, surenka paskutinius nešvarumus. Rodosi, tikrai gerai nuprausiu veidą su prausikliu, nuvalau miceliniu vandeniu, tačiau diskelis, sudrėkintas Kiehl's priemone, vis vien dar surenka kažkokius užsilikusius nešvarumus.

 Kad tonikas yra būtina priemonė, man geriausiai įrodė mano pačios odos būklės pasikeitimas. Žinoma, ne kitą rytą, tačiau daugmaž jau po savaitės pastebėjau, kad oda atrodo skaistesnė, šiek tiek mažiau matomas raudonis, gerokai rečiau ištinka katastrofos, žinomas kaip spuogai, veidas geriau sudrėkintas. Aišku, reikia turėti omenyje, kad tai nebus pasiekiama vien toniku, tačiau tinkamai kombinuojant su kitomis priemonėmis, jis tikrai gali padaryti nemažą įtaką. Asmeniškai pati jį naudoju kartu su kitomis Kiehl's priemonėmis iš medetkų serijos (prausikliu ir kauke) bei veido kremu, apie kurį papasakosiu kitą kartą. Dar noriu pridurti, kad apskritai į Kiehl's seriją su medetkomis labai ir labai verta atkreipti dėmesį.

Kaina. ~30 už 250 ml.

Sudėtis. Aqua / Water, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Methylparaben, Disodium EDTA, Arctium Lappa Extract / Arctum Lappa Root Extract, Calendula Officinalis Extract / Calendula Officinalis Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Corn Starch, Allantoin, Hedera Helix Extract - Ivy Leaf/Stem Extract, Althaea Officinalis / Althaea Officinalis Root Extract.

Rašyti komentarą

© vinilina. Design by FCD.