Pažintis su Artistry, II dalis

2017 m. gegužės 25 d., ketvirtadienis


Po pirmosios pažinties su Artistry tinkline kosmetika šiek tiek pakeičiau savo skeptišką nuomonę apie tinklinę kosmetiką apskritai – pasirodo, ji gali būti tikrai kokybiška. Tiesa, vienas aspektas Artistry kosmetikoje man paliko abejonę. Tai kaina. Nors pačioms priemonėms priekaištų neturiu, o, pavyzdžiui, švytėjimo suteikianti priemonė, neabejoju, nenusileidžia MAC, visgi manau, kad psichologiškai sunkiau išleisti 20-30 tinklinei kosmetikai nei įprastai pozicionuojamai kaip aukštesnės kokybės. Tačiau suteikiau antrą progą Artistry mane įtikinti ir šįkart apžvalgoje – rinkinys antakiams ir dviejų spalvų blizgantys šešėliai.

Iš šių dviejų produktų dėmesį iš pradžių buvo labiau patraukęs rinkinys antakiams: 2 spalvų šešėliai, vaškas ir stalčiukas su įrankiais – mini pincetu, šepetėliu ir šukelėmis. Rinkinys sukėlė deja vu jausmą, nes beveik analogišką variantą turėjau prieš maždaug 3 metus iš Catrice. Vienintelis skirtumas – ten nebuvo vaško. Todėl prie pačio rinkinio naudojimo jau buvau pripratusi, o atidarinėjant laužtis nagų, kaip skaičiau, atsitiko kitoms tinklaraštininkėms, neteko. Spalvos nėra pačios universaliausios, tačiau jas derinant galima išlaužti beveik kiekvienam tinkamą variantą. Pati pigmentacija kaip šešėliams tikrai gera, dėl ko buvau maloniai nustebinta, nes naudojant antakių gelį paprastai visi šešėliai atrodo gana blankūs. Vaškas puikiai užfiksuoja plaukelius ir galima džiaugtis gražiais antakiais visą dieną. Stalčiuke besislepiantis šepetėlis įspūdžio nepadarė (bet tai įprasta – retai pridėtiniai šepetėliai būna geros kokybės), tačiau pincetą ir šepetėlį mielai naudojau.

Ir visgi neįtikino. Vėlgi vien dėl kainos. €30 mokėti už šį rinkinį, kai beveik tokį patį galima rasti Catrice stende? Hmm, įdomu, ką pasirinktų paprastas vartotojas...

Kaina. 30,50


Akių šešėliai – priemonė, su kuria gali labai lengvai ir pataikyti, ir prašauti. Kadangi Artistry siūlo iškart duetą, būtent taip ir atsitiko – vienas šešėlis puikus, o su kitu dar gali tekti pagalvoti, ką nuveikti. 

Pats sprendimas, kaip šešėlius pateikti, gana įdomus. Jie slepiasi mono pakuotėje, yra birūs, o su iškart įtaisytu šepetėliu galima lengvai iš karto aplikuoti – įtaisytas tinklelis užtikrins, kad produkto nebūtų pakabinta per daug. Išlieka gerai, nors dienos pabaigoje man be bazės ir dėl riebių vokų subėga į vokų raukšleles. Tačiau taip man atsitinka su visais šešėliais, net pačiais geriausiais. Šviesus šalto atspalvio, beveik baltas šešėlis – puikiai pigmentuotas, gražiai spindi ir gali tapti tiek gera pagrindine voko spalva, tiek akcentu vidiniuose akių kampučiuose.

Tuo tarpu melsva spalva liko šiokiu tokiu nesusipratimu. Visų pirma, pati spalva. Ar yra dar naudojančių išplaukusius mėlynus atspalvius? Neturiu nieko prieš prieš spalvotą makiažą – pati esu už gerą, kad ir tą patį mėlyną, akių makiažą. Tačiau paprastai tuomet naudojami pigmentai arba itin gerai pigmentuoti šešėliai, akys tampa visu makiažo akcentu ir dažniausiai tokie įvaizdžiai kuriami vakarui. O ši melsva dienos metu šiek tiek atsiduotų Gariūnais. Ir antra, šešėlis visiškai nepigmentuotas (ant rankos darytuose swatchuose pirmojo šešėlio aplikuotas vienas sluoksnis, antro – net keturi).

Kaina. 41,86
 

Apžvelgus visą Artistry Modern Icon kolekciją, šis prekės ženklas manęs taip galutinai ir neįtikino. Išskyrus 50/50 akių šešėlius, kosmetikai priekaištų neturiu. Tačiau aukštos kainos ir šioks toks katės pirkimas maiše verčia klausti – ar verta? Be to, neapsižiūrėjusi ir išmetusi pakuotes, niekur internete neradau sudėčių (vos radau ir kainas per aplinkinius puslapius, nes oficialiame jos nerašomos) – sunkus informacijos pasiekiamumas nuo prekės ženklo taip pat atbaido.

Rašyti komentarą

© vinilina