OOTD: The Virgin Suicides

2017 m. gegužės 21 d., sekmadienis


Vasara šešėliuoja lengvumu ir pražydusių alyvų kvapu. Sofijos Coppolos filmais, daug nėrinių, tiulio, plastikinių karolių, balta spalva ir mėtiniu kvapu iš burnos. Vasara alsuoja nuotykiais iki artimiausio ežero ir Japonijos rytų saulės. 

Nežinau, kaip žmonės gali mėgti rudenį ir šaltį. Jie kalba apie kažkokį užpūstantį susikaupimą ir naujų darbų pradžią. Bet man naujų darbų pradžią visada ženklino šiltas, karštas oras, kai seni įvykiai išsilydo ir galima lendant pirmosioms žvaigždėms planuoti šį tą naujo. Kai atveri kūną saulei ir sielą jūros brizui, kai pagaliau naktį gali praverti langą, kai suvalgai 5 porcijas ledų per dieną. Vasara – tai nevaržoma laisvė, menkareikšmiai eilėraščiai ant popierinių servetėlių kavinėse, knygos hamake, nupjauta žolė tarpupirščiuose ir tingiai drybsantis katinas balkone.

Užtat dabar toks keistas laikotarpis, kai reikia pabaigti beveik per kančias senus darbus, nors jau matau naujų planų prošvaistes. O tuo tarpu atiduodu duoklę lengvoms suknelėms ir basoms kojoms tėvų kieme. Kartais viskas kiek išsilieja, išskysta nuo karščio – kaip ir šios nuotraukos. Papasakokit, ką jums reiškia vasara?

1 komentaras

© vinilina