Mango Outlet

2017 m. gegužės 30 d., antradienis


Jei kas pražiopsojote, tuomet pranešu, kad vakar bene populiariausia drabužių internetinė parduotuvė ASOS visam asortimentui paskelbė 20% akciją vienai dienai. Kaip pastebėjau, tiek užsienio, tiek keli Lietuvos tinklaraštininkai sudarinėjo norų ir pasiūlymų sąrašus. Visgi šiam vajui nepasidavusi, aš irgi atradau kai ką vertą dėmesio ir susijusio su drabužiais.

Prieš kelias dienas internetu užsisakinėdama basutes iš Mango ir ieškodama informacijos apie siuntimą, apačioje puslapio pastebėjau užrašą, vedantį į kitą internetinę parduotuvę – Mango Outlet. Jei žodis outlet nėra pats iškalbingiausias, tuomet trumpai paaiškinsiu, kad tai atskira (!) Mango parduotuvė, kurioje išparduodami prekių (spėju) likučiai su nuolaida! Nežinau, ar aš buvau visąlaik akla ir šis dalykas egzistuoja jau seniai, bet be galo apsidžiaugiau sužinojusi, ir nutariau pasidalinti žinia su jumis.

Manau, kad Mango yra nepelnytai pamiršta ir į antrą planą nustumiama parduotuvė. Visi vaikosi naujausių Zara kolekcijų, tačiau Mango turi ne ką mažiau nuostabių daiktų savo kolekcijose – iki šiol su šiokia tokia nostalgija dėviu iš ten pirktą savo šimtadienio suknelę. Na, o geriausia outlet'o dalis, žinoma, yra kainos. Kažkaip net šiek tiek kartu burnoje pasidaro, kai pamatai, iki kiek gali būti drabužis nukainuotas (dauguma prekių – 50%), kad vis dar neštų pelną – vadinasi, jo savivertė dar mažesnė. Neseniai žiūrėjau vienos merginos instagram stories, kur ji svarstė, kuriuos iš dviejų marškinėlių, kainavusių po 50, verta įsigyti (o gal ir abu?). Nesu pikta žaba, nepavydžiu – džiugu, kad žmonės gali sau tiek leisti! Tačiau pagalvojau, kad, ko gero, tie marškinėliai turėtų būti mažų mažiausiai su deimantais, kad man pačiai būtų verta už juos tiek mokėti. 

Taigi, stengiantis per daug neįsisukti į vartotojišką greitos mados vajų ir ieškant pigesnių, bet kokybiškų ir gražių išeičių, Mango Outlet pasirodė labai šaunus atradimas. Tiesa, nemokamas siuntimas prasideda nuo 50 (o mokamas – 10), tačiau planuojant didesnį drabužinės atnaujinimą ar pasikvietus susikooperuoti draugę, suma turėtų nesunkiai susikaupti. 

Taip pat viršuje sumodeliavau šiokį tokį savo norų sąrašą. Jau šimtą metų ieškau gražios rankinės, į kurią be kita ko tilptų būtent gigantiškas mano kompiuteris. Ir romantiška suknelė artėjančio gimtadienio (ant nosies kabant dvidešimtmečiui, jaučiuosi lygiai tokia pat plevėsa) lygtais praverstų... 

7 komentarai

 1. Kai atradau, labai džiaugiausi, tačiau siuntimo kainos LABAI nuliūdino, nes kooperuotis nelabai yra su kuo, tai labai didelis liūdesėlis, nes norėjau suknelės, bet ją kažkaip sparčiai išpirko :(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, mane irgi siuntimas liūdina... Jau įprastoje Mango 6 eur atrodė nemažai, o už 10 eur apskritai hmm. Visgi, ko gero, tenka susitaikyti su mintimi, kad tokios parduotuvės yra labai loterija ir jose galima tiek išlošti, tiek ir nieko nepešti. :D Užtat lieka pabandyti pataupyti ir po to kaip reikiant atsinaujinti! <3

   Panaikinti
  2. Omg! Yra ir Plus Size skyrius. Kai pagalvoji, jei geros kainos, tai 10 EUR už siuntimą ne taip ir baisu. Aš mintyse dalinu tą sumą iš perkamų daiktų kiekio ir paklausiu savęs ar toks pabrangimas kiekvienam daiktui mane tenkina. Jaučiu visą vakarą praleisiu ten, kol galiausiai nieko nenusipirksiu :)

   Panaikinti
  3. Salomėja, geras mąstymo būdas - reikės ir man taip pradėti galvoti. :) Aš tai vakar praūžiau. :D Labai juokiausi, nes pažadėjau sau, kad apsidovanosiu save tik po visų darbų - ateinu vakare, žiūriu, viskas, ko norėjau, nukainuota nebe per pusę, o visais dviem trečdaliais! Tai vietoje planuotų 2 daiktų išėjo 4. Kantrybė dorybė, kaip sakoma... Šita parduotuvė yra absoliutus metų atradimas. :)) O tu pranešk, jei visgi ką prigriebsi!

   Panaikinti
 2. Mango visuomet buvo viena mėgstamiausių, jei ne pati mėgstamiausia parduotuvė :) Žiauriai faina, jog pasidalinai apie Mango Outlet - nežinojau, jog toks dalykas egzistuoja! Jau net susidariau sąrašą dalykų, kurių noriu, bet bijau, jog kol grįšiu iš atostogų jų nebeliks :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O, na štai, smagu, kad tikrai atsirado žmonių, kuriems informacija pravertė. :) Bet juk gali ir atostogų metu užsisakyti, ar trukdo kažkas? Nes realiai vis tiek atkeliaus ne per porą dienų. :D Kad ir kaip bebūtų, atrodo, asortimentas nuolat pildomas, tai jei nespėsi dabar, manau, vėliau irgi rasi gerų variantų. ;)

   Panaikinti
  2. Manęs nebus daugiau nei dvi savaites. Iš tiesų net nežinau kiek tiksliai, tai nerizikuosiu prasilenkti su kurjeriu :D Beeet, kaip ir sakai, pats outlet niekur nedings, tai būtinai išmėginsiu :)

   Panaikinti

© vinilina