bareMinerals Blemish Remedy mineralinė pudra

2017 m. gegužės 7 d., sekmadienis


Pavasarį šiame įraše rekomendavau investuoti į mineralinę pudrą. Ji atrodo natūraliai, patogi naudoti, bėgant dienai vaizdas tik gėrėja ir dažniausiai yra geros sudėties. Pačios draugystė su mineraline kosmetika prasidėjo nuo UogaUoga mineralinės pudros. Tačiau, jei nuoširdžiai, pirmą kartą apie tokį reiškinį kaip mineralinė kosmetika sužinojau, kai išgirdau apie bareMinerals firmą. Ko gero, nesuklysiu teigdama, kad jie yra vieni pirmųjų, pradėjusių plėtoti šią nišą, todėl kada nors bareMinerals produkcija tiesiog turėjo atsidurti ant mano kosmetinio stalelio. Pasibaigus pudrai, ilgai svyravau tarp bareMinerals Matte versijos ir Blemish Remedy, tačiau pasirinkau pastarąją. Vedama, iš tikrųjų, nežinia ko, nes atsiliepimų tiek apie vieną, tiek apie kitą radau labai daug ir vienas kitam prieštaraujančių – buvo sunku išsirinkti.

Nors bareMinerals pakuotės gana paprastos, visgi ši išsiskiria savo žaviu metaliniu dangteliu – nieko neprikiši, atrodo tikrai gražiai, nors, aišku, ilgainiui braižosi. Patiko ir tai, kad viduje esantis tinklelis išskiria pakankamai produkto, o kad milteliai nepasklistų po visą indelį, dangtelis su tam tikru išgaubimu prisispaudžia prie tinklelio, ir taip dažymasis tampa kur kas mažiau chaotiškas. Šis optimizavimo sprendimas tikrai pridėjo balą, nes paprastai su mineralinėmis pudromis itin lengva sukelti netvarką.


Spalva 01 Porcelain idealiai atitiko mano lavono spalvos odą, o tokie produktai mano atveju yra skaičiuotini ant vienos rankos pirštų. Nors apksritai su mineralinių pudrų atspalviais kiek lengviau pataikyti, nes jie šiek tiek prisitaiko prie odos ir (bent kiek teko girdėti ir susidurti) nesioksiduoja dienos bėgyje.

Iš maskavimo ir laikymosi, tiesą pasakius, tikėjausi daugiau. Ir ne to, ką gavau. Kadangi priemonė pozicionuojama kaip skirta iš dalies kovoti su spuogeliais, maniau, kad ji atitinkamai bus pritaikyta riebiai odai ir raudonų spuogelių nusėtai odai. Tačiau maskavimą galima išgauti tik nuo lengvo iki vidutinio. Nors, turiu pridurti, naudojant mažesnį šepetėlį ir dirbant su produktu, jį tarsi įspaudžiant į odą, paraudimus galima neblogai užmaskuoti. Visgi tai didesnio kruopštumo ir laiko reikalaujantis darbas. Na, o su laikymųsi reikalai dar prastesni. 4-5 valandas išsilaiko dar gerai (jeigu nekreipsime dėmesio į po poros valandų išlendantį blizgesį), tačiau po to tiesiogine to žodžio prasme nuplaukia nuo veido. Net Bourjois Healthy Mix taip neplaukdavo kaip ši – po 5 valandų galiu matyti nuėjusius nuogus odos plotus. O bet tačiau. Pasitelkus makiažo bazes ir purškiklius situaciją labai ir labai neblogai įmanoma pratęsti iki vakaro – pudra beveik nepasijudina.

Žinoma, sausiaodėms pudra turėtų laikytis puikiai (tik būtina odą prieš tai sudrėkinti, nes visgi tai sausas produktas). Nenurašau pudros kaip nepatikusios ar nerekomenduotinos, nes viskas priklauso nuo poreikių. Ją naudoju jau apie porą mėnesių ir nežadu nustoti – patinka pakankamai lengvas maskavimas, neapkrautas ir natūralus vaizdas, o jei žinau, kad teks ilgiau kur nors išbėgti, pasivarginu aplikuoti papildomas priemones.


Aprašyme teigiama, kad ši pudra turėtų padėti kovoti su spuogeliais, kas galbūt ir gali būti tiesa, nes tarp ingredientų yra salicilo rūgštis bei arbamedžių aliejus, o šios medžiagos pasižymi antibakteriniu, prieuždegiminiu poveikiu, skatina odos atsinaujinimą ir pan. Aišku, naivu būtų tikėtis, kad vien pudra išspręs problema. Bet... Pati pavasarį į kasdienę rutiną įtraukiau labai daug naujų tiek veido priežiūros, tiek kosmetikos priemonių, ir odos kondicija labai pagerėjo. Nors sunku išmatuoti, kiek prie to prisidėjo bareMinerals pudra, visgi šiek tiek laurų priskirčiau ir jai.

Kaina. ~33.

Rašyti komentarą

© vinilina