Pirmoji pažintis su Artistry

2017 m. balandžio 16 d., sekmadienis


Kiek tik save prisimenu, visada buvau nusiteikusi negatyviai tinklinės kosmetikos atžvilgiu. Negaliu nusiteikimo pagrįsti objektyviais argumentais, tiesiog labai šališkai žvelgiant produktai atrodė nekokybiški. Visgi niekada nespjaunu į galimybę patikrinti išankstinę nuomonę, net jei ji ir bloga, susipažįstant su prekės ženklu pačiai, o šįkart į rankas papuolė Artistry Signature Color kolekcija: švytėjimo suteikianti priemonė ir lūpų dažai, kuriuos šiandien ir apžvelgsiu, bei antakiams skirtas rinkinys ir dveji akių šešėliai – apie juos išgirsite daugiau kitą kartą.

Turiu pasakyti, kad rausvi atspalviai yra visiškai ne mano amplua. Vis dar vargstu bandydama rasti tą tobulą rusvą, o ne rausvą nude spalvą, nes atrodo, kad absoliučiai visi lūpų dažai yra rausvi. Vienintelės man tinkančios rožinės spalvos – prigesintos ir tamsios. Todėl pamačiusi Artistry lūpų dažų rėkiančią fuksijos spalvą lengvai papurčiau galvą... Tiesa, vardan atsiliepimo dažus išbandžiau, tačiau tik namų ribose, o ir draugas, į mane pažiūrėjęs, tarė: atleisk, bet ne

Žodžiu, spalva man buvo gana tragiška, bet apie pačius lūpų dažus nieko blogo pasakyti negaliu. Jie sukurti labiau į drėkinančią, spindinčią pusę. Laikosi neblogai, niekur nepabėga, o laikui einant kiek susigeria į lūpas, tad net ir valgant nereikės bijoti, kad spalva visiškai dings nuo lūpų – blunka tolygiai, paliekant pigmentą. Pačių lūpų nesausina, šerpetojimų neryškina, gražiai spindi. Taigi, jei nesate matinių lūpų gerbėjos, o ir rožinių atspalvių nesibaidote (yra dar viena šviesenė spalva Soft Rose), Artistry priemonė turėtų patikti.


Apie švytėjimo suteikiančią priemonę nuomonė vėlgi dvejopa. Viena vertus, tai išties nuostabus, į rausvą pusę linkęs produktas, suteikiantis gaivios ir švytinčios odos efektą. Galima naudoti tiek visam veidui įmaišant porą lašų į mėgstamą skystą pudrą, tiek švelniai perbėgant per skruostikaulius. Artistry priemonė neturi jokių stambių blizgučių, švyti maloniai ir subtiliai, o itin skalsi konsistencija užtikrina, kad pinigai bus investuoti ilgam. Tiks ir dienai, ir vakarui.

O bet tačiau, kad ir kokia priemonė bebūtų nuostabi, negaliu jos naudoti paprasčiausiai dėl to, kad turiu riebią odą, kuri švyti pati iš savęs tiek, kad visada mieliau švytėjimą gesinu nei ieškau, kuo dar paryškinti... Tad produktą perleidau mamai, kuri, turėdama normalią-sausą odą, šį skaistinantį kremą įvertino kur kas geriau.

Taigi, viską susumavus, Artistry nustebino gerąja prasme, nepaisant to, kad individualiai man nelabai tiko. Gal tik dėl kainų ištiko šioks toks disonansas – nors šie du tinklinės kosmetikos produktai nenusileidžia žymių firmų produkcijai, ar man vienai lengviau būtų išleisti €30 Urban Decay nei Artistry? :)

Kaina. lūpų dažų ~€29, skaistinančio kremo ~39.

Rašyti komentarą

© vinilina