Pelenė '17 ir kaip virtau į princesę. Arba Kerę

2017 m. balandžio 11 d., antradienis


Šiemet man Pelenė buvo antroji. Ir jei pernai buvau šiek tiek nusivylusi, šįkart įspūdis tapo visai sugadintas – nors, kiek teko girdėti, ne man vienai. Nemanau, kad kitais metais eisiu. Visų pirma, nelabai mačiau įdomu firmų / parduotuvių. Vienintelis stendas, kurį labai norėjau pamatyti – Top Beauty, tačiau jo, priešingai negu pernai, nebuvo. Apskritai pasirodė, kad Pelenė greitai virs nagų dekoravimo ir plaukų priežiūros priemonių meka.

Renginių tematikos per daug pasikartojančios, o tie pasirodymai, kurių teko viena ausimi paklausyti, rodėsi esą be gyvybes: meistrų balsai monotoniški, lyg jiems patiems nelabai būtų įdomu, ką daro. Dar labai nuliūdino, kad praktiškai nebuvo nuolaidų. Kad ir kaip džiaugčiausi Pelenės koncepcija, vis tik į ją, kaip ir į Knygų mugę, didžiausia dalimi ruošiuosi dėl pragmatiškų tikslų, norėdama įsigyti patinkančius dalykus pigiau. Kaip mačiau, O.D.A. siūlė šiokias tokias nuolaidas, Make Up Store – perkant du produktus trečią gauti nemokamai ir dar prie Cascada stendo buvo šis tas gero plaukams. Tačiau šiaip... Jau verčiau laukti Feel Unique naujienlaiškio su nuolaidomis negu grūstis pusvalandį iki Litexpo.


O bet tačiau, Pelenę malonesne padarė pažintis su Grožio Spektru, kuris pasikvietė mane, Gretą ir Patriciją pažinčiai su Label.m ir Youngblood prekių ženklais. Pripažinsiu, kad nei apie vieną, nei apie kitą nebuvau nieko girdėjusi, tačiau nuo to juk tik dar smagiau. Kaip mums pasakojo, Label.m yra profesionali plaukų priežiūros, o Youngblood – kosmetikos linijos, naudojamos Londono mados savaitės metu.

Po pristatymo Pelenėje vakarieniavome Dine restorane (Gedimino pr. 35), kuris tikrai padarė įspūdį – tiek aptarnavimas, tiek maistas iš serijos labiau meno kūrinys nei patiekalas. Džiaugiausi galimybe penktadienio vakarą praleisti bendraudama su kitomis tinklaraštininkėmis, tuo labiau, kad su Greta ir taip esame pažįstamos. Kartais tinklaraštininkams skirtuose renginiuose būti yra gana nejauku – susiformavęs tam tikras ratelis nenoriai įsileidžia naujesnius narius. Užtat, ko gero, pirmą kartą jaučiausi tokia atsipalaidavusi ir tiesiog mėgavausi vakaru.

Vakarieniavome kartu su Grožio Spektro komanda bei plaukų stilistu Gary France, atskridusiu iš Londono. Norėjosi šiek tiek žioptelėti, kai išgirdau, kad jis yra dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip buvusiomis Spice Girls ir Kate Moss...

Keli kadrai iš mano instagram paskyros... Jei įdomu, susimatom @vinilina

Na, o vakaro finalu tapo netikėtas sutikimas leistis į aviantūrą aka pasiryžimas pirmadienį nusikirpti plaukus. Žodžiu, pirmadienį su Greta apsilankėme gerai Vilniuje žinomo UFF Square kirpyklos patalpose, kur G. France vedė seminarą kirpėjams, o jo metu pristatė du kirpimus: plaukų iškarpymą sluoksniais bei vadinamąjį bob'ą. Iš pradžių maniau, kad mus G. France ir kirps, tačiau visgi pasirodė, kad pabūsime modeliais seminaro dalyviams. Tiesą pasakius – ačiū Dievui, nes nors ir profesionalas, visgi G. France mosuotis žirklėmis netingi, o tokiems drąsiems kirpimams nebuvau pasiruošusi. Užtat man tekęs kirpėjas atsižvelgė į mano norus kirpti kiek švelniau ir rezultatas (aš rinkausi sluoksnius, o Greta – bob'ą) pačią nustebino, bet be galo patiko! Jaučiausi kaip Carrie Bradshaw 5 sezono pradžioje – pritrūko tik aukštakulnių. Niekada nesakau ne trumpesniems plaukams, o dar ir sluoksniavimą seniai norėjau išbandyti. Kaip mėgstu teigti – plaukai ne dantys, ataugs. Taip pat nusikirpus plaukus, atrodo, netenki kažkokio svorio – ne tiek fizinio, kiek dvasinio. Jautiesi lengvesnė, tarsi apsivaliusi. Ne veltui yra posakis, kad moterys plaukuose kaupia istorijas. Na, o ir trumpaplaukės juk apturi daugiau smagumo gyvenime!


Apskritai apie UFF Square esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų ir jau ilgą laiką mintijau apsilankyti, bet štai kirpykla pati atėjo pas mane (pasiklausinėjusi sužinojau, kad dauguma seminare dalyvavusių kirpėjų ir buvo iš UFF Square). Kai, ko gero, jau kokius 5 metus lankiausi pas tą pačią kirpėją Kėdainiuose, buvo smagu išbandyti šį tą naujo, o į UFF Square dar tikrai grįšiu! 

Galiausiai, žinoma, neapsieita be dovanų tinklaraštininkėms. Bus įdomu palyginti taip pat profesionalią label.m liniją su neseniai aprašyta Schwarzkopf ir pažiūrėti, ar Youngblood kosmetika nusipelno savo kainų (kurios, pasak Look Fantastic, išties nemažos) – laukite apžvalgų... O Grožio Spektrui dar kartą ačiū už nuostabiai praleistą laiką.

1 komentaras

  1. Uff Square - mano kirpykla. Laura kerpa ir mane, ir dalį mano draugių :D Puiki vietelė.

    AtsakytiPanaikinti

© vinilina