Gyvenimas pastaruoju metu: kovas '17

2017 m. balandžio 2 d., sekmadienis


Filharmonija. Tai buvo vienintelė kultūrinė vieta iš mano sąrašo, Vilniuje likusi neaplankyta – jau seniai esu pamilusi Operos ir baleto teatro karštą šokoladą, teko žingsniuoti Kongresų rūmais ir sėdėti tiek kėdėje, tiek ant žemės Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, o štai Filharmonija vis dar buvo svajonė... iki kovo pradžios. Nusprendę, kad draugystė, trunkanti jau metus – visai nebloga proga, su draugu ėjome klausytis G. Holst Planetų. Ir aplinka, ir kūrinys, ir dėbesėliai-tortai bufete – viskas sužavėjo! O ir bilietai nėra itin brangūs – šiemet į Filharmoniją dar tikrai norėčiau sugrįžti.

Beauty & the Beast. Taip jau atsitiko, kad iš Disney (ir ne tik) filmų ir filmukų neišaugau sulig vienuoliktu (imtinai) gimtadieniu. Turėdama dvi jaunesnes seseris, nuo filmukų naujienų niekada neatsilikau, tad ir išsikrausčius į Vilnių simpatijos liko. Užtat nebūčiau sau atleidusi, jei nebūčiau pažiūrėjusi naujosios Gražuolės ir Pabaisos versijos, o ir dar su kokiais aktoriais! Absoliučiai užburiantis filmas – nuoširdžiai rekomenduoju. Net draugas, didis mokslinių knygų žmogus, kuriam nei filmai, nei romanai nėra labai įdomūs, kažką suniurzgė išėjęs, kad labai gražus filmas...

Tinklaraščio dizainas. Visada žavėjausi tinklaraščiais su minimaliais dizainais ir pati visada tokio norėjau. Iš pradžių neturėjau pakankamai žinių tokį sukurti, vėliau atrodė, kad nuotraukos nepakankamai geros kokybės, na, bet pagaliau nusprendžiau, kad laikas! Tiesa, randu, ką dar galėčiau patobulinti ir, manau, kad po poros metų vėl imsiuos pertvarkos, bet kol kas be proto džiaugiuosi rezultatu – dizainas jau gana priartėjęs prie įsivaizduojamai tobulo. Iš skaitytojų gavau pastabą, kad norėtųsi didesnio šrifto ir į tai atsižvelgiau, tad jei turite dar kokių komentarų – mielai lauksiu žinios!

Noriu ir keliauju. Šįkart obels medis pasivijo savo nuriedėjusį obuoliuką ir mano mama taip pat ėmėsi tinklaraščio rašymo. Ji visada buvo tokia rokenrol. Būna, išverčia iš lovos, sako, davai, važiuojam kur nors. Būna, liepia krautis lagaminą, nes po savaitės varom į Egiptą. Su ja nieko neįmanoma planuoti, nes ji niekada nežino, kelintą tiksliai tas koncertas, niekada nežino, tai ar veikiam mes ką nors ar ne. Tik vieną dalyką planuoti moka – keliones (nors tikslų skrydžio laiką pasižiūri tik kokią dieną prieš skrydį). Aišku, ir to išmoko pamažu – pasakojo, kad jos pirma kelionė buvo su bilietu į vieną pusę. Ir visgi išmoko. Dabar mama žino, kaip skrendant į Dubajų vietoje 5k eurų išleisti 2k, kokioje šalyje geriausia persėst, kur ieškot pigių bilietų, papasakos apie Airbnb ir ką verta pamatyt Tailande, Kroatijoje, Meksikoje ir dar pusėje pasaulio. Taigi, jei domina kelionės, kviečiu užsukti! Pirmoji 3 dalių kelionė į Madeirą – jau aprašyta. O tuoj išeis ir pirmoji apie Dubajų.

O kaip prabėgo jūsų pirmasis pavasario mėnuo?

Rašyti komentarą

© vinilina