5 Madingi Kosmetikos Pirkiniai S/S'17

2017 m. balandžio 25 d., antradienis


Nesu pirma, lekianti paskui tendencijas – mados vėjai praūžia, o gera klasikinė rusvų akių šešėlių paletė lieka teisingu pasirinkimu. Kas be ko, spalvoti antakiai, blizgančios lūpos ar keistos formos pravedimai nėra būtent tos tendencijos, kurios būtų pritaikomos kasdienai. Tačiau niekada neatmetu mados ir sezono krypčių – tai įdomus dalykas, iš kurio galima pasiskolinti vieną kitą mažiau drastišką idėją ir rasti jai vietos savo kosmetinėje. Taigi, išrinkau 5, mano galva, lengvai pritaikomas, ir visgi labai pavasariškas tendencijas, o jas transformavau į 5 produktus (į pagalbą pasitelkiau Feel Unique ir porą kitų puslapių), kurių verta pasižvalgyti kosmetikos parduotuvėje.

Bare Minerals, INIKA, UogaUoga, EveryDay Minerals, Antipodes, Lily Lolo

1. Švytinti, nuoga oda – tikrai ne šio sezono naujiena. Šiemet mados savaitėse modeliai vėl žingsniavo su gaivia, išvis nepaliesta, arba vos vos pamaskuota oda. Tačiau tik dabar sugalvojau būdą, kuriuo galima tokį rezultatą pasiekti merginoms ir moterims, kurios nėra apdovanotos normalios būklės, be jokių trūkumų oda – juk tokių tikrai dauguma. Taigi, mano atsakymas – mineralinė pudra. Puikiai susiliejanti su oda ir jos spalva, bėgant dienai atrodo vis geriau ir natūraliau tarsi antra, kiek geresnė oda. Yra variantų tiek sausiaodėms, tiek riebiaodėms, mažiau ir daugiau maskuojančių, o dažniausiai mineralinės pudros esti tikrai saugios sudėties. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, mineralinė pudra gali tapti tikru sezono atradimu.

NARS in Annabella, Dior in 643 Stand Out, Urban Decay in Blacmail, Revlon in Infatuation, Rimmel in Coral in Gold, L'Oreal in 346 Red Perfecto

2. Kalbant apie lūpas, buvo eita į du kraštutinumus – arba jos paliktos natūralios, arba naudoti gerai pigmentuoti, kreminiai (dažniausiai matiniai) lūpdažiai. Kadangi lūpų balzamą ar šviesų r(a)usvą blizgesį ir taip visos turime, man įdomesnė pasirodė pastaroji tendencija. Dažniausiai naudotos spalvos buvo oranžinė ir šviesi raudona (tačiau irgi su oranžiniu atspalviu), o taip pat... tamsi vampyrinė violetinė, kurios neatsisakė nemažai mados namų. Tad jei jau suskubote slėpti savo tamsius žiemiškus lūpų dažus, neskubėkite – derinkite ir drąsiai dažykitės ir toliau. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad lūpdažių konsistencija nebūtų pernelyg sausinanti – ant modelių lūpų padengti dažai atrodė itin kreminiai ir saugantys nuo išsausėjimo.

Sleek in Life's A Peach, Charlotte Tilbury in Ecstasy, Max Factor in 10 Nude Mauve, Clarins in 05 Rose, NYX in Strictly Chic, Clinique in Melon Pop

3. Stiprus veido kontūravimas pamažu vis labiau apleidžia pozicijas, jas užleisdamas, mano džiaugsmui, skaistalams! Tikiu, kad skaistalai yra ta stebuklinga priemonė, dėl kurios galima iškart atrodyti žvaliau, gaiviau ir pavasariškiau. Skaistalus taip lengva naudoti (tik svarbu nepadauginti), kad jie turėtų atsidurti kiekvienos iš mūsų kosmetinėse. Arba atsirasti jų papildymas... Šiltuoju sezonu dizaineriai siūlė švelnius persiko, taip pat linkstančius į rusvumą atspalvius

Urban Decay in Freelove (S), NARS in Arcturus, Givenchy in N18 - Gold Blossom, Max Factor in 45 Sapphire Rage, NYX in 73 Sex Kitten, NYX in Go H.A.M.

4. Ko gero labiausiai žavinti tendencija – ryškus spalvinis akcentas. Modelių veiduose buvo ir geltonai nuspalvoti antakiai, ir pastelinės violetinės lūpos, tačiau visgi lengviausiai pritaikoma detalė – ryškios spalvos akių šešėliai. Populiariausiais pasirinkimais tapo mėlyna, rausva lašišinė / oranžinė bei subtilesnė, tačiau vis vien ryški geltona / aukso. Kaip tik stalčiuje saugau turkio spalvos mono šešėlį, tad jau laukiu nesulaukiu šiltesnių orų. Manau, ši tendencija skirta kaip tik toms, kurios mėgsta klasiką ir nenori ryškių transformacijų, tačiau vienas akcentas – neprošal.

Clinique in Really Black, Stila in Midnight Blue, Urban Decay in Bourbon, Rimmel in Noir, L'Oreal in 05 Super Copper, Revlon in Saphire

5. Madoje yra tam tikri dalykai, kurie niekada nuo podiumų neišnyksta, o tik ieškoma naujų ir įdomių jų formų. Vienas iš tokių dalykų yra ir dūminis makiažas. Šiemetinė jo variacija dažniausiai buvo išgaunama ne kuo kitu, o paprasčiausiais akių pieštukais, gerai juos išsklaidant ir vėl sluoksniuojant. Pati nesu juodos mėgėja, nors ji ir yra visada pasirodanti klasika (deja, su ja virstu ne į rokerę, o į pandą). Tačiau nieko tokio, nes ne mažiau populiari buvo bronzos spalva, o ieškančioms ko nors įdomiau – tamsi vidurnakčio mėlyna. Ko gero, išgauti dūminį akių makiažą lyg tiesiai nuo podiumo dar niekada nebuvo lengviau.

Taigi, tokie mano (ir dizainerių) pasiūlymai pavasariui bei vasarai. Ar bent kiek įkvėpiau kosmetinės pokyčiams? O gal planuojate į rutiną įtraukti kokią nors kitą priemonę, kurią siejate būtent su šiltuoju sezonu? Papasakokite!

Rašyti komentarą

© vinilina