Uoga Uoga prausiklis Gėlių laukai

2017 m. kovo 23 d., ketvirtadienis


Dažniausiai kosmetikos priemonės mums nepatinka, nes jos daro kažką ne taip – prausiklis sausiną odą ar kremas jos pakankamai nedrėkina, lūpdažis subėga į lūpų raukšleles ar skaistalai nuo skruostų dingsta viduryje dienos. Na, o man UogaUoga prausiklis Gėlių laukai nepatiko ne dėl to, kad neišpildė kurio nors konkretaus lūkesčio, bet dėl to, kad apskritai nedarė nieko.

Net nepradėjus naudoti, iš karto atbaidė kvapas. Sunku jį apibūdinti, bet pirmi žodžiai, šovę į galvą, buvo nafta ir sintetika. Žinoma, protas aršiai prieštaravo – juk produktas pagamintas iš natūralių ingredientų ir ten naftos tikrai nepilta. Tačiau nosies apgauti niekaip nepavyko – kvapas pakankamai intensyvus ir nemalonus. Paprastai tikrai nesu jautri kvapams ir tai buvo pirmas kartas, kai kvapas sutrukdė naudoti priemonę.

Prausiklis yra miltelių pavidalo, kuriuos reikia sumaišyti su vandeniu arba, kaip UogaUoga rašo savo tinklapyje, pienu. Pati maišiau su vandeniu, tačiau norint išgauti normalios, kiek tirštesnės konsistencijos košelę, o ne vandeningą balą, reikėdavo pilti gana daug produkto, tad prausiklis tikrai nėra skalsus ir greitai naudojasi.


Na, o pradėjus jį naudoti, nepajusdavau jokio efekto. Pirmiausiai visada bandau prausiklius valydama makiažą – visada įdomu, kiek priemonei pavyks jo pašalinti. Nusiprausus šiuo prausikliu makiažas kiek apsitrynė, bet iš esmės atrodė, kad nieko per daug neįvyko. Bandžiau naudoti ir rytais, tačiau niekaip nepajausdavau to švaros jausmo ir po to veidą vis vien valydavau miceliniu vandeniu sudrėkintu diskeliu – nešvarumų po nakties ant diskelio likdavo gana daug. 

Tiesą pasakius, buvau nustebusi, nes dar nebuvau radusi jokio UogaUoga produkto, kuris šitaip netiktų ir nepatiktų. Žinoma, viskam būna pirmas kartas – jau praktiškai laukiau tokio atvejo, nes sunkiai norėjosi tikėti, kad radau firmą, iš kurios tinka absoliučiai viskas. :) Įdomu, kad sudėtis tikrai nėra itin bloga ar apskritai ypatinga. Pagrindą sudaro baltasis molis (kaolinas), taip pat įeina avižų miltai, levandų eterinis aliejus ir rožių absoliutas – iš esmės tai viskas. Todėl šis prausiklis man iki dabar yra galvosūkis. O gal ir jūs jį naudojote ir turite kokių komentarų? Gal ką nors dariau ne taip? Prašau, apšvieskite!

Kaina: 5,95.

Sudėtis: Kaolin, Avena Sativa Kernel Meal, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Rosa Centifolia Flower Extract, Linalool, Geraniol, Citronellol.

2 komentarai

  1. Na. Man tas kvapas grynai baltojo molio. Ne vienas iš maloniųjų, bet bent jau natūralus. O dėl naudojimo, tai man labiau patinka kaip kaukė, nes sunku man rytais susikaupti ir maišyti jį su vandeniu ir pan. Tai labai rekomenduoju kaip veido prausiklį naudoti uogauoga kaukę Jūros gelmėse.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Žinoma, kosmetika - pakankamai individualus, tai smagu, kad bent kitu būdu naudojamas prausiklis tiko. :) O už rekomendaciją ačiū - karts nuo karto vis nužiūriu jų kaukes, tai bus paskatinimas išbandyti!

      Panaikinti

© vinilina