Kiehl's Calendula prausiklis veidui

2017 m. kovo 12 d., sekmadienis


Nemėgstu įprastų prausiklių. Gal todėl, kad vis nerasdavau sau tinkamo. Veido valymui pamėgau micelinį vandenį, kaukes, aliejus (ir aliejinius prausiklius), bet įprastiems prausikliams vis dar tardavau ne. Jie ne itin gerai įveikdavo makiažą, o jei įveikdavo – labai sausindavo odą. Todėl gavusi testavimui keletą Kiehl's priemonių, Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash atžvilgiu buvau nusiteikusi gana skeptiškai.

Ir visgi, kaip paaiškėjo – be reikalo. Nors turėjau 30ml mėginėlį, tačiau prausiklis pasirodė esantis labai skalsus, todėl manau, kad pinigus į jį investuoti verta – užteks ilgam. Prieš naudojant veidą būtina sudrėkinti ir tada permatomo gelio konsistencijos prausiklis lengvai suputoja. Tačiau tai ne visai įprastos putos. Sunku apibūdinti, bet putos tarsi kreminės ir jos švelniai valo, prausia veidą bei šalina makiažą. Žinoma, valant makiažą, jo likučius vis vien reikėtų pribaigti, pavyzdžiui, miceliniu vandeniu. Visgi nešvarumų ant vatos diskelio lieka ne tiek ir daug. 


Prausiklį pamėgau naudoti ir rytais, kas man gana neįprasta. Turbūt tai lemia, kad nuprausto veido visiškai netempia, net veido kremo nesinori tepti – sudėtyje nėra aršių valiklių. Ištikus ekstremaliai situacijai pabandžiau naudoti priemonę valyti akių tušui, nors apskritai negaliu ir stengiuosi nenaudoti nieko kito negu Bioderma rausvą micelinį vandenį. Su Kiehl's priemone rezultatas nebuvo idealus, tad prausiklį tiek pati pasilikau, tiek kitiems rekomenduočiau naudoti tik veidui.

Kadangi Kiehl's Lietuvoje internete nėra, pasitikrinus Feel Unique, radau kainą ~28 eur už 230 ml produkto. Nors iš pirmo žvilgsnio kaina gali pasirodyti didoka, visgi įvertinus, kad priemonė itin skalsi ir paveiki – veido oda ne tik nesausinama, tačiau taip pat puoselėjama augalų ekstraktais – investicija atrodo pakankamai racionali. Sakyčiau, pirmoji pažintis su Kiehl's buvo tikrai maloni ir rekomenduotina kitiems.

Sudėtis: Aqua / water, sodium cocoyl glycinate, coco-betaine, glycerin, acrylates copolymer, sodium chloride, phenoxyethanolsodium hydroxide, tetrasodium EDTA, propylene glycol, citrus limon peel oil / lemon peel oil, limonene, anthemis nobilis flower oil, calendula officinalis flower extract, citric acid.

Rašyti komentarą

© vinilina