Kai pavargusią priima Vilnius

2017 m. kovo 20 d., pirmadienis


Pastaruoju metu labai save prievartauju. Kai kuriais atvejais savanoriškai, kai kuriais nelabai. Visų pirma, bandžiau pavirsti iš pelėdos į vyturį. Sutinku, 5 ryto vasarą saulėtekis labai gražus, bet o, koks jis gražus ir gaivinantis, kai nemiegi visą naktį! Ir kokios žvaigždės 3 ryto, ir kaip puikiai dirbasi maždaug apie 2. Apie 4 atsiveria antras kvėpavimas. Viskas aplinkui tylu. O po to atsikeli pirmą dienos ir užsikaiti kavos, lėtai skaitydama naujienas. Nuostabu.

Visa tai pabandžiau iškeisti į normalu režimą – eiti miegoti 23h ir keltis 7. Mane labai įtikinėjo, kad dirbasi geriau, kad rytais orai fantastiški, na, kad šiaip rytas yra nuostabiausias paros metas. Bet kol kas vieninteliai dalykai, kuriuos juntu, tai tas pirmasis pusvalandis išsiritus iš lovos, kai jaučiuosi kaip lavonas, o po to visą dieną lydintis nuovargis - pagalvė atrodo kaip pažadėtoji žemė. O kas jūs? Pelėdos ar vyturiai? Dabar pirmą kartą per nežinia kiek mėnesių sėdžiu prie stalo naktį – tekstą rašau antrą ryto, visi aplinkui miega, ir man taip gera, jaučiuosi tokia žvali!

Kalbant apie rašymą – tai dar vienas dalykas, kurio manęs reikalauja visi, kas netingi. Turiu rašyti straipsnius, rašto darbus, turiu rašyti darbe ir tinklaraščio įrašus. Pastebėjote, kaip dažnai vienas noriu pasimeta tarp visų turiu? Kad ir kokia grafomanė bebūčiau, visgi pastaruoju metu pavargau – atrodo, nespėju klaviatūra išgroti visų raidžių, kurių iš manęs reikalauja. Tad kiek stabdau rašymą vienintelėje vietoje, kurioje galiu – tinklaraštyje. Atleiskite už tai – žadu sau rytoj, o rytoj užklumpa interviu transkribavimai ar pranešimai seminarams. Nenoriu per daug skųstis, greičiau pranešti, jei manęs kartais nebūtų žadėtuosius du kartus per savaitę.

Užtat po žiemos nustojau prievartauti savo odą, nes irgi pavargau. Kasdien naudojusi MAC Fix Fluid, perėjau prie lengvutės mineralinės bareMinerals pudros. Įprastus šešėlius taip pat iškeičiau į mineralinius UogaUoga, o sodrius lūpų dažus – į lengvesnius tint'us. Į gyvenimą sugrįžo skaistalai. Išgąsdinsiu pasakydama, bet dažnai vieninteliu žingsniu veido priežiūroje tampa micelinis vanduo. Ir viskas. Gal ir keista, tačiau oda dar niekada neatrodė geriau.

Net aprangoje kartais pasijuntu save prievartaujanti apsirengti kaip nors įdomiau. Užtat dabar ieškau paprastų (tačiau ne nuobodžių) sprendimų. Įkvėpimu ir vėl tampa vyriškos spintos – vaikino Pull&Bear megztinis bei turbūt kokį dešimtmetį skaičiuojantis senelio portfelis. Pažadėjusi sau paieškoti kokio šviesesnio palto, eilinį kartą vaikščiojau po parduotuves susiėmusi galvą iš pasibaisėtinos deficitinės situacijos. Tad galiausiai į spintą nugulė tamsiai mėlynas Monton paltas (tačiau su gobtuvu!), o simpatingesnėmis detalėmis, nors ir ne itin matomomis, tapo pirmieji vaikystės auksiniai auskarai pusmėnuliai ir raštuotos kojinės. Ak, ir dar Vilniaus senamiestis prie viso to grožio prisidėjo!

6 komentarai

 1. Aš tokia pelėda, jog labiau pelėdos turbūt nerastum :D Geriausiai jaučiuosi tuomet, kai visi suminga. O ryte ne tik, kad esu mirusi, bet dar ir pikta :D Nežinau kiek kartų bandžiau tapti normaliu žmogumi (nes šitas pasaulis nėra sukurtas pelėdoms), bet mečiau šitą reikalą :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi, na nežinau, dar galėčiau pasiginčyti dėl didžiausios pelėdos titulo... :D Džiugu žinoti, kad aš ne viena!

   Panaikinti
 2. O aš šiaip ta, kuri miega. Retai kada naktinėju ilgiau 12 nakties, nors į lovą traukiu gal 10, nes tik vakare skaitau knygas. Bet anksti keltis irgi negaliu. 9 val idealu, 8 normalu, jei anksčiau, tai nėra žmogaus visą dieną.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "nėra žmogaus visą dieną" - puikus pasakymas. :)) Eh, vis tiek gana arti tos normalios rutinos gyveni!

   Panaikinti
 3. Kokius tintus šiuo metu naudoji? :)
  irgi esu pelėda... mėnesį einu miegoti 22 h ir keliuosi 6, nes reikia į darbą, bet niekaip niekad nesijaučiu kaip žmogus...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Visiškai suprantu situaciją. :)

   O dėl tintų - mėgstamiausi dabar yra UogaUoga lūpų dažai indelyje, kuriuos turiu jau nuo vasaros, bet vis dar neprisiruošiu aprašyti. Spalvą galima išgauti nuo vos matomos ir labai natūralios, iki gana ryškios, o efektas beveik matinis - tai ir žavi.

   Dar pastaruoju metu prisiminiau Max Factor priemonę: http://www.vinilina.lt/2013/11/max-factor-lipfinity-lasting-lip-tint.html Buvo viena iš pirmųjų apžvalgų tinklaraštyje. :)

   Panaikinti

© vinilina